Register

Welcome to the RDI-Board Community.

If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed.

Donate Now Goal amount for this month: 100 EUR, Received: 100 EUR (100%)
Donate to support this site...

Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 15 of 24
    Mägar de marcä Expert
    Posts Thanks / Likes

Default Gäbitzu ai cuvantul

O analizä de joc din interior?
    adevärul este inventia unui mincinos

Junior Member Teacher
    Posts Thanks / Likes

Default daca te referi la meciul stelei atunci e stea cazatoare !

cel mai mai mult ma enerveaza ca stelistii in frunte cu acest reghe meister " mester "antrenor , au declarat ca vin in germania sa castige ! nu sa incerce sa castige sau sa faca un egal ci sa castige ! penibil... unde era jucatorul nostru cu mingea era si jucatorul lu' shalke dupa el.... pressing agresiv , echilibrat si un fotbal de champions league prestat de shalke ! nu avem sanse nici la locul 3 , mai ales ca chelsea va veni sa se razbune dupa 1-2 cu basel

Banned Expert
    RDI - Board Banned Avatar

Posts Thanks / Likes

Quote Originally Posted by hidric View Post
    O analizä de joc din interior?
    inca e la panda,trage cu urechea in vestiar,sa vada ce vorbe se schimba intre cei doi suca,sukala si tatarusianu

JE SUIS GRAS Expert
    Posts Thanks / Likes

Cat a fost scorul? Au reusit sa scoata macar un punct stelistii? Al Jazeera n-a dat acest meci de mare impact...
    Nu-mi plac oamenii, sunt fiinte rele si fara caracter.

Banned Expert

Posts Thanks / Likes

Mersi de invitatie.

Toata vina o poarta antrenorul.
    Este foarte bine ca a declarat ca va invinge, asta se numeste optimism bazat pe incredere in fortele proprii. Mult mai bine decat sa declari (da, domne, suntem slabi, o sa incercam, etc.). Ce sa incerci ma nene ? Ori esti bun si bati tot, ori esti slab si iei bataie.

A incercat sa faca ceva occidental, pe caractere romanesti. Asta nu va iesi niciodata.
    Le-a bagat in cap stelistilor ca ei sunt invincibili, ca sunt cei mai buni si la primul gol primit, s-a naruit totul.

De remarcat conditia fizica proasta a stelistilor, prin min 50 gafaiau ca trenul...

Daca era antrenor destept, le baga in cap ca romanii sunt smecheri, smecheria in sensul bun al cuvantului au adus succesele romanesti, poate la o faza de atac, ii smecherea cumva Tanase...
    Sa nu confundam cu nesimtirea, tupeul, manelismul de azi...

PS
    Nu am putut sa fiu in vestiar, pentru ca eram la Londra, vorbeam cu amicul meu despre ce face Basel.
    Mi-a spus clar, este un ajutor dat de Chelsea, in schimbul aurului elvetian.
    Oricum, Chelesea asa face in primele meciuri, anul trecut la fel, egal cu Juventus...
    Anul asta, Chelsea e la pensie, Eto'o nu mai poate mult.

JE SUIS GRAS Expert
    Posts Thanks / Likes

deci a luat bataie, sa inteleg...

Banned Expert

Posts Thanks / Likes

Quote Originally Posted by javrica View Post
    deci a luat bataie, sa inteleg...
    si ce bataie...

JE SUIS GRAS Expert
    Posts Thanks / Likes

Ahh, acum am vazut pe hotnews aia nu-i bataie, e masacru

Member Mentor
    RDI - Board Default Avatar

Posts Thanks / Likes

Adevarat ca Steaua se bate pt locul intai, dar cum la noi toate-s cu susu-n jos....
    Steaua a redevenit campioana intr-o editie in care nu a avut adversar, in UCL chiar are, rezultatul s-a vazut, se vor vedea si celelalte.

Banned Expert

Posts Thanks / Likes

Quote Originally Posted by spectator View Post
    Adevarat ca Steaua se bate pt locul intai, dar cum la noi toate-s cu susu-n jos....
    Steaua a redevenit campioana intr-o editie in care nu a avut adversar, in UCL chiar are, rezultatul s-a vazut, se vor vedea si celelalte.
    si ce adversar!prostia...

