Register

Welcome to the RDI-Board Community.

If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed.

Donate Now Goal amount for this month: 100 EUR, Received: 100 EUR (100%)
Donate to support this site...

Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 15 of 28
    Junior Member Teacher
    RDI - Board Default Avatar

Posts Thanks / Likes

Default Serie a si ligue 1 nu mai sunt la digi sport ?

SERIE A SI LIGUE 1 NU MAI SUNT LA DIGI SPORT ?http://www.digisport.ro/Sport/FOTBAL...titate+vizuala

Junior Member Friend

Posts Thanks / Likes

Noul sezon din Serie A se vede din 26 august la Digi Sport!

http://www.digisport.ro/Sport/FOTBAL...din+noul+sezon

Junior Member Friend

Posts Thanks / Likes

Default a

si totusi unde se vede serie a? nu am gasit nici un meci in programul digi

Senior Member Expert

Posts Thanks / Likes

nici Seria A si nici Ligue 1 ..

oare or sa mai fie?
    VU+Solo2, Samsung ue40D7000,ue37D5700,Diablo Wifi, Offset 0,9m - 9E-13E-19E-23E, Offset 1.2m -28 E , 1.2m - 36 E, Offset 0.9m - 1w

Banned Teacher
    RDI - Board Banned Avatar

Posts Thanks / Likes

Default La Pastele Cailor !

Quote Originally Posted by mark21 View Post
    nici Seria A si nici Ligue 1 ..

oare or sa mai fie?
    Doar cine are cablu UPC, pachetul Pannonia, SPORTKLUB HU transmite in direct 8 meciuri pe etapa din cele doua campionate, cate 4 din fiecare... Haidaaa, sariti voi TALIBANII, aparatorii SATANEI ,sa explicati "POPO'ULUI", ce bine e la rcs-rds : "fobie", "campanie de denigrare", intreaga gama de epitete, SARITI CU BATELE, MANELISTILOR, sa va stea in gat posturile mizerabile , COCALARILOR !; poate detaliati, din birourile voastre, de subalterni, DE SLUGI (ca asta sunteti ), CUM A PLECAT IKO ROMANIA din tara noastra ?... Cat cerea AYATOLLAHUL vostru pentru canalele SPORTKLUB, DoQ( exceptional post tv de documentare, cu muuult peste nivelul canalelor Discovery), Reflektor, Sorozat sau Poen ? N-are sens sa mai discutam, doar timpul imi va da dreptate, "strategia" rcs- rds e pierzatoare, prin improscarea cu HAZNALE DE CANALE in capul abonatilor... Capsunarii se intorc din Spania si Italia si nu mai stau ei doar la hora tv, etno , otv sau favorit... Mai discutam noi pe la anu'

Senior Member Expert

Posts Thanks / Likes

ma dar suparat tare mai esti.., macar sa ne anunte, nu se mai dau, sport.ro hd, poate ne face o surpriza gen Eredivisie..HD
    eu unul am optiuni.. pe satelit, si la caliatate mult mai buna, sa nu mai zic de comentarii..
    VU+Solo2, Samsung ue40D7000,ue37D5700,Diablo Wifi, Offset 0,9m - 9E-13E-19E-23E, Offset 1.2m -28 E , 1.2m - 36 E, Offset 0.9m - 1w

Junior Member Teacher

Posts Thanks / Likes

dava va fi sa vedem anul asta serie a si ligue acel post va fi digisport , restul sunt varza , poi dolcesport nici nu trebuia sa discute , trebuia sa achizitioneze aceste campionate. in afara de cele 2 optiuni din liga 1 ei nu transmit nimic practic.

Junior Member Teacher

Posts Thanks / Likes

inca mai e timp sa inceapa difuzarea celor 2 campionate, nu va faceti griji
    eu nu apuc niciodata sa vad pe digi vreun meci, nu am timp, insa mi-e mult mai confortabil sa le iau de pe net dupe terminarea lor si sa le vizionez cand vreu eu, de unde si cat vreu. desi am si sportklub hun chiar nu am timp sa ma uit la toate
    asa ca nu imi fac prea multe griji. asta e. macar sa pot vedea champions league / europa league
    nu pot nici ei sa le dea pe toate
    ma nemultumeste in general ca digi in afara de canalele proprii, un hbo/cinemax nu mai ai altceva de vazut
    sau poate mai pica vreo bomba gen agrotv

