Register

Welcome to the RDI-Board Community.

If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed.

Donate Now Goal amount for this month: 100 EUR, Received: 100 EUR (100%)
Donate to support this site...

Results 1 to 15 of 15

Thread: Bravo CFR

Wind of change Expert
    Posts Thanks / Likes

Default Bravo CFR

Oare exista vreo echipa pe care sa o bata adunatura asta de popicari a CFR ? Ca vad ca e ciuca batailor de cand nu mai fura arbitrii pentru ei.Parca erau campioni caricaturile astea.
    ...Traieste viata asa cum este, pt ca ti s-a dat fara sa o fi cerut, si ti se va lua fara sa fii intrebat...

Wind of change Expert
    Posts Thanks / Likes

Astept sa sara de fund in sus concetatenii altei caricaturi celebre din zona :cu ochelari si inaltime putin peste un metru. Raspunde la un nume din trei litere si reprezinta personificarea servilismului perfect.
    ...Traieste viata asa cum este, pt ca ti s-a dat fara sa o fi cerut, si ti se va lua fara sa fii intrebat...

Junior Member Teacher
    Posts Thanks / Likes

A FOST ODATA CA NICIODATA CA DE NAR FI NU SAR MAI POVESTI......acum sant mucles toti.
    CAMPIONI AM FOST CAMPIONI VOM FII STEAUA BUCURESTIII

Member Mentor
    RDI - Board Default Avatar

Posts Thanks / Likes

Acum se vad si stelistii campioni dupa un deceniu,cred ca urmatorul campionat il v-a lua dupa un mileniu

Junior Member Teacher

Posts Thanks / Likes

Default Parere

eu dupa parerea mea fotbalul a luat o intorsatura POLITICA, toate rezultatele sa indreapta catre Bucuresti, echipele tari din provincie de TOP au toate probleme financiare, comic mai ieri toate aveau bani ear acum toate in declin financiar,exemplu la noi la Medias (nu e formatie de Top),Hotii de la USL vor sa mute ROMGAZUL la Bucuresti sa distruga tot ce a fost de peste un deceniu la Medias, asta ar insemna distrugera totala a regiunii si in deosebi al SPORTULUI in zona( fotbal,baschet,etc.)
    ASTA E REALITATEA.

Wind of change Expert
    Posts Thanks / Likes

Cam la fel s-a intamplat si pe vremea ciumei portocalii. Cum crezi ca a cumparat infractorul finantator de la Cluj campionate si cupe. Cu bani munciti?

Junior Member Teacher
    Posts Thanks / Likes

A fost intotalitate al stelei datorita parcursului slab al contracandidatelor nu a 11m date......apropo cate titluri are rapid.
    CAMPIONI AM FOST CAMPIONI VOM FII STEAUA BUCURESTIII

Junior Member Teacher

Posts Thanks / Likes

Comic in Bucuresti toti banii sunt munciti cu sudoare si truda doar cei din provicie fura, asta este unii vad altii asculta.

JE SUIS GRAS Expert
    Posts Thanks / Likes

Uite Dom'ne ca spune cineva adevarul
    Nu-mi plac oamenii, sunt fiinte rele si fara caracter.

Wind of change Expert
    Posts Thanks / Likes

Quote Originally Posted by medias71 View Post
    Comic in Bucuresti toti banii sunt munciti cu sudoare si truda doar cei din provicie fura, asta este unii vad altii asculta.
    Cine a zis asta ? Aproape toti fura unii mai mult unii mai putin in functie de cine e la putere si de cumetrii. In ultimii ani campioana hotiei a fost CFR. Asta nu inseamna ca in alte perioade a fost altfel in ceea ce priveste pe altii.

Very Iritant Person Expert
    Posts Thanks / Likes

topicul asta e din ciclul "sa moara dujmanii mei".
    din pacate asta ne defineste, in fond, ca popor.
    de aia nu vedem decat peste gardul altuia, mizeria din ograda ne e indiferenta.

PS: singurul lucru care ma deranjeaza la steaua e scursura de cioban care e patron, in rest nu am nici o problema cu stafful sau echipa. meme mi-e chiar drag, sunt convins ca fara el si reghe nu erau pe primul loc.

Nemtzică Expert
    Posts Thanks / Likes

Quote Originally Posted by ntire2000 View Post
    topicul asta e din ciclul "sa moara dujmanii mei".
    HUUUHH - cand am citit titlul m-am si speriat un moment! Ce draq or fi facut astia bine de ii felicita cineva ?
    Problema cu "sa moara dujmanii mei"-cum scrii tu, e numai partial adevarata!

Fac o scurta trecere in revista: o echipa oarecare - ajunge campioana si isi construieste 3(!) tribune si crede cu adevarat si vrea sa ne explice prin tot felul de shoricari conlocuitori, ca pt. 3 sezoane relativ bune i se cuvine tot palamresu` romanesc vesnic!
    ... cel din prezent, din viitor dar mai ales cel din trecut si scuipa si calca in picioare cu suporterii lor tot oarecare (nu mai dam nume pe aici) pe gloriile adevarate ale fotbalului romanesc !
    Scuze da`cat de bleg ar fi romanu` - clar ca la un moment dat iti vine sa le dai in cap, nu?

Very Iritant Person Expert
    Posts Thanks / Likes

tu vorbesti cumva de becali?
    ca ala parca are un respect deosebit fata de gloriile care au dat in minge in 1986....

Wind of change Expert
    Posts Thanks / Likes

Continua festivalul CFR. Nu mai reusesc sa bata pe nimeni si reusesc sa ia bataie de la oricine. Se dovedeste daca mai era nevoie ca e o campioana merituoasa. Suntem mandrii de ea. Trezirea fluierasi ca retrogradeaza campioana ...

Nemtzică Expert
    Posts Thanks / Likes

Quote Originally Posted by ioany View Post
    ... si reusesc sa ia bataie de la oricine .... campioana ...
    pai cum mai baiatule, Pandurii nu sunt oricine! S-au luptat la greu pt. titlu ... la inceputul campionatului cel putin !

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)