Register

Welcome to the RDI-Board Community.

If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed.

Donate Now Goal amount for this month: 100 EUR, Received: 100 EUR (100%)
Donate to support this site...

Results 1 to 14 of 14
    Junior Member Teacher
    RDI - Board Default Avatar

Posts Thanks / Likes

Default Playoff UCL si Europa League

Transmite Digisport vreun meci din preliminariile UCL sau Europa League?
    Dolce transmite 7 din UCL

Junior Member Friend

Posts Thanks / Likes

Quote Originally Posted by edwin1234 View Post
    Transmite Digisport vreun meci din preliminariile UCL sau Europa League?
    Dolce transmite 7 din UCL
    Da, transmite si DigiSport 7 meciuri din play-offul UCL marti si miercuri si am vazut ca apare in zilele astea si DigiSport3 HD din promo-ul DigiSport.

upload pictures

upload photo
    Last edited by DjSteve; 17th August 2012 at 19:58.

Junior Member Teacher

Posts Thanks / Likes

dolcesport transmite exact acelasi meciuri. de europa league nu am auzit nimic
    merci

Junior Member Master
    Posts Thanks / Likes

Meciul FC BASEL - CFR CLUJ este transmis Marti de TVR 1 si TVR HD.
    Omul cit traieste invata si tot prost moare....

Junior Member Teacher
    Posts Thanks / Likes

care este televiziunea FTA care va transmite meciurile ?

Banned Teacher
    RDI - Board Banned Avatar

Posts Thanks / Likes

Default Digisport 3 HD...

Quote Originally Posted by DjSteve View Post
    Da, transmite si DigiSport 7 meciuri din play-offul UCL marti si miercuri si am vazut ca apare in zilele astea si DigiSport3 HD din promo-ul DigiSport.

http://s10.postimage.org/lmvvfiz3t/untitled1.jpg
    upload pictures

http://s9.postimage.org/9n6oe9opb/untitled.jpg
    upload photo
    A aparut undeva ? Stie cineva ceva ? Sau nici asta n-avem voie sa-ntrebam Baaaah, aflati ca acu' niste ani am avut si BOOM SPORT 4, acu' ne milogim sa vedem UCL HD ? Rushinicaaaa ,nu va tineti pe promisiuni, Rushinicaaa !

Junior Member Teacher

Posts Thanks / Likes

Deci Basel-CFR pe tvr1,digisport1 si dolcesport1.
    Steaua-Antena1
    Dinamo-Sport.ro
    Vaslui-inca negociaza posibil Giga tv

Junior Member Teacher

Posts Thanks / Likes

vaslui-inter va fi la digi sport 1 atat tur , cat si returu , digi sport a luat si meciul celor de la dinamo din ucraina , iar pro tv ca da returu steaua ekranas.
    meciuri ce urmeaza a fi vazute la digi sport : joi 21:45 vaslui inter , 23:30 barca-real madrid, sambata 21:30 cfr-rapid , duminica 18:00 liverpool-man city , 21:30 dinamo-petrolul, luni 21:30 vaslui-steaua , pe langa acestea meciuri din liga 1 , premier league , la liga , handbal oltchim szabela cup, box arthur abraham,moto gp brno , baschet . posibil serie a.

Junior Member Friend

Posts Thanks / Likes

Quote Originally Posted by roman_cristiano View Post
    posibil serie a.
    Sigur da Serie A, plus un meci mai de doamne ajuta din Ligue 1.

Banned Teacher

Posts Thanks / Likes

Default Campionatul Frantei, in cel mai interesant an...

Nu mai este transmis de NESIMTITII, HAIMANALELE de la digisport ! PSG a devenit cel mai bogat club din lume, cu pretentii peste cele ale arabilor de la Manchester City, va ataca multe trofee... Uitati-va cat de multi jucatori din campionatul Frantei s-au transferat in Premier League, exemplul Arsenal Londra(Arsene Wenger ) fiind cel mai graitor... Iar Mutu, ne place , nu ne place, ramane cel mai valoros jucator roman dupa Hagi, acum transferat la Ajaccio ! Insa pe DOBITOCII de la rcs-rds aceste amanunte nu conteaza...(daca pentru Digisport 3 HD suntem sfidati, au fost vreo 100 si ceva de promo-uri toata vara , pentru ce ?...). Iar despre puternicul campionat al Rusiei, mucles si vax albina... MI-E SILA !