Mägar de marcä Expert
    Posts Thanks / Likes

Quote Originally Posted by gabrield View Post

Nu am putut sa fiu in vestiar, pentru ca eram la Londra, vorbeam cu amicul meu despre ce face Basel.
    Oricum, Chelesea asa face in primele meciuri, anul trecut la fel, egal cu Juventus...
    amicul fiind cine?
    vrei sä-ne spui?
    dupä cum observi vorbesc din nou la plural.
    santem multi ca frunza si iarba

PS: deci Basel si-a dar aurul pe victoria asta. Nu stii din gresealä la cine a ajuns aurul? La Mouhuhurino, la Abramovic......Nu de alta dar mor de curiozitate. Sä mor eu dacä nu mor de curiozitate

JE SUIS GRAS Expert
    Posts Thanks / Likes

Deci in barul Londra din Caracal s-au facut jocurile

Mägar de marcä Expert
    Posts Thanks / Likes

Quote Originally Posted by javrica View Post
    Deci in barul Londra din Caracal s-au facut jocurile

Nu pot sä cred
    Cum, Gäbitzä nu a fost la Londra?

Nemtzică Expert
    Posts Thanks / Likes

Quote Originally Posted by Marian** View Post
    cel mai mai mult ma enerveaza ca stelistii in frunte cu acest reghe meister " mester "antrenor , au declarat ca vin in germania sa castige ! nu sa incerce sa castige sau sa faca un egal ci sa castige ! penibil... unde era jucatorul nostru cu mingea era si jucatorul lu' shalke dupa el.... pressing agresiv , echilibrat si un fotbal de champions league prestat de shalke ! nu avem sanse nici la locul 3 , mai ales ca chelsea va veni sa se razbune dupa 1-2 cu basel
    Initiativa intepatorului de Prodance o gasesc de laudat! Asa trebuie gandit MEREU Asta nu spune nimeni in fotbalul romanesc -> MERGEM SA CASTIGAM Toti se caca pe ei ...
    Nu stiu ce meci ai vazut tu @Mariane, da` io am constatat un Schalke mediocru cu omu` lor cu barba neagra de 12 mile - care n-a scos mai nimic pana la greseala polonezului (dupa peste o ora de joc )
    In rest ce sa-ti zic, atat de laudata cat era 04 - nu a prea jucat nimic ... si a avut chiar noroc ca Steaua nu a intrat in avantaj ...
    Ce ma deranjeaza insa e ca dupa greseala de gol a Stelei au cam sucombat, ce la acest nivel nu prea e admisibil si au dat posibilitatea acestui rezultat "mincinos"
    Da`sa fiu sincer, dupa un meci asa bun facut de Steaua pana la greseala aia - as fi fost si eu frustrat dup`aia!

Cam asta - dau legatura (de ceapa) mai departe ...

Member Mentor
    RDI - Board Default Avatar

Posts Thanks / Likes

Quote Originally Posted by gabrield View Post
    Mersi de invitatie.

Toata vina o poarta antrenorul.
    Este foarte bine ca a declarat ca va invinge, asta se numeste optimism bazat pe incredere in fortele proprii. Mult mai bine decat sa declari (da, domne, suntem slabi, o sa incercam, etc.). Ce sa incerci ma nene ? Ori esti bun si bati tot, ori esti slab si iei bataie.

A incercat sa faca ceva occidental, pe caractere romanesti. Asta nu va iesi niciodata.
    Le-a bagat in cap stelistilor ca ei sunt invincibili, ca sunt cei mai buni si la primul gol primit, s-a naruit totul.

De remarcat conditia fizica proasta a stelistilor, prin min 50 gafaiau ca trenul...

Daca era antrenor destept, le baga in cap ca romanii sunt smecheri, smecheria in sensul bun al cuvantului au adus succesele romanesti, poate la o faza de atac, ii smecherea cumva Tanase...
    Sa nu confundam cu nesimtirea, tupeul, manelismul de azi...

PS
    mandria lui reghe s-a aratat prin doua cuvinte rostite:"sigur invingem".eu urmaresc de zeci de ani presa sportiva,informatii tv sau radio existente la acele si astea vremuri.asa siguranta n-am intalnit la nici un antrenor de renume mondial.acest neica nimeni fie ii prost,fie il "ghideaza"cea care a vrut sa fie solista de muzica populara si a esuat,acum o are de a doua sotie.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)