Register

Welcome to the RDI-Board Community.

If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed.

Donate Now Goal amount for this month: 100 EUR, Received: 100 EUR (100%)
Donate to support this site...

View Poll Results: CSKA Sofia - STEAUA (1-2 in meciul tur)

Voters
25. You may not vote on this poll
  • 1 - victorie CSKA dar se califica STEAUA

3 12.00%
  • 1 - victorie CSKA si se califica bulgarii ...

4 16.00%
  • X - meci egal

8 32.00%
  • 2 - victorie STEAUA

10 40.00%
Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 15 of 38
    Silver Member Expert
    Posts Thanks / Likes

Default CSKA SOFIA - STEAUA

Deschidem seria pronosticurilor si a eventualelor FEEDuri pentru acest meci ...

HAI STEAUA !

Bafta,
    zumeo

Silver Member Expert
    Posts Thanks / Likes

Deşi a trecut mai mult de o lună de la ultimul joc disputat, pe 22 august cu Dinamo, Mirel Rădoi nu a intrat īncă īn programul de pregătire al roş-albaştrilor. "Avem cele mai mari probleme fiindcă nu-l putem folosi pe Mirel", a spus īn ultimul timp antrenorul Walter Zenga, căruia īi lipseşte ambiţia, angajamentul şi personalitatea căpitanului din teren. Cu atīt mai mult cu cīt, de cīnd Rădoi nu mai joacă, Steaua a reuşit să nu primească gol īntr-o singură partidă, cu Universitatea Craiova.

Cu toate că internaţionalul īşi doreşte să pună umărul la calificarea formaţiei din Ghencea īn grupele Cupei UEFA, el nu va putea fi folosit joi, la Sofia. Fotbalistul nu mai are dureri şi ar putea relua antrenamentele, īnsă riscul unei recidive, cu urmări grave, este extrem de mare. Conform ultimelor previziuni, ar putea reveni pe gazon doar după 15 octombrie. "Inflamaţia care i-a fost depistată lui Mirel, la examenul de la Bologna, nu se vindecă atīt de uşor. Vom mai face un RMN īn cīteva zile şi doar dacă vom considera că ritmul de absorbţie este bun, el va putea relua pregătirea. Deocamdată a īnceput recuperarea, inclusiv cu şedinţe de gimnastică la bazin, dar nu are nici o şansă să evolueze la Sofia sau pe 9 octombrie, la Praga, pentru echipa naţională", a spus medicul Ionuţ Codorean, cel care monitorizează procesul de refacere a stelistului.

33 de zile se īmplinesc astăzi de cīnd Mirel Rădoi, căruia i-au fost depistate o inflamaţie deasupra genunchiului drept şi un edem osos, nu a mai făcut antrenament alături de colegii săi

Cine joacă doar īn A

Beneficiind de o echipă-satelit īn Divizia C, Steaua īşi poate rula o parte din lot īn meciurile formaţiei din eşalonul trei. Conform regulamentelor, 12 jucători nu pot evolua decīt īn prima ligă. Roş-albaştrii au decis ca aceştia să fie Hamutovski, Dumitru, Rădoi, Curt, Petre Marin, Dorinel Munteanu, Boştină, Neaga şi Diniţă. Lista, īnaintată īnainte de startul campionatului, īi mai cuprinde şi pe Răchită, Pompiliu Stoica şi Aliuţă. Ultimii doi au plecat de la Steaua, iar celălalt a căzut īn dizgraţia conducerii. y Cătălin Ţepelin

Nu vor fi sancţiuni

Conducerea Stelei a primit o copie a raportului pe care l-a făcut Thomas Partl, observatorul meciului tur cu ŢSKA, scor 2-1. Austriacul a scris despre incidentele dintre suporterii bulgari şi forţele de ordine, dar gruparea din Ghencea nu este incriminată īn nici un fel, deşi, la un moment dat, din tribună s-a aruncat cu o brichetă. Cazul īncă n-a fost judecat de UEFA, īnsă oficialii roş-albaştrilor sīnt convinşi că nu vor primi nici o amendă. y Cătălin Ţepelin

Ciocoiu: "Īncă nu sīnt pregătit"