Junior Member Teacher

Posts Thanks / Likes

nu inteleg de ce te agiti - nu suntem pe vremurile de dupa 89 cand aveam 1 post Tv si atat
    Franta si Italia sunt pe Sport Klub, nu stiu daca mai exista in limba romana, eu il am in limba maghiara la pachet UPC. Daca ai antena, e posibil sa fie FTA
    Si exista de asemenea varianta online - parca a raspuns cineva legat de acest subiect mai sus
    Sa fim seriosi, nimeni nu poate sa transmita tot, inseamna monopol si in o tara ca la noi nici resurse nu prea sunt (iar digi am inteles ca nu prea sta bine financiar)

Banned Teacher

Posts Thanks / Likes

Thumbs down Abonat rcs- rds FARA SERIE A ? O gluma proasta...

Quote Originally Posted by edwin1234 View Post
    nu inteleg de ce te agiti - nu suntem pe vremurile de dupa 89 cand aveam 1 post Tv si atat
    Franta si Italia sunt pe Sport Klub, nu stiu daca mai exista in limba romana, eu il am in limba maghiara la pachet UPC. Daca ai antena, e posibil sa fie FTA
    Si exista de asemenea varianta online - parca a raspuns cineva legat de acest subiect mai sus
    Sa fim seriosi, nimeni nu poate sa transmita tot, inseamna monopol si in o tara ca la noi nici resurse nu prea sunt (iar digi am inteles ca nu prea sta bine financiar)
    Sa zicem ca am exagerat cu Franta... Pe cate beri Pe...ni punem ramasag ca microbistii adevarati, ce-si baga picioarele in liga lu' Mitica (rusine Dinamo, rusine Rapid, ma refer la cupele europene, unde cele 2 echipe sunt ceea ce am prezentat...), vor alerga fugutza pentru INCETAREA CONTRACTELOR CU RCS - RDS ; o sa-mi spui ca nimic nu se compara cu Premier League ; fals, in MEDIOCRITATEA lor digisport transmite ,etapa de etapa, de multi ani , aceleasi mediocre echipe Arsenal sau Liverpool, niste mizerii, umbre,in timp ce echipe spectaculoase ca Everton , cu excelentul Felaini, sunt transmise din 7 in 7 etape... Eu in Brasov N-AM SANSA SA AM ALTERNATIVA LA UPC, antena am , insa Sportklub nu e FTA

Junior Member Teacher
    Posts Thanks / Likes

Quote Originally Posted by Tutuhugoneata View Post
    Sa zicem ca am exagerat cu Franta... Pe cate beri Pe...ni punem ramasag ca microbistii adevarati, ce-si baga picioarele in liga lu' Mitica (rusine Dinamo, rusine Rapid, ma refer la cupele europene, unde cele 2 echipe sunt ceea ce am prezentat...), vor alerga fugutza pentru INCETAREA CONTRACTELOR CU RCS - RDS ; o sa-mi spui ca nimic nu se compara cu Premier League ; fals, in MEDIOCRITATEA lor digisport transmite ,etapa de etapa, de multi ani , aceleasi mediocre echipe Arsenal sau Liverpool, niste mizerii, umbre,in timp ce echipe spectaculoase ca Everton , cu excelentul Felaini, sunt transmise din 7 in 7 etape... Eu in Brasov N-AM SANSA SA AM ALTERNATIVA LA UPC, antena am , insa Sportklub nu e FTA
    te rog , nu te lua de arsenal

Junior Member Teacher
    Posts Thanks / Likes

" Iar Mutu, ne place , nu ne place, ramane cel mai valoros jucator roman dupa Hagi " Daca si mutu este cel mai bun jucator dupa Hagi eu atunci sunt in locul lui bashescu la cotroceni. Sa va intre bine in cap mutu e cel mai slab jucator lider care l-a avut romania de-a lungul generatiilor + basca ca a stricat si atmosfera si spiritul de sacrificiu patriotism pentru nationala.Jucatori mai buni ca mutu la nationala sunt urmatorii: Lacatus,I Dumitrescu , Dan Petrescu, Dorinel Munteanu, Rotariu, Mateut,Lupu,Gica Popescu,Iordanescu, Tudorel Stoica, Piturca bineinteles Hagi ...etc
    Esti om cu mine ......cu tine ! . E bine sa faci ce stii si sa stii bine ceea ce faci. h-h strong,kaoneros,yumatu.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)