Register

Welcome to the RDI-Board Community.

If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed.

Donate Now Goal amount for this month: 100 EUR, Received: 100 EUR (100%)
Donate to support this site...

Results 1 to 4 of 4

Thread: @ DIGI

Burtos Expert
    Posts Thanks / Likes

Default @ DIGI

Nu stiu cui din sai spunem "brendul" Digi ia-si putea adresa urmatoarele intrebari si deaceia ma adresez la general brendului Digi.
    Se doreste o calitate mai buna a programelor transmise exclusiv pentru frati nostri din vest(12563H 12tv)?Pana si transporterul cu frecventa 12643H 14tv+2radio care este la comun are mai putine programe!
    De ce numai pe transporterele,sa le spunem "exclusiv" pentru romani sant inghesuite programele, de unde rezulta o calitate mai slaba a acestora?
    Oare chiar nu se pot restructura programele de pe frecventele:
    12527H 15tv+3radio
    12687H 16tv
    12723H 15tv
    Personal sant adeptul proverbului"mai bine mai putin si bun decat mult si prost"si cred ca nu sant singurul?

p.s pentru cei care citesc aceste randuri si aici ma refer la cei din Digi inca mai astept promisiunea promisa la telefon prin prietenul meu Satenicu la un pahar de BERE,cu toate ca mi-asi dori cu totul alceva!Poate imi retrag toate plangerile despre acest DTH

Toata stima

Piciul Alcoolistul la prima bere pe aceasta zi
    Modified Original Smart Cards N3!Pentru clone,pentru piraterie,orice fara bani

Member Mentor
    RDI - Board Default Avatar

Posts Thanks / Likes

Pe Digi Info, scrie ca doua canale de pe TP4, canale unguresti, Minimax Hu si inca unul. Deci pe TP5 , vor fi 14 canale.

Burtos Expert
    Posts Thanks / Likes

Quote Originally Posted by sfetnic
    Pe Digi Info, scrie ca doua canale de pe TP4, canale unguresti, Minimax Hu si inca unul. Deci pe TP5 , vor fi 14 canale.
    Si crezi ca va creste calitatea pe acest transporter
    Eu asi renunta la 5-6 programe de pe acesta frecventa
    Modified Original Smart Cards N3!Pentru clone,pentru piraterie,orice fara bani

Administrator Expert
    Posts Thanks / Likes

Quote Originally Posted by sfetnic

BINE AI REVENIT SFETNIC PE FORUMUL NOSTRU !

Te asteptam si in viitor cu ultimile informatii despre operatorii DTH autohtoni.

Fanta
    RDI Team
    Dupa ce am confiscat domeniul liga1.ro a venit randul ligii a doua : http://www.lpf2.ro

http://www.liga1.ro/ cel mai tare site din lume dedicat fotbalului autohton.
    Vizitati-l si o sa primiti de la mine !

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)