Deşi a īnceput pregătirea īn urmă cu 20 de zile, ultimul jucător transferat īn lotul Stelei, Cristi Ciocoiu, nu este īncă pus la punct cu pregătirea fizică. "Va mai dura o perioadă pīnă să ajung la nivelul colegilor. Deocamdată fac forţă şi alergări. O iau treptat, aşa ne-am şi īnţeles cīnd am venit aici", a declarat ieri Ciocoiu, care a mai spus că īn funcţie de cum se va simţi, ar putea să joace astăzi la echipa a doua a clubului, īn Divizia C. y Dan Udrea

Tudor arbitrează īn Regie

Partida de mīine dintre Sportul şi Steaua va fi arbitrată de bucureşteanul Alexandru Tudor. Va fi cel de-al doilea meci al roş-albaştrilor pe care Tudor īl va conduce după Dinamo - Steaua 0-1, disputat īn august. La cele două linii vor fi Nicolae Marodin şi Ispas Cojocaru, iar observator de arbitri a fost delegat Mircea Salomir, īn timp ce supervizor de joc va fi Alexandru Boc. y Dan Udrea

Hamutovski aşteaptă iarna

Rezervă īn ultimul joc de campionat, cel cu Farul, Vasili Hamutovski nu s-a īmpăcat cu acest statut. El a precizat că "dacă pīnă la iarnă nu voi mai prinde nici un meci ca titular, voi avea o discuţie cu Gigi Becali şi cu Walter Zenga referitoare la viitorul meu. Aşa ar gīndi orice fotbalist de echipă naţională care ar fi rezervă o jumătate de an, nu? Pīnă atunci īnsă, voi lupta să redevin portarul numărul unu".

24 septembrie 2004

Silver Member Expert
    Posts Thanks / Likes

"Avem forţa să īnvingem Steaua şi trebuie să o facem. Avem puterea să jucăm şi 120 de minute īn caz că se va ajunge la prelungiri, sīntem pregătiţi şi pentru penaltiuri īn caz de nevoie. Vom īnvinge"
    Ferario Spasov

"Vom juca ofensiv ca de obicei şi sperăm să avem noroc să īnscriem cīt mai multe goluri, pentru că toată suflarea bulgară aşteaptă să ne calificăm. Nu-mi doresc să primim goluri īntr-un mod atīt de stupid precum la meciul tur, cīnd puţinele noastre greşeli au fost sancţionate cu două goluri. Sper ca fotbaliştii mei să nu se sperie de presiunea acestei partide"
    Ferario Spasov

Member Mentor
    RDI - Board Default Avatar

Posts Thanks / Likes

Desi nu tin cu Steaua sper sa se califice. Mi-ar placea ca Steaua sa egaleze la 1 in minutele de prelungire (90+1...).Ar fi palpitant nu?
    Totdeauna gasesti ceva de invatat

Nemtzică Expert
    Posts Thanks / Likes

Quote Originally Posted by dragos-
    Desi nu tin cu Steaua sper sa se califice. Mi-ar placea ca Steaua sa egaleze la 1 in minutele de prelungire (90+1...).Ar fi palpitant nu?
    Ar fi palpitant dar sa o si faca .... daca tot vorbim, nu dupa aceea sa se trezeasca ca nu mai exista minutul 90+1

Moderator Expert
    Posts Thanks / Likes

Sincer, sper sa se califice...atat
    Salut Prieteni!

Silver Member Expert
    Posts Thanks / Likes

Īntrebat dacă acesta este cel mai important meci al sezonului pentru Steaua, Zenga a spus: "Această īntrebare aduce noroc. Mi s-a adresat şi la partidele cu Zeleznik, cu Dinamo şi cu ŢSKA. Este o īntrebare binevenită, care aduce noroc".

„Eu sīnt de părere că este bine că am cīştigat, chiar dacă a fost doar cu 2-1. Trebuie să facem ceva să cīştigăm meciul, mergem să ne facem jocul şi să cīştigăm. Eu mereu merg la victorie şi īn campionat. Am pierdut doar cu Rapidul, dar cu tot respectul pentru această echipă, dacă acum am avea meci cred că nu l-am pierde"
    Walter Zenga

"Cu īncredere şi un joc bun putem cīştiga. Mergem să ne calificăm. Cred că este cel mai important joc al sezonului, sīntem la un pas de a intra īn grupe. Un joc de calificare ne poate oferi foarte multe, dar sīntem pregătiţi pentru orice, inclusiv pentru penaltiuri. Nu pot spune īn procente ce şanse avem, noi mergem să ne calificăm şi să jucăm bine"
    Dorinel Munteanu

"Ei au īnscris un gol norocos la Bucureşti. Sperăm să nu ajungem la lovituri de departajare", a spus Adrian Neaga, care a menţionat că deocamdată nu ştie dacă va juca: "Situaţia mea nu este prea clară. Dacă voi termina antrenamentul oficial, unde voi īncerca să fac sută la sută, atunci voi juca".

