Register

Welcome to the RDI-Board Community.

If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed.

Donate Now Goal amount for this month: 100 EUR, Received: 100 EUR (100%)
Donate to support this site...

Results 1 to 2 of 2
    Gold Member Expert
    Posts Thanks / Likes

Default IBC Amsterdam 2014-Live TV stream

Am sa postez aci,si nu la sectiunea "News",sper,cu ingaduinta moderatorului,link-ul IBTV stream ,de la cel mai important eveniment in domeniul noilor tehnologii Media,care are loc in locatia RAI din Amsterdam 2014,intre 12-16.09.2014.
    Va asigur ca merita sa urmariti Live acest eveniment.Sint prezenti toti producatorii de programe ce transmit prin satelit,terestru,cablu sau internet.Pentru noi,cei care ne folosim de tehnologii de receptie prin satelit,si nu numai,este un Must,pentru a fi la curent cu noile tendinte si solutiile pe care producatorii de hardwares si softwares vin in intimpinarea consumatorilor de Media,indiferent de suport!

satelescu

ps_Din pacate IBC stream Live nu are variante in alte limbi nationale,ci numai in engleza
    Last edited by satelescu; 14th September 2014 at 17:12. Reason: add ps

Junior Member Friend
    RDI - Board Default Avatar

Posts Thanks / Likes

Un prieten deja a fost acolo ... La anu' ma duc si eu. Daca ai noroc participi gratis daca te inscrii nu stiu unde. Daca nu e 50 de euro pe zi.

Tema generala a discutiilor a fost ultra HD-ul si IPTV-ul.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)