Register

Welcome to the RDI-Board Community.

If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed.

Donate Now Goal amount for this month: 100 EUR, Received: 100 EUR (100%)
Donate to support this site...

Results 1 to 9 of 9
    Junior Member Teacher
    RDI - Board Default Avatar

Posts Thanks / Likes

Default Linuxos beltrik - Tapasztalatok, vlemnyek

Nyitok uj topicot ebben a temaban, a csere-bere topicban elkezdett velemenyezes folytatasara. Az ott mar offtopicnak szamit, ezert batorkodom megtenni ezt a lepest.

Szoval a Vu+ vs. Dreambox hardware es software tamogatottsag teren eltudom mondani, hogy a Vu -nak sem gyengebb a tamogatottsaga mint a Dreamboxoknak. Vu -ra a legismertebb imidzs a BlackHole, aminek egyes verzioi megtalalhatoak Dreamboxra is atirva. Ezen kivul van meg jopar alternativa, ezek kozott emlitenem a VIX vagy az OpenPLI -t. Rengeteg Skin talalhato, amelyek tobbe-kevesbe firmware fuggetlenek, tehat feltelepithetoek mindket gyarto boxaira.
    Ami a tuner minoseget illeti, a Dreambox tunerje jobb. Ahol a Vu+ mar nem boldogul a jelszint gyengesege miatt, ott meg a Dreambox kepet ad.
    A Dreambox nem olcsonak nevezheto piaci ara miatt elegge elterjedtek a klonok. Ezek gyengebb minoseguek, de nem azt jelenti, hogy teljesen hasznalhatatlanok. A Vu+ -ra is vannak klonok, de ezeknel mar nem akkora nagyok az arkulonbsegek a klon es az eredeti kozt, ezert nemtudtak anyira elszaporodni mint a dreambox klonok.
    1.8 AL Offset + T90 + invacom + inverto + VuDuo2 + DM800HDse clone

Member Mentor
    Posts Thanks / Likes

A DM800 klnnak rzkenyebb a tunerje, vagy a Vu-nak?
    Outdoor: Gibertini 125 66E - 30W, Triax Unique multifocus 23E - 1W, 6 x LNB Inverto quad
    Indoor: Dr. HD D15, Amiko X-Finder, TBS-6925, TBS-6985, TechnoTrend S2-4100, Nexus-S VDR user
    QTH: Harghita, 4614'N 2511'E.

Junior Member Teacher

Posts Thanks / Likes

A 800 -asomban tripla tuner van, az elegge gyengus, nem hasonlithato a VU -hoz. A klonoknal az ALPS 801A M a legjobb, az hozza nagyjabol ugyanazt mint a Duo2...

Junior Member Master

Posts Thanks / Likes

Mi a vlemnyetek az Openbox X5-rl? Alkalmas a megosztsra gy mint kliens, illetve megbzhat a műkdse? Talltam egy aprhirdetst, ahol ilyent rulnak, pnztrcabart ron. Mieltt megvsrolnk valami ilyesmit, szeretnm tudni, hogy hasznltatok-e ilyent, van esetleg valami tapasztalatotok errl.

Junior Member Teacher
    Posts Thanks / Likes

Szia.Volt nekem, de nagyon akadt.Igaz wifi-n hasznaltam de gyenge.Csak kliens modot tudott.2 hetet tartottam de hamar tuladtam rajta.Szerintem inkabb ezen gondolkodj el:http://www.aliexpress.com/item/VU-SO...566658596.html
    Jo es megbizhato.

Junior Member Master

Posts Thanks / Likes

Szia. Ksznm a vlaszt, de sajnos a Vu az n pnztrcmnak tl drga. 1000 ron alatt nem talltam nlunk, n pedig amit nlklzni tudnk erre a clra, az kb. 400 lej lenne. Nekem elg, ha kliens mdban megbzhatan műkdik s kpes HD ads vtelre. Az Openbox X5 azrt lett volna j, mert az belefrne ebbe az rba s azt hiszem tudja ami nekem kell. Mivel kezd vagyok ezen a tren, nincs semmi tartozkom, teht antennt, fejet is kellene vegyek, meg ami mg szksges hozz, illetve kellene tallnom valamilyen megosztst is. Ezeket mind prbltam sszeszmolni a kltsgvets miatt

Junior Member Teacher

Posts Thanks / Likes

Porosodik nalam egy X5 pro. Nem volt hasznalva tobb mint 2 orat. Ha erdekel 300 Ron + posta es a tied!

Junior Member Master

Posts Thanks / Likes

Lehet rdekel, tudnl adni egy e-mail cmet, hogy beszljnk?

Junior Member Teacher

Posts Thanks / Likes

kuldtem privat uzenetet...

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)