Register

Welcome to the RDI-Board Community.

If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed.

Donate Now Goal amount for this month: 100 EUR, Received: 100 EUR (100%)
Donate to support this site...

Results 1 to 13 of 13
    Junior Member Friend
    RDI - Board Default Avatar

Posts Thanks / Likes

Post Helasat + canale Bulgaria

Buna ziua.Poate sa-mi confirme cei care au antena pe Helasat(Dolce)daca merg canalele Bulgaresti care sunt libere(vreo ?Am un vecin din bulgaria si ar vrea un satelit pe care sunt cele mai multe canale bulgaresti la liber.
    Multumesc pt raspunsuri

In The Matrix Expert
    Posts Thanks / Likes

canalele bulgaresti care sint libere nu vad de ce sa nu mearga , ce programe sint libere adica fta pe orice satelit se poate vedea aici : http://www.satbeams.com/channels

Junior Member Master

Posts Thanks / Likes

Junior Member Teacher
    Posts Thanks / Likes

Default Bulsatcom

Salutare

Apropo de bulgari daca tot suntem la acest capitol......cu ce varianta de OSCAM deschide Bulsatcomul (caid 5581 si 4aee).?Si cred ca si Poilarisul e aceiasi varianta de decodare.
    Multumesc anticipat celor care imi vor raspunde.Sanatate maxima.

Junior Member Master

Posts Thanks / Likes

Din cte ştiu eu cu "key" merg doar cele codate irdeto2: Caid 0604 (şi merg cu orice SoftCAM).
    Pentru caid 5581 si 4aee ai nevoie de cartelă. Ar fi bine dacă mă nşel

Member Mentor

Posts Thanks / Likes

Partial te inseli-merge si cu linia norocoasa.

Junior Member Master

Posts Thanks / Likes

Quote Originally Posted by dammi View Post
    Partial te inseli-merge si cu linia norocoasa.
    Bine măi... cartelă sau sau linie de sharing este aproape tot una (linia de sharing permite accesul la o cartelă remote).
    Eu vorbeam de FTA şi "key". Cel puţin eu asta am nţeles că este discuţia n acest topic.

Member Mentor

Posts Thanks / Likes

Bine mai...nu te contrazic ,dar bulsa seamana cu dulce .total ,pink etc si ii las pe posesori de carduri sa zica ceva de = intre card si linie.

Junior Member Teacher
    Posts Thanks / Likes

Default Bulsatcom

Sa stiti ca am vazut destui de multi bulgari pe forumurile de afara postind la sectiunea "CCCam local".Daca nu merge Bulsatul in share cine ar mai schimba oare cu ei?Sa fie oare un secret asa mare deschiderea Bulsatcomului in share.Vreau sa mentionez ca este vorba numai si numai de Bulsatcom care are ca caid 5581 si 4aee.Nu poate fi vorba de Bulsat care merge in ****** 2 asta e alta poveste veche si cam expirata.Am incercat sa trag de limba un bulgar dar mormint mai nimic doar atit ca ar merge in MGCAM Key si in OSCAM.....dar care OSCAM? ....asta e alta nebuloasa.Dar o sa-i dam de cap pina la urma eu asa cred.
    Sanatate maxima.Si asteptam alte parteri de la persoane care au deschis Bulsatcomul in share 5581 si 4aee.....sau oare nu deschide nimeni?......of alta necunoscuta.....

Junior Member Teacher
    Posts Thanks / Likes

Default salut

[merg canale bulgaresti acolo.dar nu cele generaliste gen BT1 care sunt codate .
    semnal mai mult decat suficent
    Parabolica-1.5m Al. (72.0E-30.0W).Parabolica -1,2m Al (80.0E-30.0W) Vara 2017 ,3 de ani de la decesul RADIO VACANTA .2 Aprilie 2016, au trecut 28 de ani de la disparitia lui TUDOR VORNICU,cel mai mare realizator de televiziune din toate timpurile,trecute ,prezente si viitoare.Tudor Vornicu...IREPETABIL.08.Aprilie 1989 ultimul "La sfarsit de Saptamana"semnat TUDOR VORNICU

Junior Member Master

Posts Thanks / Likes

Post offtopic

Deja discuţia este complet offtopic.
    Dacă aveţi ceva de spus depre canalale bulgăreşti FTA de pe Hellas Sat 2, 39E puteţi să o faceţi aici.
    Dacă vă interesează Caid 5581, Caid 4aee sau alte chestii deschideţi-vă propriul topic.

Member Mentor

Posts Thanks / Likes

S-a suparat initiatorul topicului?Dupa postul lui @radu daniel trebuia sa faci reclamatie ,dar ai zis ca merge cu card si linia egal card si noi ce sa intelegem?Te propun moderator.

Junior Member Teacher
    Posts Thanks / Likes

Quote Originally Posted by WinRxp1024 View Post
    Deja discuţia este complet offtopic.
    Dacă aveţi ceva de spus depre canalale bulgăreşti FTA de pe Hellas Sat 2, 39E puteţi să o faceţi aici.
    Dacă vă interesează Caid 5581, Caid 4aee sau alte chestii deschideţi-vă propriul topic.
    Lasa frate ca mut discutia nu-ti fa probleme......dar o mut pe alte forumuri straine unde lumea e interesata si vrea stie cit mai multe.Si atunci noi vom sta in bezna si alati bine merci la lumina ......iata diferenta.... noi ne-o facem cu mina noastra ....asta se numeste LUCRU MANUAL.

SANATATE MAXIMA SI SCUZE.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)