Register

Welcome to the RDI-Board Community.

If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed.

Donate Now Goal amount for this month: 100 EUR, Received: 100 EUR (100%)
Donate to support this site...

Results 1 to 7 of 7
    Silver Member Expert
    Posts Thanks / Likes

Default Bre Javrica, te cam gabrisi!

http://www.ilsole24ore.com/art/tecno...?uuid=AbygPDnG

HTC One X+, in europa la vanzare din aceasta luna. JB 4.1, Sense 4+, Procesor Tegra 3 Quad-Core AP37, 1.71 GHz, baterie de 2100 mAh.

Sooooo
    5W-4W-3,1E-5E-9E-10E-13E-16E-19.2E-39E-42E-45E-46E-52E

Digi Cablu/Digi Satelit Extra complet/Tivusat/UPC Optim HD
    ATX-91 + LNA177
    Yagi 3elemente vertical + dipol deschis orizontal @10m 87.5-108.0 FM
    My Youtube channel

Member Mentor
    Posts Thanks / Likes

frumos telefonul, imi tot lucesc ochii la un htc one x dar parca note 2 ar fi mai indicat pt un chior

JE SUIS GRAS Expert
    Posts Thanks / Likes

La banii pe care i-am dat pe el nu-mi pare rau, il dau pe plus oricand si pot lua un x+ dar pentru 0.2Ghz in plus la porcesor si umpic de bahterie nu stiu daca merita efortul.

Nea karbit, s-o iei in mana :P Glumesc, testeaza matale ad labam intai un S3 si un Note, sau orice telefon de ~4.7-4.8 inch si unul de ~5.3-5.5 si vezi cu care te simti mai bine. Eu recunosc, 4.7-4.8 mi se pare perefect pt labutza mea
    Nu-mi plac oamenii, sunt fiinte rele si fara caracter.

Member Mentor
    Posts Thanks / Likes

Quote Originally Posted by javrica View Post
    Nea karbit, s-o iei in mana :P Glumesc, ..... Eu recunosc, 4.7-4.8 mi se pare perefect pt labutza mea
    daca gaseam o tableta sa o pot folosi ca telefon aia cumparam, e mic ecranul si de 5,5, la s3 mi-am cumprat o husa de pus la curea, e deranjant ca e mare, dar mai tare ma deranjeaza ca nu pot citi pe internet, acum cu note 2 o sa ma chiorasc pe la rucsacuri !

JE SUIS GRAS Expert
    Posts Thanks / Likes

A, deci matale vrei sa o folosesti la mai multe chestii. Pai daca nu ti-i jena sa stai cu caramida la ureche poti sa te bagi si la o tableta de 7. Daca o tii fara husa are un volum decent si poti vorbi la tf, lejer.

Oricum vezi ca diferenta dintre S3 si Note sau Note 2 nu e chiar asa mare, nu-ti aduce cine stie ce avantaj la cetit. Eu ti-as recomanda totusi un tablet de 7.

Banned Expert
    RDI - Board Banned Avatar

Posts Thanks / Likes

Quote Originally Posted by javrica View Post
    A, deci matale vrei sa o folosesti la mai multe chestii. Pai daca nu ti-i jena sa stai cu caramida la ureche poti sa te bagi si la o tableta de 7. Daca o tii fara husa are un volum decent si poti vorbi la tf, lejer.

Oricum vezi ca diferenta dintre S3 si Note sau Note 2 nu e chiar asa mare, nu-ti aduce cine stie ce avantaj la cetit. Eu ti-as recomanda totusi un tablet de 7.

http://cdn.itproportal.com/photos/no...n_original.jpg
    Cu tot respectul Javrica.

Diferentele se vad si cum. Da, ai dreptate din punct de vedere telefon, dar aceste obiecte fac dintr-un telefon un "secondo piano". Baza lor este un "all multimedia". Pentru un telefon este deajuns sa platesti cca 20 de eurasi si totul este implinit. Caramida la ureche este doar un pretext, un jargon. Crezi ca eu cu un NOTE folosesc metoda ducerii la ureche ca sa vb.

JE SUIS GRAS Expert
    Posts Thanks / Likes

Corect Atunci cu atat mai mult merita sa-si ia un tablet de 7'' daca tot se foloseste handsfree sau BT pentru vorbit

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)