"Sīnt un optimist incurabil, dar trebuie să ne calificăm. Steaua merge să se califice"
    Mihai Stoica

"Aşa de mult īşi doresc adversarii noşti să ne calificăm, cum īmi doresc eu să ia ei campionatul".
    Mihai Stoica, īntrebat ce părere are de faptul că antrenorul Rapidului, Răzvan Lucescu, a spus că īşi doreşte ca Steaua să se califice īn grupele Cupei UEFA

"Sīnt optimist. Sīntem condamnaţi să cīştigăm. Am īnţeles că Neaga va juca, aşa că nu-mi fac probleme, mai ales că am văzut jocul lor la Bucureşti, unde am luat un gol aiurea. Sīnt mulţumit şi dacă ne vom califica, dar cred că vom veni cu o victorie. Steaua nu joacă īncă ce vreau eu, va juca aşa atunci cīnd vom cīştiga cu 3-0 sau 4-0 meciurile de acasă. Ca să joace ca Real Madrid, Stelei īi mai trebuie doi ani de jucat īmpreună şi probabil īncă doi-trei jucători. Real Madrid va fi tot timpul īn inima mea pentru că joacă un fotbal frumos. Īn Champions League şi muzica aia dinanintea meciului te īnfioară, darmite fotbalul"
    Gigi Becali

Jucătorii stelişti care au făcut deplasarea la Sofia sīnt următorii:
    Vasili Hamutovski, Martin Tudor - portari, Daniel Bălan, George Ogăraru, Sorin Ghionea, Mirel Rădoi, Nana Falemi, Eugen Baciu, Petre Marin, Mihai Neşu - fundaşi, Florentin Dumitru, Sorin Paraschiv, Dorinel Munteanu, Florin Lovin, Nicolae Dică, Adrian Pitu, Gabriel Boştină - milocaşi, Daniel Opriţa, Laurenţiu Diniţă, Adrian Neaga, Andrei Cristea şi Cristian Ciocoiu - atacanţi.

Silver Member Expert
    Posts Thanks / Likes

9 jucători accidentaţi: Rădoi, Curt, Martin Tudor, Falemi, Neaga, Cristea, Ogăraru, Opriţa, Petre Marin. Cu această listă īn faţă a īnceput Zenga pregătirea meciului retur cu ŢSKA Sofia. Prima răsuflare de uşurare s-a produs luni: Cristea, Petre Marin şi Ogăraru au fost recuperaţi. A doua, şi cea mai importantă, a venit ieri. Neaga poate juca la Sofia. Acesta e verdictul medicilor la capătul unei zile īn care atacantul Stelei a trebuit să meargă la consult, să facă tratament şi să īncerce să se antreneze.

Ieri de dimineaţă. Neaga s-a dus īmpreună cu unul dintre doctorii Stelei, Ionuţ Codorean, la medicul echipei naţionale, Pompiliu Popescu. "Mă simt mai bine", i-a spus jucătorul, după care a fost consultat. Pompiliu Popescu i-a palmat genunchiul, a studiat RMN-ul şi īn final i-a spus jucătorului: "Există un risc, īnsă poţi să joci". Pentru a suporta mai uşor durerile, Rică va purta, la sfatul aceluiaşi Pompiliu Popescu, un ac medicinal īn urechea dreaptă.

La prīnz. Ex-piteşteanul a mers la stadion alături de colegii săi. A continuat să facă tratament sub supravegherea staffului medical. Fizioterapie, chinoterapie, gheaţă şi masaj la genunchiul drept, acolo unde a suferit sīmbătă o entorsă.

Antrenamentul de după-amiază. La ora 17:00, Neaga a pus treningul pe el şi a ieşit pe terenul de antrenament. Separat de ceilalţi jucători. A dat drumul la alergări. Timp de 40 de minute a dat ture de teren şi n-a simţit dureri. A īncheiat cu bine prima mişcare făcută pe gazon după accidentarea suferită la meciul cu Sportul, acest lucru confirmīnd verdictul de dimineaţă dat de Pompiliu Popescu: Neaga poate juca mīine la Sofia.

