Daca providerii Pay tv urmaresc sau nu e cred problema lor ceea ce vreau eu sa se intample este sa fim ca o familie sa putem sa ne ajutam unii pe altii atunci cand este nevoie ,eu intotdeauna cand am descvoperit ceva nou sau am aflat ceva nou am dezvaluit shi la altii,in fiecare noapte incerc sa caut cat mai multe explicatii sa le punem cap la cap sa putem sa vedem shi noi astia din lumea a 3a (tiganii asa cum ne denumesc altii) cate ceva mai deosebit,oricum www.******** este un loc unde multi cei din lumea 1a au gasit alinare ,nu spun asta din nationalism patriotic dar zau ca ma bucur enorm de cate ori un strain imi cere ajutorul sau se foloseste de ceva ce poate fii gasit pe forumul nostru,una peste alta se pare ca Fenrirul are multe resurse de exploatat ,acum am shi eu internet acasa shi am sa ajut de cate ori pot pe oricine,cu atatea cunostinte cat am acumulat shi eu in cativa ani de sisteme satelit

Multa Bafta la Toti iar de postat PMK haideti sa le postam aici oricum nu ne pot opri,gasim shi alte hosturi daca este nevoie pt forumul nostru,daca este o idee buna sau nu asta ramane de vazut ,adminii hotarasc ce este mai bine shi ce nu pt forumul nostru,iar daca le schimba le gasim shi postam altele
PT CONFORMITATE ROWAREZ(CORBUT CEZAR MANASE)