Register

Welcome to the RDI-Board Community.

If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed.

Donate Now Goal amount for this month: 100 EUR, Received: 100 EUR (100%)
Donate to support this site...

Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 15 of 27
    Member Mentor
    Posts Thanks / Likes

Default trecere in rezerva definitiva

hola amigos
    daca mai am asa ceva

dupa intamplarile din ultimele saptamani aici un user de acest forum ia venit vremea sa se retraga si va da placerea dusmanilor si celor ce au avut ceva cu mine sa rada ca ma dau la fund e vremea sa las aceste meleaguri care se pare ca in ultima vreme banu si pomana e mai sus ca hobiul si pretenia
    las totul desi pe forum nu mai prea intram, chatul al las si pe ala care a adus atata razbel si ura si mai repet rup orice vincul cu rdi si sucursalele sale

ami pare bine ca vam cunost si poate ne mai citim prin lumea asta cine stie ca tare mare e bato sfantu

elrumano

Banned
    RDI - Board Banned Avatar

Posts Thanks / Likes

Nu merita din cauza unor analfabeti ..... stii tu care ... trebuia sa stii ca romanii is pomanagii ....

Moderator Expert
    Posts Thanks / Likes

Romane ,.. romane .. imbatranesti...
    2.3m Paraclipse Hydro C & Ku,1,5m Gibertini, 1.15m Offset +Inverto KA+KU, Tbs6983, Vu solo 2,Tehnomate TM 5403HD M3

-nomad- Mentor
    Posts Thanks / Likes

DOMNULE ELRUMANO

G A R D A D E O N O A R E
    CONSTITUITA CU OCAZIA PLECARII DVS. VA PREZINTA ONORUL

eu unul iti multumesc !

#Nanok#

„…acest delir, această lume nebună a gadgeturilor, a fetişurilor care încearcă fiecare să imprime eternităţii o valoare şi să facă dovada unei mîntuiri prin lucruri şi a lipsei mîntuirii prin har.“ - JEAN BAUDRILLARD ¶Root is a state of mind¶

Multi Banned User Expert
    Posts Thanks / Likes

plecarea unui user de asemenea calibru este indiscutabil o pierdere foarte
    serioasa.trebuie insa sa-i respectam hotarirea si sa speram ca ,poate,ca si
    in alte cazuri va reveni la decizia sa .multumesc si din partea mea pentru
    tot ce ai facut.
    in alta ordine de idei am putea cu totii sa observam ca marile plecari au inceput o data sau la scurt timp dupa aparitia DTH.
    noroc,nirolf

Member Mentor
    Posts Thanks / Likes

Quote Originally Posted by nirolf
    plecarea unui user de asemenea calibru este indiscutabil o pierdere foarte
    serioasa.trebuie insa sa-i respectam hotarirea si sa speram ca ,poate,ca si
    in alte cazuri va reveni la decizia sa .multumesc si din partea mea pentru
    tot ce ai facut.

Trecerea in rezerva nu inseamna ca poate fi convocat in caz de razboi sau conditii speciale ? Poate nu e totul pierdut
    offset 1.2Fe ruginit pe alocuri. LNB Sharp 0.5 dB, 2XSS1 + VDR linux standalone( fara monitor etc) cu pozitioner SRT V50 / HSS 1160NA DigiTV / 2xDolce / DM500S

Multi Banned User Expert
    Posts Thanks / Likes

Trecerea in rezerva nu inseamna ca poate fi convocat in caz de razboi sau conditii speciale ? Poate nu e totul pierdut
    timpul,doar timpul va dezlega aceasta enigma.din pacate nu avem,in afara de hotarirea sa,mai multe date ale problemei.sa speram intr-o reve-
    nire grabnica si in forta.
    noroc,nirolf

Târnacopist Expert
    Posts Thanks / Likes

Ce draq se intampla pe forumul asta? Am stat mai mult de un an, doar citind, cu respect, tot ce se scria. De la un timp insa (din noiembrie 2005 am observat eu, dar poate a inceput mai devreme), toata lumea ataca pe toata lumea si culmea, pleaca adevaratii profesionisti nu toate hahalerele care nu fac decat sa distruga o gasca de nebuni inteligenti. Eu ii inteleg pe cei care incearca sa tina departe de forum, numai pentru ei, anumite informatii din care poate castiga painea familiei, dar asta s-a intamplat dintotdeauna, nu va mai certati. V-o spune unul care habar n-are ce-i aia sau cun arata un CAM dar totusi se pricepe sa construiasca echipe. Baieti, jucand cu rezervele nu o sa castigati niciodata! Iar faptul ca forumul are mii de sustinatori este rezultatul fostei echipe, nu va mai imbatati cu apa rece, trupa o sa treaca incet, incet, in uitare. V-o spune unul mai batran ca multi dintre voi, incercati sa nu va mai atacati, nu faceti decat sa distrugeti un mit frumos, ********!.

