Register

Welcome to the RDI-Board Community.

If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed.

Donate Now Goal amount for this month: 100 EUR, Received: 100 EUR (100%)
Donate to support this site...

Results 1 to 9 of 9
    Member Mentor
    RDI - Board Default Avatar

Posts Thanks / Likes

Default Hadu server/linie de test

Cine imi poate da o linie de test pentru a proba daca nu ma blocheaza routerul? intentionez sa ma abonez la un server dar nu am mai folosit de mult timp Hadu, intre timp am schimbat routere, PC-uri, sisteme de operare, ba chiar si placa dvb astazi, etc si nu stiu daca mai pot sa ma conectez, sa nu dau apuc sa caut servere degeaba daca nu imi permite conectia... Nu imi trebuie mai mult de cateva ore, maxim o zi...depinde cand citesc PM-ul si cat imi ia sa verific si sa incerc setarile prin router si pc, pe urma poate fi strearsa/ blocata, etc. Merci frumos

Member Mentor

Posts Thanks / Likes

auciiiiii...........................

Junior Member Teacher

Posts Thanks / Likes

Quote Originally Posted by dammi View Post
    auciiiiii...........................
    ? ............................

Member Mentor

Posts Thanks / Likes

A dreaq si lumea asta ,tot apar DTH-uri ,mai bine se inchid de tot ca abonamente se fac la servere .

Junior Member Teacher

Posts Thanks / Likes

In afara de plata unei sume, care e diferenta dintru ******ver si un schimb de linie gratis?
    Emme Esse 115cm, h-h Stab 120,Vu+ Solo​2, Samsung UE40ES6710, tevii s660 dvb-s2,

Member Mentor

Posts Thanks / Likes

Eu la vecinu` nu-i dau nici buna dimineata daca nu ma plateste ,omu e pregatit-infiecare dimineata cand ne intalnim imi da 10 lei si eu ii dau buna dimineata,in rest cred ca esti in masura sa zici cum sta treaba ca mai deunazi injurai de mama focului pe unii-scuze daca nu erai tu ala .

Junior Member Teacher

Posts Thanks / Likes

Nu, nu sunt cel de care zici tu. Eu intrebam care este diferenta pentru dth-uri intre un user care plateste un ******ver si unul care obtine la schimb. Poate ca doar la schimb sansele sa schimbi acelasi caid cu un user care il are deja sunt destul de mici.
    Emme Esse 115cm, h-h Stab 120,Vu+ Solo​2, Samsung UE40ES6710, tevii s660 dvb-s2,

Member Mentor

Posts Thanks / Likes

Pai eu unu nu prea am ce sa dau la schmb ca nu am nici un cam si nici nu vreau sa iau pentru receiver, ma intereseaza doar pentru skystar2 sa vad pe PC si asta n-are slot pentru cam. Pe TV ma intereseaza mai putin ca oricum pot sa dau mai departe din PC pe urma la celalalt receiver dar nu imi foloseste. Ok, nu m-ar deranja sa fie free dar nu prea da nimeni free decat tepe.

Member Mentor

Posts Thanks / Likes

Am primit linie, am testat, am configurat, merge perfect, n-am nici o problema de router/firewall. Acum, stie cineva un server ieftin si bun 24/24 fara lag? Pe Satlover nu merge sa fac user, eventual si o linie de la freeusers de acolo de la cineva cu 100 de posturi m-ar ajuta pana gasesc ceva rentabil. Multumesc frumos.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)