Register

Welcome to the RDI-Board Community.

If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed.

Donate Now Goal amount for this month: 100 EUR, Received: 100 EUR (100%)
Donate to support this site...

Results 1 to 6 of 6
    FLEX-IBIL Expert
    Posts Thanks / Likes

Default HAARP sau altceva?

Tot citesc dar nu mă dumiresc.

aici
    LABOR OMNIA VINCIT IMPROBUS (lat.) munca stăruitoare învinge totul – Vergiliu, „Georgica”
    NON OMNIA POSSUMUS OMNES (lat.) nu toți putem toate – Vergiliu, „Bucolica”, VIII, 63.

Pentru prost, umorul e o formă indivizibilă de insultă, e ceva care-l vizează personal. Umorul mușcă, înțeapă, provoacă, sfidează, și face toate astea involuntar, uitîndu-și mereu foloasele, așa cum procedează electricitatea. Bușcu dixit.

Inimos din cale afara Expert
    Posts Thanks / Likes

Mda... interesant rau!
    Oamenii se nasc si mor, fara ca macar sa aibe idee unde se afla cu adevarat si care e sensul existentei.

Junior Member Teacher
    RDI - Board Default Avatar

Posts Thanks / Likes

Uni zic ca ar fi vorba despre SCOMAR (sistemul inteligent de monitorizare a Mării Negre) insa personal eu nu cred.

Member Mentor

Posts Thanks / Likes

Daca cine mai foloseste emule, eu nu mai fiindca e prea urmarit daca cauti dupa tesla si haarp gasesti multe, ii rau rau haarpu si nici macar nu observi.
    1m Offset AL (68,5°E - 31,5°W), actuator 24", WinTV DVB-s 1.3, Nexus-s 2.1, Skystar2 2.3P, TBS 5925, Positioner: Sat Control PMP 102, V-Box II, Receiver analog "Europa SR 500"

Locatia ramine Palinca City!

Member Mentor

Posts Thanks / Likes

Pe scurt prescurtarea haarp sta pentru High AurorA Research Project. Dar face altceva de cit numele oficial, pe cind citeam eu despre, erau 360 Antene, acuma o fi mai multe, ce focuzeaza toate pe un punct in ionosfera, taie bucati din ionosfera si le intoarce ca pe o oglinda si transmite unde vrea ce vrea, teoretic prin unde scalare merge sa faca explozii puternice si cutremure artificiale, si sa controleze gindirea in masa. Se afla in Gakona Alaska, ar trebui deactivat cit timp mai poate cineva sa-l deactiveze.
    1m Offset AL (68,5°E - 31,5°W), actuator 24", WinTV DVB-s 1.3, Nexus-s 2.1, Skystar2 2.3P, TBS 5925, Positioner: Sat Control PMP 102, V-Box II, Receiver analog "Europa SR 500"

Locatia ramine Palinca City!

Banned Mentor
    RDI - Board Banned Avatar

Posts Thanks / Likes

mo...ceva acolo la Corbu e putred !......( a murit Cioara ?)
    .......................
    deocamdata vremea e stabila ...
    sa vedem la SOCI .
    ..................

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)