Register

Welcome to the RDI-Board Community.

If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed.

Donate Now Goal amount for this month: 100 EUR, Received: 100 EUR (100%)
Donate to support this site...

Results 1 to 13 of 13

Thread: Upc hu 0b02!!!

Senior Member Teacher
    Posts Thanks / Likes

Default Upc hu 0b02!!!

Sziasztok.Felkerult az UPC HU-ra a Conax 0B02 kodolasi rendszer.Azt tudjuk, hogy Conax Cas7, de az a kerdes, hogy vane parositva es vajon megy osztasban?Ha valaki tud infot szivesen varjuk!

Senior Member Teacher
    Posts Thanks / Likes

KAON CO 3600
    •rendszerben használt azonosító: CHIP ID (11 karakter, Pl. 00654321234)
    •CONAX SMARTCARD (12 karakter, pl. 022113344556)
    •PIN alapbeállítás: 1234
    •A KAON CO 3600 berendezés és CONAX SMC kártya párosított eszközök és kizárólag együtt használhatóak.

Junior Member Teacher
    RDI - Board Default Avatar

Posts Thanks / Likes

nem hiszem, hogy hamarosan meglenne a teljes atallas... nem fektettek volna bele most a sok Od97 -be
    1.8 AL Offset + T90 + invacom + inverto + VuDuo2 + DM800HDse clone

Moderator Expert
    Posts Thanks / Likes

Ahogy nezem az ugyanaz a belteri amit Romaniaban is adnak ujabban a FocusSat-al (ami szinten 0b02-os) es a belteri furcsasaga a kovetkezo: a belteri parositva van a kartyaval, azaz a belteri mas kartyaval nem hasznalhato mint amivel jon de maga a kartyat lehet mas belteriben hasznalni.

Junior Member Teacher

Posts Thanks / Likes

sajnos ez a felallas semmi perc alatt modosithato es mindkettot dobhatod el a masik nelkul...
    1.8 AL Offset + T90 + invacom + inverto + VuDuo2 + DM800HDse clone

Member Mentor

Posts Thanks / Likes

Quote Originally Posted by selod View Post
    KAON CO 3600
    •rendszerben használt azonosító: CHIP ID (11 karakter, Pl. 00654321234)
    •CONAX SMARTCARD (12 karakter, pl. 022113344556)
    •PIN alapbeállítás: 1234
    •A KAON CO 3600 berendezés és CONAX SMC kártya párosított eszközök és kizárólag együtt használhatóak.
    Most probaltam meg egy CO 3600 vevobol kivett kartyat, mas (nem szolgaltatoi) box-ban,(Opticum SX 65),megy rendesen, 2 perc alatt frissult! (nem volt hasznalva 2 hete).A regebbi Focussat kartyak is parosittva voltak a sajat szolgaltatoi box-okban, de barmely mas, conaxos vevokben mentek rendesen!

Senior Member Teacher
    Posts Thanks / Likes

Quote Originally Posted by FERI View Post
    Most probaltam meg egy CO 3600 vevobol kivett kartyat, mas (nem szolgaltatoi) box-ban,(Opticum SX 65),megy rendesen, 2 perc alatt frissult! (nem volt hasznalva 2 hete).A regebbi Focussat kartyak is parosittva voltak a sajat szolgaltatoi box-okban, de barmely mas, conaxos vevokben mentek rendesen!
    Ez magyar 0B02 volt?
    Vagy roman?

Member Mentor

Posts Thanks / Likes

Quote Originally Posted by selod View Post
    Ez magyar 0B02 volt?
    Vagy roman?
    Roman, Focussatos kartya!

Senior Member Teacher
    Posts Thanks / Likes

Quote Originally Posted by FERI View Post
    Roman, Focussatos kartya!

