Register

Welcome to the RDI-Board Community.

If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed.

Donate Now Goal amount for this month: 100 EUR, Received: 100 EUR (100%)
Donate to support this site...

Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 15 of 18
    ---®---
    Guest
    RDI - Board Default Avatar

Default Pana in ce data dureaza promotia Digi?-Reformulat

Cel cu un an gratuit Pachetul de baza. Numai in Decembrie, sau va ramane si dupa?

Administrator Expert
    Posts Thanks / Likes

Va vom anunta cand o sa inceteze actuala promotie , deocamdata bucurati-va de megaoferta lui Digi TV.

Fanta
    RDI Team
    Dupa ce am confiscat domeniul liga1.ro a venit randul ligii a doua : http://www.lpf2.ro

http://www.liga1.ro/ cel mai tare site din lume dedicat fotbalului autohton.
    Vizitati-l si o sa primiti de la mine !

---®---
    Guest

-

---®---
    Guest

Sper sa nu fie vorba de o smecherie...

Administrator Expert
    Posts Thanks / Likes

Ce nu ti-o fi tie clar Cine s-a abonat dupa 7 Decembrie 2005 nu mai plateste abonamentul de baza timp de 12 luni daca se angajeaza sa ramana inca un an dupa ce expira gratuitatea abonat Digi TV. That's all !
    Dupa ce am confiscat domeniul liga1.ro a venit randul ligii a doua : http://www.lpf2.ro

---®---
    Guest

Contractul NR xxx din data de 01.01.2006 ....asta nu mi-e clar

Administrator Expert
    Posts Thanks / Likes

Azi sunt pe post de call center Nu stiu cum naiba e datat 1.01 dar cert e ca sigur intri in promotie.

Tot de pe RDI ve-ti afla cu toti cand se va incheia aceasta superoferta marca Digi TV.

Fanta
    RDI Team

---®---
    Guest

Eu intru in promotie doar daca mai cumpar un decodor langa cele doua pe care le am deja.... Sunt abonat Digi din aprilie......
    nu intrebam in numele meu. Dar poate mai cumpar si un al treilea receiver...ce dracu....e mai rentabil asa....

Multumesc pentru raspunsuri.

---®---
    Guest

Primul meu contract e chiar din data de 1 Aprilie, si pana acuma nu a fost pacaleala....

Moderator Expert
    Posts Thanks / Likes

@Fanta
    Omul daca nu l-a luat de la sediu RCS nu are constract.. exista o multitudine de asa zisi DEALERI in romania .. care fac averi considerabile cu digi de pe urma clientilor .. crede-ma ca cunosc si eu .. asa ceva !
    In primul rand .. nu stiu daca e legal sa aplice un adaos .. la pretul la care il are acum kitul .. dar la un dealer de aici din timisoara kitul costa 2.400.000 lei vechi +antena .. ceea ce itzi dai seama ca nu e ok.. pretul unui kit la casieria RCS find de 1.950.000 !Doar pentru faptul ca nu mai gasesti la casieria RCS nu inseamna ca trebuie sa dai cu 500 mi de lei mai mult!
    Mai rau .. nu fac chitante si de contract ... vb lor.. sa asteptati contractul ca vine prin posta .. si mai vine contractul la P*** -vara !
    Asta e adevarul .. eu cunosc asa ceva !
    Deci atentie ca Digi a facut contracte cu dealari pe aceeasi baza .. Prietenii .. PILE..
    Reclama!....
    Daca vrei sa ajungi DEALER DIGI tv .. trebuie sa fi nepotu lui **** sau amantul lui **** si o sa poti face ce vrei tu.. cam asa obesv eu ca merg treburile..
    2.3m Paraclipse Hydro C & Ku,1,5m Gibertini, 1.15m Offset +Inverto KA+KU, Tbs6983, Vu solo 2,Tehnomate TM 5403HD M3

