Register

Welcome to the RDI-Board Community.

If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed.

Donate Now Goal amount for this month: 100 EUR, Received: 100 EUR (100%)
Donate to support this site...

Page 1 of 6 123 ... LastLast
Results 1 to 15 of 83

Thread: TP 5 la Digi TV

Administrator Expert
    Posts Thanks / Likes

Default TP 5 la Digi TV

Asa cum v-am anuntat transponderul 5 se va lansa in acesta samptamana la Digi TV.
    Datorita numarului mare de programe TV noi ce vor vi introduse in grila in scurt timp vom avea si transponderul 6 la Digi TV.

Fanta
    RDI Team
    Dupa ce am confiscat domeniul liga1.ro a venit randul ligii a doua : http://www.lpf2.ro

http://www.liga1.ro/ cel mai tare site din lume dedicat fotbalului autohton.
    Vizitati-l si o sa primiti de la mine !

Hockey Fan Teacher
    RDI - Board Default Avatar

Posts Thanks / Likes

@Fanta
    In ce zi, ce ora va fi lansat TP 5?
    Nu poti sa dai o lista de programe, care vor fi incluse in grila Digi?

Io cred ca tp 5 va fi 12563 H, 12574 H, sau 12512 H.
    3 X DIGI TV in chirie (2X1120 + 1X1160), două receptoare analogice (Teletronic Kopernikus şi Fuba) nefolosite, tuner KWORLD-DVBS-300U.

Junior Member Teacher
    Posts Thanks / Likes

e posibil pe 12.574 ca de-abia s-a eliberat asta
    DIGI TV-2xHSS1160NA- 1.2m offset - 2xSmartTitanium 0.2dB

Junior Member Teacher
    RDI - Board Default Avatar

Posts Thanks / Likes

Si se lanseaza un transponder nou pentru niste canale care vor aparea abia in februarie?!?
    Cipy

Keep believin` Expert
    Posts Thanks / Likes

Quote Originally Posted by Pepo875
    12xxx e sigur, dar nu 12574
    1.6 Offset Al, Invacom 0.3dB, VBOX 2 Moteck, DVB: Pinnacle PCTV-Sat, act. 18'' , 75E <> 30W , DM500s / Focus KSF100 / 2x DigiTV 1160NA / 1x Humax Digi-plus / 0.3dB Gold+0.8m Offset / BOOM TV

Junior Member Teacher
    Posts Thanks / Likes

De unde stii?
    Sau poate 12563 ca tot a lor cred ca e...........

Keep believin` Expert
    Posts Thanks / Likes

De unde stii?
    Sau poate 12563 ca tot a lor cred ca e...........
    stiu si gata..... :P
    1.6 Offset Al, Invacom 0.3dB, VBOX 2 Moteck, DVB: Pinnacle PCTV-Sat, act. 18'' , 75E <> 30W , DM500s / Focus KSF100 / 2x DigiTV 1160NA / 1x Humax Digi-plus / 0.3dB Gold+0.8m Offset / BOOM TV

Moderator Expert
    Posts Thanks / Likes

cipy Fanta a dat numai niste exemple. a mai precizat ca se va lansa si TP6 din cauza multimii canalelor care vor fii introduse. Deci iti imaginezi ca nu este vorba numai despre aceste 4 canale ... aceste sunt niste canale care sigur vor intra.

Keep believin` Expert
    Posts Thanks / Likes

Si inca cate..... numai eu stiu de-un TP, si TP6 trebuie sa vina pentru aerisire, teletext, dvb subtitle. Ca de nu.....

Keep believin` Expert
    Posts Thanks / Likes

Poate poate ai dreptate. Inca nu se stie Era vorba de altul dar se schimba vremurile

Senior Member Expert
    Posts Thanks / Likes

Bine ..si surpriza pentru abonatii fideli?
    DIGI TV(3kituri cu HSS 1160,DIGI+,DIGI II+), FOCUS SAT, DM 500, Echostar 3600 IP, Echosmart 770 cu cardreader,3XEchosmart 790,Echosmart 791 2XKAON KSF100, Optibox CXPVR, 1x offset 1,20, 4 LNB INVERTO 0.2 dB, 5xoffset 0.90x6lnb inverto 0.2 db, 1X offset 0.80X1 lnb Smart Titanium 0.2 db

Moderator Expert
    Posts Thanks / Likes

ce draq surprize pentru abonatii fideli mai vreti, decat introducereea a catorva canale de calitate in grila existenta ... (liviusky asta nu este scris numai pentru tine ci pentru toti cei care ataca Digi din cauza promotiei curenta). Am avut un an de zile HBO si Cinemax gratis. Am avut absolut gratis Telesport pentru cateva luni. Voi va plangeti ca mama nu se ocupa Digi cu clientii fideli. Daca as fii in locul lui Digi as da ceva actiune de fidelitate dupa 3 ani (aia da fidelitate ... si nu 3 luni cum sunt unii si se condidera fideli) si aceea actiune ar fii ca poti schimba receptorul cu unul nou la jumatate de pret. Insa romanul poate primii HBO, Cinemax, Telesport moka pentru ca vrea si mai mult moka. Deja imi imaginez ce va fii aici pe forum peste un an la cei cine vor semna contractul pe 2 ani ca sa beneficieze de Baza moka, imi imaginez si vin ca au primit un an gratis si acum nu mai primesc absolut nimic gratis si tre sa plateasca ... Coborati pe pamant oameni buni. Digi TV este un business a companiei RCS un business care daca nu va devenii profitabil nu va merita intretinuta. Si daca se da si asata si aia moka investitiile vor fii mai mari decat profitul ...

Junior Member Teacher
    Posts Thanks / Likes

Se pare ca tp5 se va lansa in cursul acestei luni sau luna viitoare si va contine in principal programe unguresti

Junior Member Teacher
    Posts Thanks / Likes

Se pare ca tp5 se va lansa in cursul acestei luni sau luna viitoare si va contine in principal programe unguresti
    Schimbatii in fu*ut numale din Digi in ceva pe care 85% din populatia tarii sa nu-l poata citi.
    Dragostea incepe cu un suras, creste cu un sarut si se termina cu o lacrima.

Banned
    RDI - Board Banned Avatar

Posts Thanks / Likes

Foarte inteligent . Imi place cum vorbesc toti in MARE necunostinta de cauza , doar asa in virtutea dreptului la libera clmpaneala la tastatura . Ba ca baga programe unguresti , ba ca baga progeame cubaneze , ba ca baga pe dracu pe teava , ba ca e 12.345 ba ca e 54.321 , ba alba ba neagra .... De aici valul 2 : replicile : mama lor de unguri cum ne-au furat ei noua Ardealul , sau traznil-ar pe Fidel cu trabucurile sale .....

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)