Az oke....engem a magyar 0B02 erdekel

Junior Member Junior

Posts Thanks / Likes

sziasztok. nekem is van ujonan kapott upc s boxom conax kartyaval s elottem ahogyan irtak mukodik barmeik boxban meg oscammal is olvahato annyi a gond hogy a sajat boxban megy minden csatorna, osammal vagy mas boxban pedig nem minden pl supertv2, cartoon network, amc, film mania, pedig mar minden Magyar csatin ott a 0B02 conax,errol tud valaki valami konkretat miert van igy

Member Mentor

Posts Thanks / Likes

Quote Originally Posted by satbox078 View Post
    sziasztok. nekem is van ujonan kapott upc s boxom conax kartyaval s elottem ahogyan irtak mukodik barmeik boxban meg oscammal is olvahato annyi a gond hogy a sajat boxban megy minden csatorna, osammal vagy mas boxban pedig nem minden pl supertv2, cartoon network, amc, film mania, pedig mar minden Magyar csatin ott a 0B02 conax,errol tud valaki valami konkretat miert van igy
    Nem tudom igaz-e amit allittok, de en ugy tudom a 0B02 conax azonosittot a Romaniai Focussat hasznalja.A HD belteri kozos, a menu is azonos az UPC, Focussat es Fresat szolgaltatoknal, a csatornakereseskor ki lehet valasztani az orszagot, ami alltal az illeto szolgaltato csomagjai keresodnek le.Azok a csatornak, amelyeket jelezted, hogy nem mennek, nincsennek benne a Focussat kinalataban, gondolom azert nem mennek.BUEK!, Feri

Junior Member Master

Posts Thanks / Likes

Én is hasonló problémával kapcsolatosan szeretnék több információt megtudni, ha valaki tudna válaszolni itt, vagy privátba, upc-s 0b02-es kártya miért nem nyit minden előfizetett csatornát olyan boxba amelyikhez nem volt hozzá párosítva? Vagy van-e olyan box, amelyikbe nyílik az összes csatorna a hivatalos boxon kívül? Többek között nyitja: Fox, Film+2, RTL Spike, M5, stb. viszont nem nyitja az M5 HD, Viasat 3, Film Mania, NatGeo Wild, Duna HD, ... még van néhány. Nem nyitotta régebb a SuperTV2-t, februártól, ahogy bekerült ez a csatorna a Focussat kínálatába is azutántól nyílik.

Member Mentor

Posts Thanks / Likes

Quote Originally Posted by antalrtv View Post
    Én is hasonló problémával kapcsolatosan szeretnék több információt megtudni, ha valaki tudna válaszolni itt, vagy privátba, upc-s 0b02-es kártya miért nem nyit minden előfizetett csatornát olyan boxba amelyikhez nem volt hozzá párosítva? Vagy van-e olyan box, amelyikbe nyílik az összes csatorna a hivatalos boxon kívül? Többek között nyitja: Fox, Film+2, RTL Spike, M5, stb. viszont nem nyitja az M5 HD, Viasat 3, Film Mania, NatGeo Wild, Duna HD, ... még van néhány. Nem nyitotta régebb a SuperTV2-t, februártól, ahogy bekerült ez a csatorna a Focussat kínálatába is azutántól nyílik.
    A helyzet a kovetkezo:Az UPC direct is hasznal conax kodolasu, kaon CO3600-as keszuleket, ugyanugy mint a Focussat.Az UPC eleve egy magassabb szintu conax kodolast hasznal, ami ugy van ossuzeparosittva a vevovel, hogy nem hasznalhato mas tipusu conax-os belteriben sem.Eszt a tipusu kodolast kapjak azok a csatornak, amelyek nem szerepelnek a Focussat kinalataban.A Focussat ellenben, egy egyszerubb conax kodolast hasznal, amely parosittva van a sajat gyari box-al, de mukodik mas tipusu conax-os vevoben is.Ez azert van igy, mert egy idoben a Focussat forgalmazott kulon conax kartyat is, amelyet a felhasznalo hasznalhatott barmely sajat box-ban.Ha itt is allkalmaznak az UPC alltal hasznalt fejlettebb kodolasu rendszert, ezek a kulon kartyak mind megallnanak, a focussat kellene biztosittson ezen klienseknek kulon vevoegyseget es kartyat.Na mar most, mivel a Focussat, az UPC direct-tol veszi at a magyar csatornakat, illetve a kulfoldi magyar hanggal is ellatott adokat, ezert a Focussat kinalataban levo magyar vonatkozasu csatornak az egyszerubb conax kodot kapjak, mig a kimondottan csak UPC-s csatornak a fejlettebb kodolasi normat kapjak.ezert az UPC direct kartyaval nyilnak, nem szolgaltatoi box-ban eggyes ( a Focussat kinalataban levo) magyar csatornak, mig eggyesek nem.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)