Register

Welcome to the RDI-Board Community.

If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed.

Donate Now Goal amount for this month: 100 EUR, Received: 100 EUR (100%)
Donate to support this site...

Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 15 of 36
    snowboarder Expert
    Posts Thanks / Likes

Default Digi,Conserva,Nemultumitii....

Pe scurt suna asa.Am un 1160 de 6 luni nu am avut absolut nici o problema in afara de cadere semnal dara asta nu vine din receptor.De ce nu sinteti multumiti ,nu va inteleg.
    Este cam asa dupa ce va-ti casatorit incepeti sa cautati defectele nevestei.
    Ati uitat ca nu de mult timp cautam feeduri ca disperati sa vedem un meci de fotbal sau invirtea motorul la antena de reusea sa depaseasca consumul curentului cu mult peste cel de la frigider..

Nu sustin Digi exista si alti, nu.....?

Silver Member Expert
    Posts Thanks / Likes

Nu inteleg deloc pe unii care nu au avut nici o problema deocamdata asta nu i-i scuteste de a nu le avea ci fiecare la randul lor,de ce ne acuza pe noi care le avem ca santem nemultumiti ? Ce vor de la noi cind ni se strica pe un lucru pe care am dat cat ni s-a cerut sa fim bucurosi cand ni se strica si ce sa facem atunci Sa strigam TRAIASCA DIGI ?// O sa-i vedem atunci fiecare are un rand cum s-or plange mai tare ca noi, caci ne judeca pe noi ei vitejii si patriotii DIGI. TRAIASCA DIGI?/

Junior Member Teacher
    RDI - Board Default Avatar

Posts Thanks / Likes

Eu am doua rec unul din prima tura si altul din a doua. Nu am avut pina acum probleme asa ca ma declar multumita cu digi. ca decit sa ma omor sa caut dupa programe free pe diferiti sateliti si sa nu pot vedea niciun film decit cele romanesti de pe vremea lui bunica .......... acum am mai multe programe ca familia mea din Ro(care au cablu) si platesc cu extra complet si HBO-CINEMAX mai putin ca ei. ie drept ca mai trebuie sa se inbunatateasca unele dar speram ca in timp vor venii si astea. sa fie toti multumiti. Eu ma simt de cind am digi ca acasa iar pe nemti aproape ca nici nu ma mai uit.mai ascult stirile la radio in masina ca sa aflu ce se petrece in tara in care traiesc Daca am ajuns sa nu stiu ca......... Germania are o presedinta ,abia dupa citeva saptaminii de la alegeri Traiasca Digi

Junior Member Master

Posts Thanks / Likes

La mine merg conservele de duduie ...asa ca sunt multumit.
    Singurul care l-a "ars" pe Bogdan-Box

Moderator Expert
    Posts Thanks / Likes

...atata timp cat ultimele versiuni de soft pt Hyundaiuri(1120 si 1160) contin buguri evidente care se manifesta in mod generalizat..ma intreb cum poate sa apara cate un user care sa spuna ca el nu are nici o problema...ori este AMATOR in ceea ce priveste receptia prin satelit (nu i se pare ceva anormal ca receptorul sa se restarteze din senin sau sa se blocheze la activarea subtitrarii optionale)...ori are alte interese gen propagandistice...
    Ofset-uri 1,6Al/1.6Fe/1,4Fe, 2&HH , SkyStar2;
    Optibox Spider HD
    HSS-7160NA (DigiTV)
    90E - 34,5V

Silver Member Expert
    Posts Thanks / Likes

Asa au fost invatati sa laude ce nu merita laudat la ce nu-i bun sa spuna ca-i bun daca ei n-au vre-o problema nimeni nu trebuie sa o aiba,iar de o avem sintem impotriva COMUNISMULUI deci nemultumitisi TOT ASA

Junior Member Teacher

Posts Thanks / Likes

Nu am nici un fel de interese iar cit de cit am habar de ceea ce afirm Cel mai bine este sa-i lasam pe fiecare sa isi dea cu parerea asa cum cred ei de cuvinta. Daca eu nu am avut pina acum probleme nu am ce sa fac. Cind voi avea sa fi sigur ca am sa spun , ca nu are rost sa bag de 10 fara motiv. Nu ma plateste nimeni pt asta [/quote][/list]

