Register

Welcome to the RDI-Board Community.

If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed.

Donate Now Goal amount for this month: 100 EUR, Received: 100 EUR (100%)
Donate to support this site...

Results 1 to 9 of 9

Thread: IRON DIGITAL

Member Mentor
    RDI - Board Default Avatar

Mi-s prin Zona......doar ca uneori nici eu nu mai stiu unde sunt
    Posts Thanks / Likes

Default IRON DIGITAL

Salutare la totzi rdi-stii.am gasit la chipplanet o oferta de craciun in care apare un deco IRON DIGITAL Lemon L030 CI RF.
    Stie cineva de "familia"din care provine acest receptor satau ceva suport ptr. algun provider?patchvreo pagina ceva cu suport ptr.acest receptor?Bine...avand CI i se poate pune un CAM si se rezolva dar poate este cineva care stie mai mult de acest IRON DIGITAL de care sincer sa fiu,am auzit dar nu mai stiu exact unde(e posibil sa fi vazut pe hotbird acum un an pe canalul"CARDMANIA"sau ceva de genu asta)
    mersic a celor care pot pune un post cu ceva referinte si ....
    SARBATORI FERICITE ECHIPEI R D I-S A T

Dinu(s)

Multi Banned User Expert
    Posts Thanks / Likes

lemon este un receiver care in general produce dureri de cap.pretul este
    si in functie de calitate

ER' MEJO Moderator - Expert
    Posts Thanks / Likes

Default Re: IRON DIGITAL

Quote Originally Posted by DINUS
    Salutare la totzi rdi-stii.am gasit la chipplanet o oferta de craciun in care apare un deco IRON DIGITAL Lemon L030 CI RF.
    Stie cineva de "familia"din care provine acest receptor satau ceva suport ptr. algun provider?patchvreo pagina ceva cu suport ptr.acest receptor?Bine...avand CI i se poate pune un CAM si se rezolva dar poate este cineva care stie mai mult de acest IRON DIGITAL de care sincer sa fiu,am auzit dar nu mai stiu exact unde(e posibil sa fi vazut pe hotbird acum un an pe canalul"CARDMANIA"sau ceva de genu asta)
    mersic a celor care pot pune un post cu ceva referinte si ....
    SARBATORI FERICITE ECHIPEI R D I-S A T

Dinu(s)
    salut receptorul nu-l cunosc dar cunosc chipplanet care este un magazin on-line de(scuza-ma) CACAT.cu atat mai mult patronul pe care il chiama BRUNO este un sarlatan si un mincinos fara pereche .o data am luat de la ei si mi-a trecut.daca citesti forumurile italiene ai sa vezi ca 90% din cei care au cumparat de acolo se plang ba de marfa care au primito ba de pretul care nu era la fel cu cel afisat pe site.

eu te-am avertizat.

Gold Member Expert
    Posts Thanks / Likes

Pagina lor este www.lemonworld.tv Astazi mi-a ajuns si mie unul de la chipplanet.Este adevarat nu sint prea seriosi.Am facut comanda acum 8 zile.Maine,dupa ce fac citeva probe o sa pot sa-ti spun ceva despre el.La prima vedere nu arata rau.

Multi Banned User Expert
    Posts Thanks / Likes

Maine,dupa ce fac citeva probe o sa pot sa-ti spun ceva despre el.La prima vedere nu arata rau.
    asteptam cu nerabdare rezultatele testului,noroc,nirolf

Gold Member Expert
    Posts Thanks / Likes

Primele probe:e intradevar un receptor de duzina.Meniul cam confuz iar comutarea pe canale cam incurcata.Telecomanda e mica si cu putine taste.E un receptor de banii aia,pt cineva care nu are pretentii.Are si o parte buna:merge si la 12 volti.An putine cuvinte e un gunoi

Moderator Expert
    Posts Thanks / Likes

Asta nu trebuia sa fie la "Receptoare"?
    SHALOM

Gold Member Expert
    Posts Thanks / Likes

Cred ca la offtopic ar fi locul.E mult spus receptor.Cred ca e vreun receptor mai vechi reciclat.Are lista de canale veche de vreo 3 ani!

Member Mentor
    RDI - Board Default Avatar

Mi-s prin Zona......doar ca uneori nici eu nu mai stiu unde sunt
    Posts Thanks / Likes

Mersi all pentru info despre Lemon ci.Pai nu ca asi fi eu cine stie ce "mofturos" si "bun chirurg" dar daca e chiar in halul asta cum spuneti pai NU SE POATE NUMI RECEPTOR SAT.
    si inca ceva.....vazusi pe un aseara pe un forum italiano(cautand info despre lemon)ca nu are "optiuni private"deci no patch,no firm,K.O
    inca o data LA MULTI ANI voua rdi-stilor si sa dea domnu sa ne intalnim si la anu' totzii userii si sa ne mai imbogatim cunostintele macar ca si anul ce a trecut.
    RomanianDigitalInfo=ACOLO UNDE FLORILE SE NUMESC RDI

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)