Register

Welcome to the RDI-Board Community.

If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed.

Donate Now Goal amount for this month: 100 EUR, Received: 100 EUR (100%)
Donate to support this site...

Results 1 to 8 of 8
    Member Mentor
    Posts Thanks / Likes

Default Bun venit lui Mihai Roman

Foshti Baietzi cu Ochii Albashtri ai ureaza bun venit in Campionatul Francez lui Mihai Roman care chiar daca a ajuns la o echipa de mijloc de clasament este intr-un orash superb Toulouse cu oamani de calitate shi intr-un campionat care se intareshte din ce in ce mai mult , pe 27 la reluarea antrenamentelor lui Toulouse fotbal club promitem vom fi acolo sa te sustzinem ! Cordialement RomanianInteligentService

Junior Member Teacher
    Posts Thanks / Likes

O fii toulouse oras superb cel mai bine este ca a scapat de romania si de rapid putea sa se transfere si in liga a 7tea de la ei, ca tot mai bine este ca la noi.
    CAMPIONI AM FOST CAMPIONI VOM FII STEAUA BUCURESTIII

Member Mentor
    Posts Thanks / Likes

Va datzi seama pleci dintrun campionat plin de ciori ( obteni) shi ajungi sa joci cu Cavani , Falcao , Hulk ..........

Banned Expert
    RDI - Board Banned Avatar

Posts Thanks / Likes

Hai ca e buna, francezii iau romani si cica se intareste campionatul.

Nu prea stiu eu fotbalul francez, dar sunt sigur ca aducerea de romani nu ii avantajeaza ca valoare a campionatului.

Member Mentor
    Posts Thanks / Likes

Nu se intareshte campionatul francez e vorba de diferentza de nivel de fotbal ieshi dintr-un campionat cangrenat de olteni (la natzionala,la FRF,la Liga) orice roman care paraseshte romania va fi mult mai cishtigat decit unul care a hotarit sa ramina acolo.Noi ne-am pregatit pentru o demonstratzie de fortza la meciul Andorra-Romania in octombrie cu pancarte AFARA CU OLTENII DE LA NATZIONALA, AFARA CU DRAGOMIR SHI SANDU,AFARA MAFIA DIN FOTBALUL ROMANESC,AFARA PITZURCA TZI_AM GASIT POST DE ANTRENOR LA TRICOTAJE BANGLADESH ...................

Banned Expert

Posts Thanks / Likes

Nu cred ca au vreo vina oltenii in cangrenarea fotbalului.
    E doar o coincidenta ca unii din ei sunt olteni, dar nu putem sa generalizam la toti oltenii.

Tudor Gheorghe e oltean cumva ?
    Brancusi la fel, oltenii au in toate domeniile, mai ales in fotbal, varfuri.
    Balaci e oltean nu ?

Despre Piturca, cat o fi el de oltean, are o experienta care e pacat sa nu fie folosita.
    Care antrenor are mai multa experienta ? ca Piturca, asta a vazut mii de meicuri.

Vorbim de Nationala, atentie, aici nu e matematica, sa fie toti la fel.
    Un antrenor de club, Mourinho, de exemplu, ar claca la nationala daca nu are experienta.
    Din acest motiv Mourinho nu antreneaza Nationala.

Member Mentor
    Posts Thanks / Likes

Quote Originally Posted by gabrield View Post
    Nu cred ca au vreo vina oltenii in cangrenarea fotbalului.
    E doar o coincidenta ca unii din ei sunt olteni, dar nu putem sa generalizam la toti oltenii.

Tudor Gheorghe e oltean cumva ?
    Brancusi la fel, oltenii au in toate domeniile, mai ales in fotbal, varfuri.
    Balaci e oltean nu ?

Despre Piturca, cat o fi el de oltean, are o experienta care e pacat sa nu fie folosita.
    Care antrenor are mai multa experienta ? ca Piturca, asta a vazut mii de meicuri.

Vorbim de Nationala, atentie, aici nu e matematica, sa fie toti la fel.
    Un antrenor de club, Mourinho, de exemplu, ar claca la nationala daca nu are experienta.
    Din acest motiv Mourinho nu antreneaza Nationala.
    Despre Tudor Gheorghe am un dosar puternic cu notele sale de informatzii facute in mojlocul anilor 80 iar daca tzara asta este in rahatul unde este este numai din cauza oltenilor ei nu ar trebui sa aiva drept de munca superior gradului de Lopatar !

Banned Expert

Posts Thanks / Likes

Acum, nu stiu, dar daca toti informatorii ar fi cantat ca Tudor Gheorghe, eram acum cei mai tari.

Asta e, dosarul, ca dosarul, toti faceau informari, erau obligati, isi pierdeau slujba, etc.

De Gheorghe Turda stiam ca a fost colaborator, de Tudor Gheorghe, nu.

Dar nu mai conteaza acum, imagineaza-ti cati din cei tineri de azi ar fi fost colaboratori, daca li se cerea ?
    Faptul ca s-au nascut mai tarziu, nu-i scuteste.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)