Multi Banned User Expert
    Posts Thanks / Likes

@patrocle:Ati uitat ca nu de mult timp cautam feeduri ca disperati sa vedem un meci de fotbal sau invirtea motorul la antena de reusea sa depaseasca consumul curentului cu mult peste cel de la frigider..
    bre,diferenta era ca acolo venea totul dijaba in timp ce aici totul e pi bani.
    in timp ce acolo(feed)totul era o intimplare ,la gigi exista un contract care
    se pare ca se actualizeaza dar nu in favoarea abonatilor.deci in loc sa
    traiasca si infloreasca mai bine mucles.
    noroc,nirolf

Silver Member Expert
    Posts Thanks / Likes

Se stie o vorba veche care zice NU-TI CONVINE PLEACA CA MAI SINT IN LOCUL TAU 100 LA POARTA, daca sint un mic numar de nemultumiti si sint multi laudatori ce conteaza cind stau CU MIILE LA POARTA DIGI. Zice o vorba PLECATI VOI CA VENIM NOI !1

Junior Member Teacher

Posts Thanks / Likes

Quote Originally Posted by gelu_dh
    Asa au fost invatati sa laude ce nu merita laudat la ce nu-i bun sa spuna ca-i bun daca ei n-au vre-o problema nimeni nu trebuie sa o aiba,iar de o avem sintem impotriva COMUNISMULUI deci nemultumitisi TOT ASA
    Fiecare ie liber sa spuna ce vrea ca doar ie DEMOCRATIE iar cei care baga de 10 fara motiv sa le fie .Eu ii cred pe cei care zic ca nu au problme pt ca nici la mine nu au fost.Cit despre cei care care au probleme imi pare sincer rau pt ei dar nu ii judec. cine este multumit bine ,cine nu iarasi bine.

snowboarder Expert
    Posts Thanks / Likes

Ce repede va-ti aprins .Nu laud pe nimeni am spus doar ce am si sint multumit cu cea ce am si atunci cind nu o sa mai fiu pot alege daca mai ramin la asa numita conserva sau o sa merg pe alta varianta .
    Deci Digi nu incerca sa ti-o iei in cap ca trec drumul si hop am alt contract....pa.

Moderator Expert
    Posts Thanks / Likes

@"all multumitii": stiti cum e ? Sinteti multumiti atit timp cit va merge voua. Si eu am fost multumit pina s-a stricat cartela si au stat parintii mei la tara 3 saptamini fara tv. Dupa ce mi-au dat alta cartela iar am fost multumit. CONSERVA SE STRICA SI FARA SA-I FACI NIMIC, FARA EXPERIENTE..
    SHALOM

Moderator Expert
    Posts Thanks / Likes

Quote Originally Posted by clasil
    Daca am ajuns sa nu stiu ca... Germania are o presedinta
    Cu asta m-ai convins ca nu te uiti la stiri Fimeea aia de zici ca-i presedinta e de fapt Kanzelar, un soi de prim-ministru (zis si PM) de pe la noi...

Silver Member Expert
    Posts Thanks / Likes

Cand ma uit mai sus chiar si la titlul afisat i-mi vine sa rad caci i-mi amintesc imediat dupa revolutie cind Taranistii faceau o demonstratie veneau repede si C.P.U.N. cu o contrademonstratie cu scopul evident sa arate ca mai multi sint cu NOI DECIT CU VOI.Chiar 100.000 sa nu aiba probleme dar 1000 sa aiba ce inseamna asta,sa sariti in capul celor ce le au

Moderator Expert
    Posts Thanks / Likes

Quote Originally Posted by gelu_dh
    Chiar 100.000 sa nu aiba probleme dar 1000 sa aiba ce inseamna asta,sa sariti in capul celor ce le au
    Toti cei cu ultimul soft au problemele mentionate...doar ca o mica parte au spirit de observatie si doar o alta mica parte stiu sa activeze o subtitrare optionala pt a observa problema....la toti ceilalti care nu se includ aici, conserva functioneaza OK iar posesorii declara ca sunt multumiti...iar DigiTv spera ca toti clientii lor sa faca parte din aceasta ultima categorie...
    Ofset-uri 1,6Al/1.6Fe/1,4Fe, 2&HH , SkyStar2;
    Optibox Spider HD
    HSS-7160NA (DigiTV)
    90E - 34,5V

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)