Astăzi testul final
    Adrian Neaga va participa astăzi după-amiază la ultimul antrenament al Stelei īnaintea partidei cu ŢSKA. Şedinţa de pregătire se va disputa de la ora 17:00, pe stadionul "Balgarska Armia" din Sofia, şi urmează să ofere răspuns la īntrebarea dacă Neaga va putea intra din primul minut sau doar pe parcursul īntīlnirii.

"Neaga nu este complet refăcut, dar sīnt şanse, cu un risc minor, ca el să joace joi īmpotriva lui ŢSKA Sofia. Rică va evolua cu un ac special implantat īn urechea dreaptă"
    Pompiliu Poescu, medicul echipei naţionale

"Ce şanse sīnt să joace Neaga la Sofia? Īn acest moment de 90 la sută, dar vom şti exact doar după antrenamentul oficial de miercuri după-amiază din Bulgaria"
    Ionuţ Codorean, doctor Steaua

--------------------------------------------------------------------------------

„Nu căutăm scuze, vrem calificarea!”

- Dorinel, cum crezi că va fi returul de la Sofia?
    - O să fie greu, s-a văzut şi la Bucureşti că bulgarii au o echipă bună, arţăgoasă, dar noi nu ne gīndim decīt la calificare. Am aşteptat mult acest moment. Nu joci īn fiecare zi pentru grupele Cupei UEFA. Ar fi īnceputul a ceea ce dorim să construim aici, o echipă care să redevină un nume īn Europa.

- Va lipsi Rădoi, Neaga e şi el incert.
    - Amīndoi sīnt jucători extrem de importanţi pentru echipă. Avem multe probleme de efectiv, dar nu trebuie să facem din asta o scuză. Cei care vor intra pe teren trebuie să joace la cel mai īnalt nivel, de aceea fac parte din lotul Stelei. Eu am īncredere īn toţi.

- E cel mai important meci al sezonului?
    - Pentru mine este, dintre cele disputate īn ultimul an. Sīnt convins că şi ceilalţi gīndesc la fel. Va trebui să demonstrăm că avem forţă, caracter, determinare. ŢSKA este īn mare formă, dar ne stă īn putintă să o depăşim. Nu avem voie să ratăm calificarea!

--------------------------------------------------------------------------------

ADVERSARI
    Spasov īngrijorat de forţa ofensivă a Stelei
    Ca şi īnaintea partidei tur, antrenorul lui ŢSKA Sofia, Ferario Spasov, mărturiseşte că īi este teamă de forţa ofensivă a formaţiei lui Walter Zenga. "Steaua este o echipă de luptători, experimentată. Mă īngrijorează apetitul lor ofensiv şi va trebui să fim foarte atenţi. Dorinel Munteanu este deosebit de periculos prin experienţa sa, iar atacanţii romāni se mişcă foarte mult dintr-o parte īn alta, precum o morişcă, producīnd pericol", a punctat Spasov, care a adăugat că are dubii īn privinţa informaţiilor despre jucătorii accidentaţi din lotul Stelei. Tehnicianul este īnsă optimist, spunīnd că "trebuie şi avem forţa de a īnvinge. Avem puterea să jucăm şi 120 de minute dacă va fi nevoie, sīntem pregătiţi şi de penaltyuri. Vom juca ofensiv, ca de obicei. Sper să nu mai primim goluri īntr-un mod atīt de stupid ca la Bucureşti şi jucătorii mei să nu se sperie de presiunea acestei partide".

Tensiune printre bulgari
    Conform relatării apărute īn ediţia de ieri a cotidianului bulgar Meridian Match, la antrenamentul de de luni a avut loc un conflict īntre doi dintre jucătorii lui ŢSKA. Īntr-un duel pentru minge, Iordan Varbanov l-a contrat violent pe Emil Gargorov. Imediat, ultimul, deşi cu un cap mai mic, a īnceput să-l lovească pe colegul său, sub ochii antrenorului Spasov. Gargorov nu a reacţionat īnsă īn nici un fel, astfel că incidentul nu a luat amploare. (Luminiţa Paul)

Răchită ar merge să-i vadă pe Litex
    Īn ciuda problemelor de sănătate din lotul Stelei, Valeriu Răchită nu a fost convocat pentru deplasarea de la Sofia. Fundaşul central intenţiona ca īn timp ce echipa se află la Sofia, să meargă totuşi īn Bulgaria, dar la Loveci, pentru returul lui Litex cu austriecii de la Grazer (0-5 īn tur). Īn presa din Bulgaria s-a şi scris că, din iarnă, Mihai Stoichiţă ar urma să revină ca antrenor la formaţia patronată de Grişa Gancev, avīndu-l ca secund pe Valeriu Răchită.

