Register

Welcome to the RDI-Board Community.

If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed.

Donate Now Goal amount for this month: 100 EUR, Received: 100 EUR (100%)
Donate to support this site...

Results 1 to 9 of 9
    Junior Member Teacher
    RDI - Board Default Avatar

Posts Thanks / Likes

Default Scuze ca intervin

Sunt oficial retras de pe acest board dar nu pot sa nu va dau marea veste :ESS compania ce detine focus-falimentus a a incercat sa achizitioneze transponderul cu numarul 3 dar a fost refuzata de Telenor ! Conform contractului avut pana acum Focus-Pocus NU A PLATIT NICI UN EURO pentru transponderele ocupate pe acest satelit data primei plati fiind 1 martie 2006.Pana nu plateste prima rata Telenor nu va pune la distributia celui mai slab DTH din Romania un alt transponder.Asa ca luati-va adio de la canale noi de la pocus-falimentus.

Informatia a fost strict secreta si este 100% autentica iar cei ce ma ve-ti injura in continuarea acestui topic va rog sa-l recititi in jurul datei de 15 Martie pentru a vedea problemele lui pocus la aceea data.

Junior Member Master

Posts Thanks / Likes

Coane parca erai retras Se poarta pe rdi semiretragerile Da-i drakului cu dthul lor de rahat sa asteptam cu toti QTV.Stie toate lumea ca sunt la pamant.

Very Iritant Person Expert
    Posts Thanks / Likes

ala bai sa fie....ramanem cu MAXU'

Member Mentor

Posts Thanks / Likes

bai besmetttticus! de racaie rau de tot la matze faza asta cu dthurile. Vorba lui ntire2000 ramanem cu maxul si pe zdreantza aia de tabla io nu dau banii.

Vizionare placuta besmeticus!

Very Iritant Person Expert
    Posts Thanks / Likes

nu incepeti iara cu injuraturi ca nu e frumos....
    acuma avem destule dth-uri incat nu vad sensul de a ne scoate tastele (am vrut sa zic ochii) unul altuia....
    digi, focus, max, qtv, magic nu-s destule incat sa fie fiecare multumit?!?

Senior Member Expert

Posts Thanks / Likes

Default Re: Scuze ca intervin

Quote Originally Posted by bismotti
    Sunt oficial retras de pe acest board dar nu pot sa nu va dau marea veste :ESS compania ce detine focus-falimentus a a incercat sa achizitioneze transponderul cu numarul 3 dar a fost refuzata de Telenor ! Conform contractului avut pana acum Focus-Pocus NU A PLATIT NICI UN EURO pentru transponderele ocupate pe acest satelit data primei plati fiind 1 martie 2006.Pana nu plateste prima rata Telenor nu va pune la distributia celui mai slab DTH din Romania un alt transponder.Asa ca luati-va adio de la canale noi de la pocus-falimentus.

Informatia a fost strict secreta si este 100% autentica iar cei ce ma ve-ti injura in continuarea acestui topic va rog sa-l recititi in jurul datei de 15 Martie pentru a vedea problemele lui pocus la aceea data.
    chestie interesanta
    cum sa nu fi platit focus timp de un an si ceva de cand emite nici un euro pentru transpondere?
    pai ce sunt ei?
    boy2good

Gold Member Expert

Posts Thanks / Likes

mai bashmoti, eu nu te scuz. Pe linga faptul ca ai revenit ceea ce demontreaza ca esti un 0 (zero) mai scoti si aberatii din tine.

..puteai sa ai putin respect fata de tine si sa-ti faci o clona, cred ca iti aproba @fanta

Silver Member Expert

Posts Thanks / Likes

Non mi sembra secondo quello che so io.Senza pagare niente ti tagliano "la luce";c`e un contratto e quello lo devi rispettare o nada
    Imposibil,operatorii de sateliti is ca si cei de telefonie mobila,pot sa-ti intrerupa signalul de la ei fara sa se deplaseze "la domiciliu".Daca nu ma-nsel, eu stiu ca se plateste de regula in avans.
    Ideile exprimate de userul acestui cont reflecta opinia personala si trebuie tratata ca atare.

Gold Member Expert

Posts Thanks / Likes

Eu am o informatie de ultima ora sosita de la FOCUS. Sursa care trimite informatii catre RDI a fost prinsa in flagrant acum o luna si a fost pusa sa aleaga intre a fi concediata sau sa furnizeze in continuare informatii, de data asta false, asta pentru a spori gradul de credibilitate a lu' DTH ROMANIA, obosit rau de tot dupa atatea bombardamente.

Hai bah fratilor ca am glumit ... Nu te supara fra @bismotti. Ai vazut ca eu nu m-am luat niciodata de tine ... Cand da FOCUS faliment dau eu lada de bere ...

@bazil0101 sau @loko ... sa puna careva la arhiva, spre conservare topicul asta, pentru cand se va lansa TP3.

ovex

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)