Register

Welcome to the RDI-Board Community.

If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed.

Donate Now Goal amount for this month: 100 EUR, Received: 100 EUR (100%)
Donate to support this site...

Results 1 to 5 of 5
    Member Mentor
    RDI - Board Default Avatar

Posts Thanks / Likes

Default O fi greu,o fi usor ?

Salut,odata cu aparitia atator receptoare,imagini,plugins,settings,etc. ar fi gresit daca ar fi un thread in care fiecare pe modelul receptorului sau sa faca public felul in care la configurat pt. a se putea folosi mai departe in sharing ? Nu vad sa fie un secret in asta.Nefiind
    cismari pe forum,cred ca in maxim 5-6 randuri se va da un reper si altora. Vor disparea cu aceasta ocazie si sute de postari despre aceste configurari.
    Poate eu nu-mi dau bine seama,dar parca s-a asternut o monotonie pe acest forum.
    Rog sa ma iertati daca am suparat pe cineva. Nu asta am avut in intentie.

Complicated & Antisocial Mentor
    Posts Thanks / Likes

Quote Originally Posted by ghita_49 View Post
    Salut,odata cu aparitia atator receptoare,imagini,plugins,settings,etc. ar fi gresit daca ar fi un thread in care fiecare pe modelul receptorului sau sa faca public felul in care la configurat pt. a se putea folosi mai departe in sharing ? Nu vad sa fie un secret in asta.Nefiind
    cismari pe forum,cred ca in maxim 5-6 randuri se va da un reper si altora. Vor disparea cu aceasta ocazie si sute de postari despre aceste configurari.
    Poate eu nu-mi dau bine seama,dar parca s-a asternut o monotonie pe acest forum.
    Rog sa ma iertati daca am suparat pe cineva. Nu asta am avut in intentie.
    nu ar merge, e mai ok sa se discute la obiect pt ca sunt o multitudine de setari - unele dintre ele specifice unui hardware, peste care se suprapun preferintele individuale/specifice ale utilizatorului.
    cel mai bine este sa citeasca fiecare si sa testeze pina reuseste, eventual sa intrebe inainte daca se poate.
    Cumpar/colectez Caut TT-connect S2-3600/Pinnacle PCTV Pro 452e

Vand

Banned Expert
    RDI - Board Banned Avatar

Posts Thanks / Likes

Eu cind am facut pentru prima oara nu am avut preferinte individuale, pur si simplu am facut cum am vazut ca merge la altii.

Asa ca, si eu sint pentru aceste scurte descrieri.
    Cu ocazia asta, cei care stiu, ar fi scutiti sa scrie de n ori aceleasi lucruri...

Complicated & Antisocial Mentor
    Posts Thanks / Likes

exemple configurare oscam"
    http://www.oscamconfigs.info/
    Cumpar/colectez Caut TT-connect S2-3600/Pinnacle PCTV Pro 452e

Vand

Administrator Expert
    Posts Thanks / Likes

Domilor, nu va impiedica nimeni sa faceti un asemenea thread, aveti si sectiune dedicata receptoarelor, aveti sprijinul meu la orice propunere benefica comunitatii.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)