Register

Welcome to the RDI-Board Community.

If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed.

Donate Now Goal amount for this month: 100 EUR, Received: 100 EUR (100%)
Donate to support this site...

Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 15 of 24
    Junior Member Teacher
    RDI - Board Default Avatar

Posts Thanks / Likes

Default Mokangeala cu Digi Film la final!?!

doar ce incepuse un film de vreo 10`ca au si pus`no acces`
    ce firma de tot rahatul e asta...

Inimos din cale afara Expert
    Posts Thanks / Likes

Eu zic ca merge
    Oamenii se nasc si mor, fara ca macar sa aibe idee unde se afla cu adevarat si care e sensul existentei.

Neinteresant !! Master
    Posts Thanks / Likes

Angry Digi Film

Eu zica ca nu))S-a terminat cu pleasca,doar daca ai in pachet il vezi,cum eu de altfel nu am decat HBO-urile,s-a dus cu Digi Film...ce e mult strica...ceva update software in schimb mai scoateti?Ca la asta sunteti buni,in loc de Antena 1 ati scos ochii uc DIgi Film iar acuma gata....RDS-RCS= Un mare
    Same shit,different day !

EXPERT GIGABLUE & IPTV Mentor

Posts Thanks / Likes

de cat sa va plangeti pe aici,valabil si ptr alte topicuri si de ce nu forumuri,ati merge a doua zi si ati rezilia contractu indiferent cat de mult ati pierde...eu le as da si bani daca mi ar cere

de urlat pe aici si nu numai chiar li se rupe...in schimb ve ti gasi lingai digi si angajatii lor care va vor sfatui si indruma spre cele mai inalte culmi ale fericiri

nu vreau sa intru in detalii,nu vreau sa pun intrebari fiind ca chiar nu imi place sa fiu gica contra...si prin alte parti mai sant angajati ale unor dth uri ce mai navigheaza asa pe forumuri de specialitate dar o fac sub anonimat iar unii dintre ei au un scop clar de a pescui.....insa ca la noi asa pe fata mai rar,dar fibra noastra e unica

atat circ cu update,cu grila,cu preturi,cu netu cu hau hau hau...zi de zi.....nu stiti sa reziliati un contract?

Strajernic Expert
    Posts Thanks / Likes

La mine merge , dar mai depinde si de pachetul pe care il aveti de la Digi. Aveti doua posibilitati un ban in plus sau reziliere de contract. Bafta.
    Telekom Romania - Consultant vanzari ! OFERTE Personalizate -FTTx, xDSL, NON-FTTx, PORTARE !
    Ech Recep - DM800SE, TRIAX, DM3800, DTH - TELEKOM, DIGI, FocusSat, Akta , GSM - Telekom, DIGI ,Vodafone !

Bagator de seama Expert
    Posts Thanks / Likes

Senior Member Expert
    Posts Thanks / Likes

In Corabia ,Olt, a fost difuzat un pliant cu noua grila analogica din 27.09.2012 care la sectiunea FILMR nu are canalul Digi film...
    Rapidist pur singe...

Junior Member Teacher
    Posts Thanks / Likes

Si-or fi atins "targetul" de clienti si incep sa ceara bani pt serviciile oferite. Adio mokangeala.

Posts Thanks / Likes

atat e de pierdut cu acest canal ca nu stiu eu personal ce am sa fac de acum inainte...fantastic

aaa dar stai ca ma prind mai greu,pe voi nu va deranjeaza ca se pierde un canal si contentu acestuia...pe voi va deranjeaza ca nu mai e moka..mda

Member Mentor

Posts Thanks / Likes

Normal ca mokangeala ca nu a disparut de tot.Nu pot zice ca ii simt lipsa din moment ce nu i-am simtit prezenta.

Posts Thanks / Likes

pai aia ziceam si eu.....eram pe acest canal doar cand mai verificam daca merge

dar culmea ca pana cum toti blamau acest canal si digi premium ca nu e bun de nimic,filme vechi etc

acuma culmea culmilor e ca multi plang dupa el...dar nimeni nu se uita la el

eu sant intr o ceata total atunci cand navighez pe forumuri ro....astea ale noastra

dar nu i bai e ceata mea

Junior Member Friend

Posts Thanks / Likes

Eu am extra 1 pe digi satelit si digifilm merge fara probleme...sper ca astia de la digi sa nu-mi faca vreo problema...

Moderator Mentor

Posts Thanks / Likes

Ce-mi plac frazele de genul " nu mai e moca, rcs e de rahat". Asa tipic romanesc. Pai sincer, la cat costa pe luna, reprezinta cam juma de cafea cand ies in oras, sau cam maxim 1 sticla de bere de prin supermarket. Daca nu era, rcs = de rahat, daca e, si nu e moca, tot acolo ajungem. Cat bullshit.
    yada yada

Neinteresant !! Master
    Posts Thanks / Likes

Default Digi Film

Mai oameni buni,dreptul la opinie este liber,care e problemaCe va deranjeaza ca "urla","tipa" etc .cineva aici pe forumDaca eu vreau sa zic ca e "vreau moka" ca "e de rahat" e deranj mare,sa inteleg...nu va pune nimeni sa stati si sa comentati aici, pe voi domnilor!
    Pt mister "ioon" nu vrea sa imi reziliez contractul,nu vreau alt DTH(ma uit la Liga 1,Primera etc etc.,),nu am fibra pana unde ma aflu eu,deci care e problema taVad ca tu "urli" mai tare ca toti,va rog frumos,a nu se mai posta ceva pe aici ca vezi doamne e deranj
    Pt. "siZan"...eu platesc 40 ron pe luna,sa inteleg ca o bere costa 40 ron si o cafea 80(ai zis juma de cafea)?tipic romanesc si pt tine...si in privinta RDS sustin ca e de rahat in contiunare si fara sa imi reziliez contractul
    Same shit,different day !

Posts Thanks / Likes

pai ma rahetel,baietel sau cum vrei sa ti spun....iti cam dai cu stangu in dreptu si ti se revarsa prostia si prin urechi...asat asa un raspuns ptr bagarea ta in seama

si ca sa ti dau un reply rapid fara prea multe bagari in seama pe subiect.......pai cum e ma tata cu dreptu la replica?al meu nu ti l place?eu nu am dreptu?numa tu si altii?copile..........nu iti spun mai mult

fa un delete pe materia ta cenusie,pune o versiune mai nou(dar nu e neaparat)da i install...reboot si mai vorbim pe urma

spor la teste

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)