Register

Welcome to the RDI-Board Community.

If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed.

Donate Now Goal amount for this month: 100 EUR, Received: 100 EUR (100%)
Donate to support this site...

Results 1 to 9 of 9

Thread: free energy

GOLAN Expert
    Posts Thanks / Likes

Default free energy

Click on box for play video
    #N# ( : EU sînt ca şi tine ... inventez.eu ...sînt de fapt chiar TU : )

Stii, am fost crescuţi să credem că toţi sunt egali, că nu eşti mai bun decât altcineva.
    Bineînţeles că asta e o minciună.
    Unii sunt mai buni decât alţii şi cei ce recunosc ce-i face mai buni şi învaţă să exploateze asta, sunt cei ce reuşesc.

Junior Member Master
    Posts Thanks / Likes

cica M T Keshe de la keshefoundations va publica online pe data de 26 octombrie schemele detaliate pt. generatorul sau de energie cu plasma MAGRAV; momentan se poate comanda la pretul de 499 euro si varianta pt. casa si varianta mica pt. a alimenta masina electrica spre exemplu cu energie inepuizabila; sa vedem cat de reala va fi treaba si feedback-urile celor care vor comanda

http://www.keshefoundation.org/websh...ts/kf-products
    Daca nu ma gasiti la paine, cautati~ma la oua

Senior Member Expert
    Posts Thanks / Likes

JE SUIS GRAS Expert
    Posts Thanks / Likes

On April 18 2014, Good Friday, Mr. Keshe published a three-page declaration and gave a live Workshop presentation announcing that he is the Messiah, calling for world peace and cooperation, and to join the neighboring star systems in the universal society, turning implements of war into peaceful tools.
    Nu-mi plac oamenii, sunt fiinte rele si fara caracter.

Junior Member Teacher
    RDI - Board Default Avatar

Posts Thanks / Likes

Free energy
    https://www.youtube.com/watch?v=pMbHswNoGWM

in limba germana si subt. engleza

JE SUIS GRAS Expert
    Posts Thanks / Likes

A dat arabu' planurile sau nu? Ca nu gasesc nicio stire si nici n-a inceput WWIII
    Nu-mi plac oamenii, sunt fiinte rele si fara caracter.

Junior Member Master
    Posts Thanks / Likes

deja a publicat vineri toata schema (blue print-urile) dupa cum a promis, acum toata lumea la treaba, daqde se obtine ceva cu adevarat "game changer"

http://blueprint.keshefoundation.org/blueprint.html

Moderator Expert
    Posts Thanks / Likes

Mie mi-a placut chestia cu "send good intentions to Magrav". Voi chiar mai credeti in zâne? Mai degraba trimiteti bani printului ala nigerian care a mostenit 50 milioane de la taica-sau si va ofera jumatate ca sa-i primiti averea in contul vostru...

Junior Member Master
    Posts Thanks / Likes

tu chiar crezi ca "supa" asta in care ne invartim toti, adica universul asta al nostru e unul lipsit de sens si fara de inteligenta in care se intampla totul haotic? in cadrul fizicii si mecanicii cuantice chiar conteaza "dispozitia" observatorului care observa fenomenul, fenomen care se desfasoara in moduri diferite in functie de gandurile utilizatorului/observatorului...sunt multe exemple in sensul asta poti cauta, dar noi oamenii suntem obisnuiti sa nu credem decat ceea ce vedem in fata ochilor; un mic exemplu ce-mi vine acum, este dr. japonez emoto ce a observat diferite structuri spatiale ale moleculei de apa in functie de ce ganduri si vorbe aruncai asupra ei http://www.masaru-emoto.net/english/water-crystal.html

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)