Register

Welcome to the RDI-Board Community.

If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed.

Donate Now Goal amount for this month: 100 EUR, Received: 100 EUR (100%)
Donate to support this site...

Results 1 to 6 of 6

Thread: "Manualul DTH"

Junior Member Teacher
    RDI - Board Default Avatar

Posts Thanks / Likes

Default "Manualul DTH"

Umflati si voi mai putin numarul abonatilor ca bate la ochi. Ultima oara la Digi erau 180.000 prin decembrie, acum, pe 25 ian sunt 203.000 . Mai sa fie. Iar la ceilalti doi operatori, Focus si Max, au ramas la fel. Nimeni, dar absolut nimeni, nu s-a mai abonat la acestia doi, in schimb la Digi.
    Poti sa pui 8001 la Focus ca tocmai zicea @Bulgarus ca si-a luat Focus.

Administrator Expert
    Posts Thanks / Likes

Esti al doilea pe lista de ignore datorita ironiilor ieftine pe care le folosesti.
    Ultimul topic la care-ti raspund , nu am primit datele cu cifrele oficialede la ceilalti provideri.Am mentionat data la care a fost facut ultimul update.

Fanta
    RDI Team
    Dupa ce am confiscat domeniul liga1.ro a venit randul ligii a doua : http://www.lpf2.ro

http://www.liga1.ro/ cel mai tare site din lume dedicat fotbalului autohton.
    Vizitati-l si o sa primiti de la mine !

Junior Member Master

Posts Thanks / Likes

Fanta,fratele meu, o vorba scriu pe forum si crirem al nostru taie tot ce a scris.Vrei?Nu incalc nici o intelegere daca spun decat atat : crirem esti nesimtit si tendentios.

Administrator Expert
    Posts Thanks / Likes

@Sorin
    Nu e nevoie , pentru ca eu nu mai comunic cu useri care sunt rai intentionati si prin ceea ce posteaza doresc sa incite si sa creeze conflicte pe acest board.

Fanta
    RDI Team
    Dupa ce am confiscat domeniul liga1.ro a venit randul ligii a doua : http://www.lpf2.ro

http://www.liga1.ro/ cel mai tare site din lume dedicat fotbalului autohton.
    Vizitati-l si o sa primiti de la mine !

Very Iritant Person Expert
    Posts Thanks / Likes

fanta, nu te supara, oamenii poate nu sunt intotdeauna tendentiosi si rauvoitori (la suparare omul spune multe), uneori putina critica nu strica, orice firma are nevoie de beta testeri ca sa poata sa-si gaseasca minusurile sau plusurile si prin asta sa devina cat mai competitiva....daca rds deocamdata nu se ridica la nivelul asteptarilor cel putin are semnalele necesare pentru a-si corecta greselile...
    atata timp cat exista critica ar trebui sa o apreciati ca atare si nu sa o luati ca un atac rauvoitor, deoarece numai prin asta voi puteti progresa invatand din propriile greseli.

daca orice critica este privita ca un atac si ofensa atunci ma indoiesc de capacitatea voastra de a progresa, pe termen lung o sa aveti enorm de pierdut.....vedeti voi, primavara mai rasar si ghioceii....

toata stima si...numai bine!

Junior Member Teacher

Posts Thanks / Likes

Nu a fost nici o ironie ieftina, nici un atac. Pur si simplu a fost o remarca intr-o maniera mai amuzanta, sa zicem. Nu am atacat pe nimeni. Pur si simplu am intrat pe acel site, si am facut o constatare fata de ce am remarcat acolo. Oricum numarul este neoficial, dupa cum este specificat, deci nu conteaza.

Am spus o chestie, nu am atacat si nu am jignit. Nu caut scandal si nu asta a fost rostul acestui subiect. Nu doresc decat, discutii civilizate, fara jigniri personale si atacuri personale. Dar se pare ca daca am avut nesimtirea sa expun o chestie care mie mi s-a parut oarecum ciudata, sunt atacat, jignit si amenintat. Imi pare rau, ca daca am o parere diferita despre un serviciu sau un produs, sunt tratat ca ultimul om aici. Sunt jignit si facut in fel si fel, de persoane cu care nu am nimic de impartit si care la randul lor nu au nimic de impartit cu mine. Mi se putea da un raspuns, serios sau la misto, nu conta, si cu asta basta.

Inca o data imi cer scuze daca v-am deranjat.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)