Register

Welcome to the RDI-Board Community.

If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed.

Donate Now Goal amount for this month: 100 EUR, Received: 100 EUR (100%)
Donate to support this site...

Results 1 to 2 of 2
    Junior Member Friend
    RDI - Board Default Avatar

Posts Thanks / Likes

Default Focussat kartya direkt a TV CI szlotba

Sziasztok.

Nemreg vettem egy uj tevet ami tud DVB-S -t is (http://www.sharp.hu/cps/rde/xchg/hu/...LE752V&cat=111). En idaig a Focussat-ot egy kulso set top box-on keresztul neztem, de erosen kisertett, hogy hatha meg tudok szabadulni a plussz taviranyitotol Igy kolcsonkertem egy Conax CI modult, beletettem a Focus kartyat azt meg bele a TV CI szlotjaba. Felismerte, be tudtam menni a Conax menube, latja, hogy Focussat kartya, de dekodolni az istennek sem akarja a csatornakat. Mind azt irja ki, hogy "No access Not activated - Status code 1".
    A set top box sem az eredeti amit toluk kaptam, tehat nem hinnem, hogy box-kartya parositas lenne a gond, de ha valaki probalt mar ilyesmit, vagy van valami jo otlet, azt szivesen meghallgatom.
    Elore is koszonom.

Member Mentor
    RDI - Board Default Avatar

Posts Thanks / Likes

Quote Originally Posted by leftyke View Post
    Sziasztok.

Nemreg vettem egy uj tevet ami tud DVB-S -t is (http://www.sharp.hu/cps/rde/xchg/hu/...LE752V&cat=111). En idaig a Focussat-ot egy kulso set top box-on keresztul neztem, de erosen kisertett, hogy hatha meg tudok szabadulni a plussz taviranyitotol Igy kolcsonkertem egy Conax CI modult, beletettem a Focus kartyat azt meg bele a TV CI szlotjaba. Felismerte, be tudtam menni a Conax menube, latja, hogy Focussat kartya, de dekodolni az istennek sem akarja a csatornakat. Mind azt irja ki, hogy "No access Not activated - Status code 1".
    A set top box sem az eredeti amit toluk kaptam, tehat nem hinnem, hogy box-kartya parositas lenne a gond, de ha valaki probalt mar ilyesmit, vagy van valami jo otlet, azt szivesen meghallgatom.
    Elore is koszonom.
    En probaltam Synaps conax modullal, es tokeletesen mukodik!Lehet, amit kaptal az egy regebbi conax modul, ami nem kezeli a kartyat.Esetleg probald meg a modult egy CI-s belteribe!

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)