IEU Teacher

Bistritza,fost oras linistit , actual ufff... Romanica
    Posts Thanks / Likes

[quote="valentyn0_sat"]@Fanta
    Omul daca nu l-a luat de la sediu RCS nu are constract.. exista o multitudine de asa zisi DEALERI in romania .. care fac averi considerabile cu digi de pe urma clientilor .. crede-ma ca cunosc si eu .. asa ceva !
    In primul rand .. nu stiu daca e legal sa aplice un adaos .. la pretul la care il are acum kitul .. dar la un dealer de aici din timisoara kitul costa 2.400.000 lei vechi +antena .. ceea ce itzi dai seama ca nu e ok.. pretul unui kit la casieria RCS find de 1.950.000 !Doar pentru faptul ca nu mai gasesti la casieria RCS nu inseamna ca trebuie sa dai cu 500 mi de lei mai mult!
    Mai rau .. nu fac chitante si de contract ... vb lor.. sa asteptati contractul ca vine prin posta .. si mai vine contractul la P*** -vara !
    Asta e adevarul .. eu cunosc asa ceva !
    Deci atentie ca Digi a facut contracte cu dealari pe aceeasi baza .. Prietenii .. PILE..
    Reclama!....

La Campia -Turzii la o firma costa 3.100.000, shi se face shi acolo lista de asteptare asemanator ca si la sediile RDS-RCS din tara...

Administrator Expert
    Posts Thanks / Likes

RCS&RDS a facut eforturi majore sa scoata de pe piata acesti speculanti dar va asigur ca odata cu intrarea pe piata a noului receptor casieriile si dealari vor avea marfa care sa satisfaca cererile incredibile pentru receptoare Digi Tv.In acel moment "capusele" vor fi eliminate dupa piata.

Fanta
    RDI Team

Moderator Expert
    Posts Thanks / Likes

Quote Originally Posted by Fanta
    RCS&RDS a facut eforturi majore sa scoata de pe piata acesti speculanti dar va asigur ca odata cu intrarea pe piata a noului receptor casieriile si dealari vor avea marfa care sa satisfaca cererile incredibile pentru receptoare Digi Tv.In acel moment "capusele" vor fi eliminate dupa piata.

Fanta
    RDI Team
    Fanta .. asa itzi doresti si tu si eu si poate si multi alti useri dar crede-ma .. din surse sigure.. ca stiu ca .. ala e ruda cu eustiu ce .. mare actionar .. nu cred ca poate sa fie scos din acest inel al dealalilor .... poate se incearca o "educare a lor"
    2.3m Paraclipse Hydro C & Ku,1,5m Gibertini, 1.15m Offset +Inverto KA+KU, Tbs6983, Vu solo 2,Tehnomate TM 5403HD M3

Member Mentor
    Posts Thanks / Likes

Quote Originally Posted by ---®---
    atunci reformulez intrebarea:
    A cumparat digi un prieten in 11 decembrie. Alaltaieri a fost sa plateasca diferenta la abonament.Pe factura apare Abonat xxx, Contractul NR xxx din data de 01.ian.2006.....
    Sper sa nu fie Teapa..si sa nu beneficieze de oferta......I-au zis, ca contractul il va primi acasa prin posta...
    Oricum a putut plati diferenta pt pachet extra. Numai de asta am intrebat.
    Ce prieten a fost cumparat de Digi? sau poate un prieten a cumparat Digi TV?
    TM-Ant. Kovosat 1.4M, LNB MTI 0.8dB, Echostar AD-3600-IP VIACCESS, FreeCAM 2-20, Season Interface, Digisat Pro, Satlook Micro+, etc.

---®---
    Guest

pe internet-forum, chat nu se respecta nici o regula, se prescurteaza, se inventeaza, se scrie rapid, exista jargon de internet. Ma mir ca inca nu ai auzit...
    Asta nu e lucrare de diploma, frate...

Nu te cheama pruteanu?

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)