Register

Welcome to the RDI-Board Community.

If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed.

Donate Now Goal amount for this month: 100 EUR, Received: 100 EUR (100%)
Donate to support this site...

Results 1 to 5 of 5
    Wind of change Expert
    Posts Thanks / Likes

Default Ce jeg de echipa e CFuraR

Ma uit cu greata la echipa de gunoaie a mafiotului Paszkany. Cum nu le crapa soriciul cioroilor sa te bucuri de inca o victorie furata mizerabil. Cu un penalty absolut gratuit si cu un gol in care si la divizia a 5 se da mingea inapoi celor care au trimis-o afara intentionat. Da practic la ce te poti astepta de la o echipa care tot ceea ce a castigat pana acum a fost prin furt.
    ...Traieste viata asa cum este, pt ca ti s-a dat fara sa o fi cerut, si ti se va lua fara sa fii intrebat...

Wind of change Expert
    Posts Thanks / Likes

Le doresc faliment rapid gunoaielor.
    ...Traieste viata asa cum este, pt ca ti s-a dat fara sa o fi cerut, si ti se va lua fara sa fii intrebat...

Moderator Expert
    Posts Thanks / Likes

Quote Originally Posted by ioany View Post
    Ma uit cu greata la echipa de gunoaie a mafiotului Paszkany.
    Tipic ziaristului autohton. Vorbeste fara el fara sa stie nimic. Alooo, ******* nu mai are nici o functie si nici o legatura cu CFR-ul de mai bine de 6 luni, de cand si-a dat demisia si din toate functiile detinute la club.

Cu un penalty absolut gratuit si cu un gol in care si la divizia a 5 se da mingea inapoi celor care au trimis-o afara intentionat.
    Daca la divizia a 5-a se da mingea inapoi, atunci ce sa zici de Barcelona in meciul de Liga Campionilor impotriva lui Shaktior? Si in ce lege scrie ca e obligatoriu sa dai mingea inapoi unei echipe care mai mult de o repriza n-a facut altceva decat sa traga de timp?

Da practic la ce te poti astepta de la o echipa care tot ceea ce a castigat pana acum a fost prin furt.
    Cred ca confunzi echipele. Vezi ca nu a jucat Steaua, campioana Romaniei la campionate furate, incepand cu 1945.

Wind of change Expert
    Posts Thanks / Likes

In regulament nu scrie dar in legea nescrisa a fotbalului in 99,9% din cazuri asa se procedeaza. In lege nu scrie nici ca trebuie sa dai penalty gratuit Clujului ca sa ii bagi in joc si totusi s-a dat. Si daca ai un dram de fair-play procedezi ca si Arsenal care intr-un caz asemanator au cerut ei rejucarea meciului. Da de unde fair-play si bun simt la gunoaiele de la Cluj. Iti venea sa vomiti cand vedeai ce declaratii au dat la sfarsitul meciului in loc sa intre in pamant de rusine. Da asta e CFuraR o echipa de rahat cu caracter zero la fel ca si borfasii care ii sunt sefi. Unul care a furat statul cu milioane de euro si acum cica s-a retras ca sa nu mai dea bani la jucatori si retardatul ala cat un butoi ce iese la declaratii penibile. O rusine.

Junior Member Teacher
    RDI - Board Default Avatar

Posts Thanks / Likes

ce va ofticati atita bre cu muisti astia de la noi ?! eu nu am urmarit meciu nici macar 1 minut dar la scorul de 3 - 0 mi sa aprins beculetu si am luat cluj nu pierde si dnb cluj, pentru mine a venit perfect golu 4 acum am ce cheltui de craciun.
    traiasca blatu romanesc si la mai mare !

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)