Register

Welcome to the RDI-Board Community.

If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed.

Donate Now Goal amount for this month: 100 EUR, Received: 100 EUR (100%)
Donate to support this site...

Results 1 to 6 of 6
    Junior Member Teacher
    RDI - Board Default Avatar

Posts Thanks / Likes

Default iGO 2012 si cu limba romana

divice : iPhone 4 jailbreck
    Nu gasesc un iGO 2012 si cu limba romana functionabil pentru iOS. Ori altfel spus : 1) cele vechi au romana, dar la prima atingere a display-lui se inchid 2) variantele noi 2012 ( iGO Primo 9.6.9.216604) ruleaza extraordinar, dar nu au limba romana.
    Desigur ca vorbesc despre softuri cracuite si nu oficiale, care probabil nu au de ce avea probleme.

Intrebare : cine are iGO functionabil si cu limba romana pe iOS si daca da ce versiune e si de unde se poate download-a ?
    va multumesc

Junior Member Teacher

Posts Thanks / Likes

Ai aici colectia de content din octombrie pentru iGO Primo pentru iOS, printre fisiere gasesti si cele pentru limba romana:

Code:
    magnet:?xt=urn:btih:24751d7d9d4562539724c983c8397f93df87a231&dn=iGo+maps%2C+POI%2C+Voice+etc+%28latest+official+compilation+from+iPhon&tr=udp%3A%2F%2Ftracker.openbittorrent.com%3A80&tr=udp%3A%2F%2Ftracker.publicbt.com%3A80&tr=udp%3A%2F%2Ftracker.istole.it%3A6969&tr=udp%3A%2F%2Ftracker.ccc.de%3A80

Junior Member Teacher

Posts Thanks / Likes

Quote Originally Posted by Lorand View Post
    Ai aici colectia de content din octombrie pentru iGO Primo pentru iOS, printre fisiere gasesti si cele pentru limba romana:

Code:
    magnet:?xt=urn:btih:24751d7d9d4562539724c983c8397f93df87a231&dn=iGo+maps%2C+POI%2C+Voice+etc+%28latest+official+compilation+from+iPhon&tr=udp%3A%2F%2Ftracker.openbittorrent.com%3A80&tr=udp%3A%2F%2Ftracker.publicbt.com%3A80&tr=udp%3A%2F%2Ftracker.istole.it%3A6969&tr=udp%3A%2F%2Ftracker.ccc.de%3A80
    merg pe divice-le jailbreack-te, ori is aplicatii oficiale ? deja descarca 2,30 GB.

Junior Member Teacher

Posts Thanks / Likes

hm, a descarcat igo_Europe_2.4.1/content/ unde se regasesc unusprezece foldere .... banuiesc ca este in fine aplicatia propriu zisa... si cum atunci o pun in telefon , daca nu este in forma de fisier .ipa ?
    scuze de intrebare , poate pentru altii banala...

Junior Member Teacher

Posts Thanks / Likes

Asta nu stiu, caci nu detin un iPhone. De fapt n-am nici un telefon mobil (cred ca sunt singurul pe lume care se poate mandri cu asa ceva).
    Eu am luat fisierele acestea ca sa le pun pe un GPS standalone. Dar fiindca sunt copiate de pe un iPhone, m-am gandit ca te-ar putea ajuta acest torent.

Moderator Expert
    Posts Thanks / Likes

Foloseste iFunbox

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)