Hamutovski convocat iar pentru Belarus
    Deşi nu a mai fost titular īn ultimele două jocuri de campionat ale Stelei, Valeri Hamutovski a fost din nou convocat la "naţionala" Belarusului, pentru partidele cu Moldova şi Italia. Referindu-se la accidentarea lui Martin Tudor, acesta a spus că "numai eu ştiu cīt de greu i-a fost. Am īncasat şi eu lovituri multe la cap, īn Cipru mi-am pierdut şi cunoştinţa. E riscul meseriei noastre. Eu sīnt alături de el, chiar dacă sīntem concurenţi". Bielorusul a adăugat că "am depăşit perioada grea cīnd eram rezervă şi sper să demonstrez asta la Sofia".

EXPRES
    MARTIN TUDOR / Portarul Stelei s-a antrenat aseară pentru prima dată după accidentarea la cap suferită īn meciul cu Sportul, cīnd s-a ales cu un hematom epicranian. El va fi mīine rezerva lui Hamutovski, cei doi fiind singurii portari pe care Zenga īi ia la Sofia.
    FALEMI / Accidentat īn ultima etapă, fundaşul roş-albaştrilor s-a antrenat normal aseară şi este apt de joc pentru meciul de mīine.
    LOT / Printre cei 22 de jucători pe care Zenga īi deplaseză la Sofia se află şi Rădoi, Daniel Bălan şi ultimul venit, Cristi Ciocoiu. Cum Martin Tudor, Falemi şi Neaga sīnt aproape refăcuţi, probabil că nici unul dintre cei trei nu va prinde lotul de 18
    ARBITRI / Partida de mīine va fi condusă de o brigadă norvegiană, cu Espen Berntsen la centru. Observator pentru arbitri este italianul Pierluigi Pairetto, iar delegat UEFA belgianul Robert Jeurissen.
    STOICHIŢĂ / Fostul antrenor al Stelei, Mihai Stoichiţă, care a eliminat cu trupa din Ghencea pe ŢSKA Sofia īn 1997, pronostichează "un meci egal. Steaua trebuie să reziste īn primul rīnd psihic, pentru că publicul creează o atmosferă infernală. Oricum, prima şansă e a Stelei". / Florin Ghencea

29 septembrie 2004

Senior Member Expert

Posts Thanks / Likes

Nostradamus (Gigi Becali ) a declarat: 0-2 pauza, 1-3 final. Daca se califica, ceea ce e greu de crezut, o sa declare ca trofeul deja ii apartine.

Nemtzică Expert
    Posts Thanks / Likes

Becali - alias Nostradamus = gura mare si sparta...
    Ambele afirmatii sunt de 2 bani. Prima ca va cistiga cu 3-1 desi acasa au cistigat cu mult noroc... iar cistigarea trofeului? (hmm) - cred ca nu s-a uitat pe lista valabila a cupei UEFA in curs, ce echpe mai joaca .... nu e cupa Asiei sau a blanarilor ... he he heee

Silver Member Expert
    Posts Thanks / Likes

Roş-albaştrii au trezit un interes uriaş la Sofia. Peste 50 de ziarişti au venit la aeroport să filmeze, să fotografieze şi să ia interviuri lui Neaga şi compania. Īnsă īn momentul īn care din vamă a ieşit Zenga, īntreaga presă de la sud de Dunăre a dat năvală să prindă cel mai bun cadru cu italianul.

Walter, īmbrăcat īntr-un costum negru, cu cămaşă albă, larg desfăcută la gīt, cu pantofii negri, şapcă albastră cu emblema Stelei īn centru şi ochelarii negri de soare, le-a făcut semn să se calmeze că nu se grăbeşte şi le va sta la dispoziţie cīt va fi nevoie.

Cīnd a ieşit īn afara aeroportului, asupra lui s-au năpustit mai mulţi copii bulgari, fetiţe şi băieţi, unii pentru a se fotografia cu el sau pentru a-i cere autograful. Antrenorul Stelei n-a refuzat pe nimeni, fanii lui din Bulgaria venind cu fotografii de pe vremea cīnd italianul apăra poarta lui Internazionale Milano.

