Register

Welcome to the RDI-Board Community.

If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed.

Donate Now Goal amount for this month: 100 EUR, Received: 0 EUR (0%)
Donate to support this site...

Results 1 to 3 of 3

Thread: Salut

Junior Member Friend
    RDI - Board Default Avatar

Posts Thanks / Likes

Default Salut

Nu pot posta in Shop si nici la donatii,,,Am un rec digi sat fara card se vede bine(sursa nemodificata)cui face trebuinta mess in privat,nu vreau bani ,dau celui care trebuie,l-am gasit prin dulap, a fost cumparat din targ ptr sursa dar nu sa potrivit ,este un Hyundai Hss-1160NA cred ceva model vechi.Cine il doreste plateste curier altceva nimic (Eu sunt din Bucuresti)Trimit si poze.Multumesc. (Daca nu sunt amatori ajunge in Tomberon)

Adaug si un DVD Eboda555x cu telecomanda originala folosit maxim 15 ore, cumparat in data de 14-03-2006.
    Nota 10 din 10.
    Last edited by klm372005; 28th March 2018 at 21:51.

Member Mentor

Posts Thanks / Likes

Din pacate nici un aparat cumparat de la ei la care s-a renuntat la contract si o vrei sa pui iar in functiune nu se mai poate ma refer la modele vechi desi eu in 2009 am dat o caruta de bani iar acum ma uit la ei ca la un bibelou. Eventual ptr piese...

Junior Member Friend

Posts Thanks / Likes

Gilboa asta am gandit si eu ptr piese,img pe tv este clara fara dungulite deci sursa poate mai duce un timp,eventual si cineva care stie sa faca "operatie",ptr rec, DVD_ul doresc sa il donez baiatului din rubrica Donatii impreuna cu o intreaga colectie de CD si DVD cu desene animate de la copii mei .Sigur are frati mai mici.
    Doresc numai adresa unde sa pot trimite ( Banditata) in pm.
    Last edited by klm372005; 30th March 2018 at 16:23.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)