Register

Welcome to the RDI-Board Community.

If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed.

Donate Now Goal amount for this month: 100 EUR, Received: 100 EUR (100%)
Donate to support this site...

Results 1 to 8 of 8

Thread: Cumpar

Junior Member Teacher
    RDI - Board Default Avatar

Posts Thanks / Likes

Default Cumpar

Cumpar DM 500 S in stare perfecta de functionare cu toate accesorile ofer 100 Ron + 10 ron taxa postala .
    Sa nu se supere nimeni de pretul oferit deoarece la 180 este DM nou nouti cu garantie. Vad ca uni pe tocmai sau OLX cer si 250 ron acei oameni sunt rupti de realitate.
    http://www.tehnicb.ro/receptoare_satelit.htm

Moderator Expert
    Posts Thanks / Likes

E 190, nu 180 in link. Plus transport, fireste.
    SHALOM

Junior Member Teacher

Posts Thanks / Likes

187 si la la un Clujan transportul O lei

superstar Expert
    Posts Thanks / Likes

Quote Originally Posted by banditata View Post
    Cumpar DM 500 S in stare perfecta de functionare cu toate accesorile ofer 100 Ron + 10 ron taxa postala .
    Sa nu se supere nimeni de pretul oferit deoarece la 180 este DM nou nouti cu garantie. Vad ca uni pe tocmai sau OLX cer si 250 ron acei oameni sunt rupti de realitate.
    http://www.tehnicb.ro/receptoare_satelit.htm
    Aia sunt rupti de realitate,dar tu ca ceri 100-90 lei pe un echosmart 791?

Banned Expert
    RDI - Board Banned Avatar

Posts Thanks / Likes

Cine sa gasit sa scrie/vorbeasca , comerciantul care vinde totul la preturi ''realiste''
    Sau sa iti aduc aminte de DM-uri tale cnd le vindeai la ''preturi realiste/supra preturi''
    Deci fiecare e liber sa ceara/sa cumpere la pretul care ii convine , daca nu se rezolva pe forum se rezolva cu magazinul
    Mor pe ''bagatori in seama/pretuitori'' care strica threadurile celorlalti
    Scuze Bandidata , dar si mie astfel de ''bagatori de seama/pretuitorii'' mi-au facut threadurile varza
    Numai se merita sa vinzi/cumperi de pe acest forum din cauza acestor ''bagatori de seama/pretuitori'' si mai ales ca administratorul si cei in masura stiu de ei , dar nu fac nimic pt. ai stopa de la replicilile lor foarte ''realiste''

superstar Expert
    Posts Thanks / Likes

Quote Originally Posted by lupull View Post
    Cine sa gasit sa scrie/vorbeasca , comerciantul care vinde totul la preturi ''realiste''
    Sau sa iti aduc aminte de DM-uri tale cnd le vindeai la ''preturi realiste/supra preturi''
    Deci fiecare e liber sa ceara/sa cumpere la pretul care ii convine , daca nu se rezolva pe forum se rezolva cu magazinul
    Scuze Bandidata , dar si mie astfel de ''bagatori de seama/pretuitorii'' mi-au facut threadurile varza
    Numai se merita sa vinzi/cumperi de pe acest forum din cauza acestor ''bagatori de seama/pretuitori'' si mai ales ca administratorul si cei in masura stiu de ei , dar nu fac nimic pt. ai stopa de la replicilile lor foarte ''realiste''
    Nu stiu la cine te referi,dar tocmai bandita comenta ca unii dau la 250 un dm 500.era de ajuns sa scrie ,,cumpar dm ,ofer 100 lei"

Senior Major Expert
    Posts Thanks / Likes

Quote Originally Posted by lupull View Post
    Mai bine, "nu se mai merita" Zic si eu
    --BUIE MLANA-- MAI BINE O ZI SOIM DECAT O SAPTAMANA CIOARA

Junior Member Teacher

Posts Thanks / Likes

Comentarii ulterioare.
    1 Am vrut sa specific ca unii sunt rupti de realitate care cer 250 ron
    2 Eu am nevoie ca client de acest receptor deci am alternativa Amiko Micro Hd 195 ron sau Dm 500 189 ron nou noute
    3 Daca cumpar de pe net risc sa primesc o telecomanda foarte uzata de nu se mai vede nimic sau chiar lanul stricat ca patitul nu stie nimeni.
    Deci va las sa trageti concluzia despre oferta mea

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)