Junior Member Teacher
    Posts Thanks / Likes

Sunt intru totul de acord si eu cu SatWien. Pacat ca rautatea,interesele si mandria unora distrug ********...
    Antena 1,8m/Montura polara/Lnb Invacom quad 0,3db/Actuator 12"/Pozitioner diseq Moteck/DB 7020s/DigiTv

somnambul Mentor
    RDI - Board Default Avatar

Posts Thanks / Likes

@ elrumano - man, nu mor caii cand vor cainii
    eu zic sa ramai, cine are habar de hobby-ul asta in mod cert iti cunoaste valoarea, chiar daca nu e din prima linie a forumului....
    keep strong!
    Numai bine!

Jucarii pentru copii:
    DM500s, DM7025s, DM800HD, Strong SRT4400, Conserva Boom, HH Strong 2100, Offset 1.2 AL (Strong), Sharp 0.5 db, TH50PV70. Abo Boom + Focus (pre-pay).

Junior Member Teacher
    RDI - Board Default Avatar

Posts Thanks / Likes

Default Plecare !!

Nu are rost sa pleci.Nu trebuie sa pui la suflet toate porcariile.Fara tine va fi destul de greu.Cred ca ar fi bine sa te mai gindesti.Nu trebuie sa cedezi.
    dream 500+Philips GOldbox 6071

Senior Member Expert
    Posts Thanks / Likes

elrumano...ti-a semnat FANTA ordinul de trecere in rezerva? stai linistit prietene ca razbelul nu a inceput inca...
    DIGI TV(3kituri cu HSS 1160,DIGI+,DIGI II+), FOCUS SAT, DM 500, Echostar 3600 IP, Echosmart 770 cu cardreader,3XEchosmart 790,Echosmart 791 2XKAON KSF100, Optibox CXPVR, 1x offset 1,20, 4 LNB INVERTO 0.2 dB, 5xoffset 0.90x6lnb inverto 0.2 db, 1X offset 0.80X1 lnb Smart Titanium 0.2 db

Senior Member Expert
    Posts Thanks / Likes

Default o,ramii

@SatWien...tu omule ai dreptate...insa vad ca majoritatea userilor de calibru sint foarte sensibili la atacurile unora care nu au nici un merit privind problemele tehnice ale acestui forum....frate @elrumano nu citi decit ceea ce iti convine lasa provocarile unor rauvoitori...un moment de reflectie nu strica..noi cei multi si,, prosti" te vrem... Paulino(Pablo)...

Senior Race Member Teacher
    Posts Thanks / Likes

Quote Originally Posted by nirolf
    in alta ordine de idei am putea cu totii sa observam ca marile plecari au inceput o data sau la scurt timp dupa aparitia DTH.
    noroc,nirolf
    Punct ochit punct lovit !
    Naturally born racer

Bunic Expert
    Posts Thanks / Likes

Rumane,Rumane tu tziai aprins singur paiele in cap atunci cind teai inhaitat cu cine nu trebuia.Totul a inceput cu "rahatul de chat" shi cu sharele toate bune shi frumoase de nu erai influentzat de altzii care itzi dadeau ordine ce shi cum sa faci.Tziai adunat nishte lingai pe linga tine care abia au ashteptat sa apara o ocazie satzi dea in cap.Acum te simtzi mic shi neputincios shi batzi in retragere treaba ta,faci ce vrei te lashi de Forum shi de chat dar de hoby nu te vei lasa shi vei ramine in contact cu altzi hobyshti de pe alte forumuri cu care inca nu ai avut probleme.

Ai fost primul cu chatul
    Ai fost primul cu share
    Dar nu eshti primul care se retrage shi nici ultimul

poate ca vei mai intra shi tu cu alt nick cine shtie

Cu plecarea ta forumul nu se va inchide doar va pierde un user care a postat putzin dar cu subiect ce a ajutat multzi useri nu palavre.

Bafta!

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)