Register

Welcome to the RDI-Board Community.

If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed.

Donate Now Goal amount for this month: 100 EUR, Received: 0 EUR (0%)
Donate to support this site...

Results 1 to 7 of 7
    Junior Member Master
    RDI - Board Default Avatar

Posts Thanks / Likes

Leu Friend
    Posts Thanks / Likes

Pacat,inca un post bun se inchide.

Junior Member Master

Posts Thanks / Likes

Dupa Viva + ( 7 Jan.2002 - 14. Jan . 2007) - cine-si mai aminteste, bineinteles - a venit randul Si Programului de baza Viva . Cu ajutorul caruia am receptionat si pastrat cu placa mea satelit Skystar 2 Love Parade 2006/2007 pc . Multumita domnului Gelu' din Dorohoi fara de care nu as fi reusit sa prind spre final mirajul receptionarii pe pc /satelit . Rip ( Soon ).
    Last edited by Starchaser; 28th June 2018 at 00:29.

Member Mentor
    Posts Thanks / Likes

Quote Originally Posted by George 78 910 View Post
    Pacat,inca un post bun se inchide.

Care post bun ... pentru ca nu a mai fost bun dupa ce a fost cumparat de Viacom... asa s-a intamplat si cu TMF ul, a fost crima cu premeditare pentru ca Viva a fost un competitor al lui MTV si acum a realizat ce si-a propus, sa fie majoritar... ceea ce este straniu este faptul ca , MTV ul a refuzat ajutorul caselor de discuri pt Viva... asa ca R.I.P Viva Germany.

Member Mentor

Posts Thanks / Likes

sa ma kak pe mtv-uri toate sunt niste panarame, mie imi placea muzica si stilul lui de prezentare, cum spunea un coleg mai sus si tmf a fost extraordinar de frumos si il urmaream .
    Exista mai multe lucruri in Cer si pe Pamant decat vom sti vreodata!
    Antena 2,2 al dintr-o bucata, lnb flansa invacom quad, 2 motoare azimut si elevatie,receptor echostar AD3000IP.
    http://www.radiovis.de/

Member Mentor

Posts Thanks / Likes

pentru viva si super chanel pe 13 grade imi montasem o antena de cablu de 3,4 metri o tineam fixa pe 13 sa vad viva in analogic.
    ce vremuri offf.........
    Exista mai multe lucruri in Cer si pe Pamant decat vom sti vreodata!
    Antena 2,2 al dintr-o bucata, lnb flansa invacom quad, 2 motoare azimut si elevatie,receptor echostar AD3000IP.
    http://www.radiovis.de/

Member Mentor
    Posts Thanks / Likes

Quote Originally Posted by multysat View Post
    sa ma kak pe mtv-uri toate sunt niste panarame, mie imi placea muzica si stilul lui de prezentare, cum spunea un coleg mai sus si tmf a fost extraordinar de frumos si il urmaream .
    Adevarat.... MTV Dance este un mix intre Shit si Hits, MTV Music este muzica lor si nu a noastra, MTV Rocks este doar cu numele... doar VH1 mai da muzica variata! Dar cea mai mare dezamagire este Vh1 Classic ...
    Cred ca alternativa free to air ar fi : Vintage TV, Now 90s, Now 80s, Heart TV, Magic Tv, Clubland TV, Capital Tv... de pe 28.2 si de pe 16 The voice si Magic iar de pe 13 canalele 4 fun tv, power tv si star tv... dar nu stiu pana cand...

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)