Register

Welcome to the RDI-Board Community.

If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed.

Donate Now Goal amount for this month: 100 EUR, Received: 100 EUR (100%)
Donate to support this site...

Results 1 to 5 of 5
    trolololo Mentor
    Posts Thanks / Likes

Default Print lipicios gen tapet pentru pereti

Pentru ca de foarte curind am ramas singur prin casa si ma plictisesc. Si pentru ca de fapt am multe de facut, dar vreau sa fac si ceva pentru mine personal ma gindeam la niste printuri de mari dimensiuni pe care sa le aplic pe pereti la o camera. Vreau sa fac ceva tematica Doctor Who.
    Acum na, stiu sa fac destule, unele mai bine, altele nu prea. Dar la tapeturi customizate chiar nu ma pricep. Exista asa ceva prin Bucuresti? Si daca nu e tapet ci hirtie, cum e? Pot sa o lipesc pe perete?
    E o intrebare cu bataie lunga si mi-a picat dupa ce am citit topicul ala cu print pe sticla. Bine, eu n-as pune sticla pe perete in camera ca o sa imi darime peretii la ce greutate o sa aiba. Nu mai spun ca portofel.

Mai e solutia sa angajez un pictor profesionist si sa-mi faca el o lucrare de arta Dar nu am inca virsta necesara. Sau statut.

ps: tavanul va fi cel mai probabil starry night
    Last edited by korggis; 21st May 2016 at 00:20.
    If you're going through hell, keep going ! W Churchill

Banned Teacher
    RDI - Board Banned Avatar

Posts Thanks / Likes

Daca le dai cateva zile de baut la niste baieti de la arte plastice ti-l picteaza pe pereti si pe doctor Jekyll nu numai tematica Doctor Who.

Stiu pe cineva care isi decorase o garsoniera prin aceasta metoda, nu pot sa zic ca erau chestii pe gustul meu dar rezultatul final era destul de interesant.

GOLAN Expert
    Posts Thanks / Likes

http://www.amazon.de/Doctor-Who-Foto.../dp/B00DV61G44
    http://www.amazon.de/Doctor-Who-Amy-.../dp/B006R63PYY

dar ar fi mai bine daca ti-ai lua un super ecran uhd cat mai mare , il camunflezi in ferete si ai video fototapete schimbi imaginea cand vrei tu dijital
    #N# ( : EU sînt ca şi tine ... inventez.eu ...sînt de fapt chiar TU : )

Stii, am fost crescuţi să credem că toţi sunt egali, că nu eşti mai bun decât altcineva.
    Bineînţeles că asta e o minciună.
    Unii sunt mai buni decât alţii şi cei ce recunosc ce-i face mai buni şi învaţă să exploateze asta, sunt cei ce reuşesc.

Member Mentor
    Posts Thanks / Likes

Quote Originally Posted by korggis View Post
    Pentru ca de foarte curind am ramas singur prin casa si ma plictisesc. Si pentru ca de fapt am multe de facut, dar vreau sa fac si ceva pentru mine personal ma gindeam la niste printuri de mari dimensiuni pe care sa le aplic pe pereti la o camera. Vreau sa fac ceva tematica Doctor Who.
    Acum na, stiu sa fac destule, unele mai bine, altele nu prea. Dar la tapeturi customizate chiar nu ma pricep. Exista asa ceva prin Bucuresti? Si daca nu e tapet ci hirtie, cum e? Pot sa o lipesc pe perete?
    E o intrebare cu bataie lunga si mi-a picat dupa ce am citit topicul ala cu print pe sticla. Bine, eu n-as pune sticla pe perete in camera ca o sa imi darime peretii la ce greutate o sa aiba. Nu mai spun ca portofel.

Mai e solutia sa angajez un pictor profesionist si sa-mi faca el o lucrare de arta Dar nu am inca virsta necesara. Sau statut.

ps: tavanul va fi cel mai probabil starry night
    Statul la bloc dileste , iremediabil !

Senior Member Expert
    RDI - Board Default Avatar

Posts Thanks / Likes

Ideea de a angaja o pictorita (atentie ! - de comun acord) cred ca este mult mai benefica decat sa dai bani pe tapet.
    Red Green: If life gives you lemons, throw 'em into a quart of vodka.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)