Register

Welcome to the RDI-Board Community.

If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed.

Donate Now Goal amount for this month: 100 EUR, Received: 100 EUR (100%)
Donate to support this site...

Results 1 to 8 of 8
    Banned Teacher
    RDI - Board Banned Avatar

Posts Thanks / Likes

Default Nicusor Stanciu, aceasta 'perla' a fotbalului romanesc

Oricui i se poate intampla sa rateze penalty, mai ales unul executat in min 95, care aducea clar victoria, deci presupunea o presiune imensa. Dar ca sa bati pe sus, langa bara, in forta, trebuie sa fii pur si simplu idiot. Sau sa vrei sa ratezi, ceea ce n-ar mira prea mult la un jucator impresariat de fam Regheblat...

Senior Member Expert
    Posts Thanks / Likes

Baiatul asta a fost transferat pe 10 mil euro ca mare vedeta.Evolutia lui in teren a lasat mult de dorit...crainicul de la Sky Italia chiar se mira cum de s-a platit suma asta mult prea mare pentru asa un fotbalist modest.
    Rapidist pur singe...

Member Mentor
    Posts Thanks / Likes

Quote Originally Posted by paulino View Post
    Baiatul asta a fost transferat pe 10 mil euro ca mare vedeta.Evolutia lui in teren a lasat mult de dorit..
    Sai pupe picioarele lui Daum ca la lasat sa plece sa semneze cu Anderlecht, ca dupa meciul de ieri....mai prindea el contract pin-an *****

Banned Teacher

Posts Thanks / Likes

E usor sa ne imaginam cam ce spaga i-ar fi cerut Piturca lui Stanciu daca era in locul lui Daum.

Iar Stanciu i-a multumit neamtului aruncand pe fereastra doua puncte si foarte posibil calificarea. Eu unul am suspiciuni destul de mari apropo de aceasta ratare, dar nu prea am unde sa vad alte penalty-uri batute de Stanciu in ultimii ani, ca sa fiu sigur.

JE SUIS GRAS Expert
    Posts Thanks / Likes

Cine p0ola mea e Stanciu asta?
    Nu-mi plac oamenii, sunt fiinte rele si fara caracter.

Member Mentor
    RDI - Board Default Avatar

Posts Thanks / Likes

Imi pare surprinzator ca numerosi fotbalisti cu calitati demonstrate nu stiu sa bata loviturile de la 11m, parte din abc-ul fotbalului. Nu ma refer la fosta ovina.

Senior Member Expert
    Posts Thanks / Likes

au rata si altiii mai mari.............altiii in finala campionatului mondial
    asta e fotbalul.......echipa a fost facuta slab sa nu zic aventurier

si iordanescu iii batea pe milogiii astia de muntenegru....dar la noi, nu intelegem ca trebuie sa plece toti federatie de cacat
    omul simplu de pe strada FACEA aseara o echipa mai buna ca a neamtului RAMOLIT

Banned Teacher

Posts Thanks / Likes

Stai calm, Father Chicken il punea pe Chiriches capitan si titular de baza (aia cu accidentarea a fost vrajeala sa nu strice combinatiile albanezilor) si ala ne curata cum ne-a curatat la Euro.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)