Register

Welcome to the RDI-Board Community.

If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed.

Donate Now Goal amount for this month: 100 EUR, Received: 100 EUR (100%)
Donate to support this site...

Results 1 to 13 of 13

Thread: AXN Spin

Wind of change Expert
    Posts Thanks / Likes

Default AXN Spin

Vad ca Doce tot mai misca cate ceva, introduce Axn Apin. Probabil sa mai umple golul lasat de ...goale.
    ...Traieste viata asa cum este, pt ca ti s-a dat fara sa o fi cerut, si ti se va lua fara sa fii intrebat...

Senior Member Expert
    Posts Thanks / Likes

Incepand de astazi avem Axn Spin
    www.romtelecom.ro/studiourile/axn-spin.html

LED 3D,VU+ uno,PS3 slim 320GB,offset 1.10,hh,4xdolceHD,rcs-rds

om fain' Expert
    Posts Thanks / Likes

Da am inteles ca au scos unele Transilvania live/look,favoritele boliwoodienele si mai multe ...

Oficial

Last edited by mariuss; 1st March 2013 at 16:15.

Wind of change Expert
    Posts Thanks / Likes

Partea buna e ca au scos tiganestile si au introdus axn spin si tlc. Partea proasta e ca vor sa ne maghiarizeze. Mai ramane sa puna steagul secuiesc in loc de sigla. Au mai multe bozgorenii decat au Digi care macar are patronul de aceasta etnie.
    ...Traieste viata asa cum este, pt ca ti s-a dat fara sa o fi cerut, si ti se va lua fara sa fii intrebat...

Junior Member Friend
    RDI - Board Default Avatar

Posts Thanks / Likes

Default ? !

Quote Originally Posted by ioany View Post
    Partea buna e ca au scos tiganestile si au introdus axn spin si tlc. Partea proasta e ca vor sa ne maghiarizeze. Mai ramane sa puna steagul secuiesc in loc de sigla. Au mai multe bozgorenii decat au Digi care macar are patronul de aceasta etnie.
    ....poate in bozgorenii au incredere si abonati mai fidel ! ca ciobanii cu cizme in cauciuc

Wind of change Expert
    Posts Thanks / Likes

Atunci la Budapesta cu ei acolo sunt numai gentlemani cu pantofi de lac , ce cauta la ciobanii cu "cizme in cauciuc". Apropo la voi cauciucul e pe post de glazura?

Junior Member Teacher

Posts Thanks / Likes

eu sunt pentru programele in limba maghiara
    de ce sa fim invidiosi, asta nu inteleg
    in ungaria piata de TV e mult peste ce se intampla in romania- de la continut pana la canale, nemaizicand de realitatea cotidiana

Junior Member Friend

Posts Thanks / Likes

Quote Originally Posted by ioany View Post
    Atunci la Budapesta cu ei acolo sunt numai gentlemani cu pantofi de lac , ce cauta la ciobanii cu "cizme in cauciuc". Apropo la voi cauciucul e pe post de glazura?
    Nu stiu,si nici nu ma intereseaza gentlemani nici de Budapesta,nici de Bucuresti ! Vreau sa traiesc,si sa vizionez programele ce ma intereseaza acasa in ARDEAL ! In programele mele preferate se gasesc asa programe romanesti cat si progame maghiare.Platesc separat pentru ele, NU OBLIGATORIU SA ABONEZI LA PACHETE, DACA NU VREI SI NU-VA PLACE !

trolololo Mentor
    Posts Thanks / Likes

AXN Spin e tot un canal de teleshoping ceva? Ca de fiecare data cind vreau sa urmaresc ceva e doar teleshoping. )
    Cumparati tigaia minune, cutitul ala smecher ( tre sa recunosc ca tiganu ala cu cercel in ureche de se da italian e belea). )
    If you're going through hell, keep going ! W Churchill

Platinum member Expert
    Posts Thanks / Likes

E ca sy fy.....rulează numai dupămasa
    ----------------------------------------------

Junior Member Teacher
    Posts Thanks / Likes

Exclamation de acord cu tine

Quote Originally Posted by edwin1234 View Post
    in ungaria piata de TV e mult peste ce se intampla in romania- de la continut pana la canale, nemaizicand de realitatea cotidiana
    de acord cu tine.pacat ca Duna TV nu este titrat in romaneste.contine emisiuni cu stiri despre tarile vecine....ceea ce la noi se intampla...poate despre Republica Moldova.in alta ordine de idei cu ceva ani in urma Duna avea in serile de marti sau joi (nu mai tin minte) filme romanesti in sound original titrat in ungureste,multe filme fiind nedifuzate in Romania (sobolanii rosii,crucea de piatra...balanta).
    "nu cred ca esti prost, ma tem ca stiu"- Ilarion Ciobanu - Petrolul,pruncul si ardelenii - 1981

BISS friend Teacher

Posts Thanks / Likes

Quote Originally Posted by edwin1234 View Post
    Foarte bine! Go planet!
    -=<SS2 FUN>=- Oscam sh4, mips, raspi
    DVBSky T9580,Alien2+,Emme Esse 115cm AL, IBU, DM3800, 100.5E-45W,Dm500S, CubeRevo250, Raspi, Asus Wl500GPv2 ...

Wind of change Expert
    Posts Thanks / Likes

Iar eu sunt pentru programele germane care si ele sunt cu cateva clase peste cele maghiare din toate punctele de vedere."nemaizicand de realitatea cotidiana".

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)