Cīnd īn sfīrşit a ajuns īn dreptul autocarului, Zenga a fost aplaudat de īntreg lotul Stelei, toţi jucătorii fiind uimiţi de primirea de care a avut parte Walter. Acesta a zīmbit, a ridicat din umeri, le-a făcut apoi cu mīna tuturor trecătorilor din faţa aeroportului şi a urcat īn autocar, care i-a dus pe el şi pe fotbalişti la hotelul Hilton, stabiliment unde steliştii au mīncat şi apoi s-au odihnit.

Interviuri īn 3 limbi

Īn cele aproximativ 15 minute īn care a răspuns ziariştilor bulgari, Zenga a vorbit la īnceput īn engleză, a continuat īn italiană şi, la final, a trebuit să ofere răspunsuri chiar īn romāneşte unui reporter bulgar care ştia foarte bine limba romānă.

I s-a pus īntrebarea norocoasă

Superstiţia lui Zenga: "Consideraţi meciul ca fiind cel mai important al sezonului?"

- Domnule Zenga, cīt de greu va fi pentru Steaua la Sofia?
    - Foarte greu, dar am īncredere īn echipa mea. Am cīştigat la Bucureşti īn prima repriză a dublei manşe şi este foarte important acest lucru. Noi vrem calificarea şi trebuie să mergem mai departe. Dacă Steaua va juca īn grupele UEFA, va fi bine īn primul rīnd pentru fotbalul din Romānia. Acelaşi lucru e valabil şi pentru Dinamo. Gīndiţi-vă numai că vor fi patru meciuri extraordinare la Bucureşti.

- Īl consideraţi cel mai important meci al sezonului?
    - Această īntrebare e bine venită, aduce noroc. Mi s-a adresat şi la partidele cu Zeleznik, Dinamo sau ŢSKA, īn tur.

- Aţi luat īn calcul şi varianta să jucaţi la 0-0?
    - Nu venim aici să ne īnchidem īn apărare, asta e clar! Nu trebuie să jucăm la egal, ci pentru victorie. ŢSKA este o echipă bună, cu doi-trei jucători de mare valoare, īnsă echipa e īntotdeauna cea care va face diferenţa.

- Antrenorul lui ŢSKA spune că se gīndeşte chiar şi la penalty-uri.
    - Şi eu la fel. Sīntem pregătiţi pentru orice. Pentru 90 de minute, pentru prelungiri, dar şi pentru lovituri de departajare. Chiar luăm īn serios varianta cu penalty-urile şi ne-am antrenat special şi īn această privinţă.

- Un ziarist bulgar a adăugat: Asta īnseamnă că va fi 2-1, nu?. Ce īi răspundeţi?
    - Va fi 2-1, dar pentru Steaua!

30 septembrie 2004

Var cu Pampulea... Expert
    Posts Thanks / Likes

Quote Originally Posted by zumeo_z
    - Un ziarist bulgar a adăugat: Asta īnseamnă că va fi 2-1, nu?. Ce īi răspundeţi?
    - Va fi 2-1, dar pentru Steaua!

30 septembrie 2004
    Sa-l auda dumnezeu pe Zenga!

Valentino
    HAI AI NOSTRI
    "Daca ar durea prostia ar tipa juma“ din ROMANIA"
    DB500S, GIBERTINI 100 cm cu SG2100 motor, Smart Titanium 0,2dB ; 1° W- 28,2° E

Nemtzică Expert
    Posts Thanks / Likes

Prieteni, lasati gargara!

Intr-o ora incepe meciul ... vreau sa aud un feed folositor la acest meci, aici la taticu“ daca gasiti,
    ca altfel imi iau jucariile si plec ...

Silver Member Expert
    Posts Thanks / Likes

Daca nu putem vedea meciul, macar sa-l ascultam ... poate aici
    PAGINA WEB STEAUA

Bafta,
    zumeo

Gold Member Expert

Posts Thanks / Likes

Quote Originally Posted by zumeo_z
    Daca nu putem vedea meciul, macar sa-l ascultam ... poate aici
    PAGINA WEB STEAUA

Bafta,
    zumeo
    Sau aici, fara audio, dar cu descrierea fazelor importante :

http://www.totalsport.ro/Match.php?Id=3741&Live=1

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)