Junior Member Teacher

Posts Thanks / Likes

Quote Originally Posted by Tutuhugoneata View Post
    Doar cine are cablu UPC, pachetul Pannonia, SPORTKLUB HU transmite in direct 8 meciuri pe etapa din cele doua campionate, cate 4 din fiecare... Haidaaa, sariti voi TALIBANII, aparatorii SATANEI ,sa explicati "POPO'ULUI", ce bine e la rcs-rds : "fobie", "campanie de denigrare", intreaga gama de epitete, SARITI CU BATELE, MANELISTILOR, sa va stea in gat posturile mizerabile , COCALARILOR !; poate detaliati, din birourile voastre, de subalterni, DE SLUGI (ca asta sunteti ), CUM A PLECAT IKO ROMANIA din tara noastra ?... Cat cerea AYATOLLAHUL vostru pentru canalele SPORTKLUB, DoQ( exceptional post tv de documentare, cu muuult peste nivelul canalelor Discovery), Reflektor, Sorozat sau Poen ? N-are sens sa mai discutam, doar timpul imi va da dreptate, "strategia" rcs- rds e pierzatoare, prin improscarea cu HAZNALE DE CANALE in capul abonatilor... Capsunarii se intorc din Spania si Italia si nu mai stau ei doar la hora tv, etno , otv sau favorit... Mai discutam noi pe la anu'
    Si chiar asa? Suferi mult?)))))

Junior Member Teacher

Posts Thanks / Likes

Quote Originally Posted by super1 View Post
    Si chiar asa? Suferi mult?)))))
    aveau de ales intre a ridica abonamentele sau continuau achizitiile
    au ales prost tura asta

Junior Member Friend

Posts Thanks / Likes

poate au ales corect. nu stim daca se negociaza inca pentru aceste 2 campionate, nu stim pretul cerut de italieni. nu cred ca dolce sau alta televiziune nu ar fi achizitionat drepturile daca pretul era corect. dupa ce se lamuresc multe din necunoscute putem sa ne dam cu parerea care sunt motivele pentru lipsa campionatelor de la televiziunile romanesti.

Junior Member Friend

Posts Thanks / Likes

Quote Originally Posted by murdoch View Post
    aveau de ales intre a ridica abonamentele sau continuau achizitiile
    au ales prost tura asta
    inseamna ca nu ai habar cat jelesc unii abonati rds pentru pachetul de 7 ron.
    tutule,exista un mesaj in care sa nu ne spui pentru a 83720382 oara ca esti urmas al lui istvan si attila.multumim,stim.apropo,ce mai face ildiko,e bine?o vison latas,pisti.

Banned Teacher

Posts Thanks / Likes

Default Ba Zbanghiilor !

Sunteti copii de tzatza, daca credeti ca ma ofticati voi pa mine, Natafletzilor. Ba gibonilor, macacilor, mascaricilor voi ganditi mai departe de monezile cu care jucati toata ziua risca ?. In ce tara din Europa nu se transmite campionatul Italiei, zurbagiilor ? Saptamana trecuta, de exemplu, povestea un patron de pensiuni de la Dunare, cum toamna si primavara venea legendarul jucator Roberto Baggio cu un grup de prieteni la vanatoare de rate salbatice, in lunca Dunarii, iar una din putinele lor doleante era sa urmareasca un meci al lui Juventus, chiar si in limba romana, pe durata sejurului... NE FACEM DE RASUL CURCILOR in fata tuturor, Tzarcovnicilor... Apropo, am vazut Roma - Catania la televiziunea islandeza, CLANTZAILOR ( ba dani, schimba-ti ba numele, nu-i mai spurca tu renumele marelui Schevcenko...; ai avut p...captivus cu alina plugaru, asa-i ? obraaznicule mic)

Junior Member Friend

Posts Thanks / Likes

ma,pisti,ce te-ai face fara google translate.salutari partii feminine minoritare.stim ca dintotdeauna ele sunt UdeMeReu. o vison latas.
    digisport e in tratative pentru a transmite serie A.cat priveste ligue 1,cu transferul lui coca boy la ajaccio,se vor intensifica tratativele pentru ligue 1.

Banned Teacher

Posts Thanks / Likes

Thumbs down Nici macar gunoi de grajd , LATURI si mazte groase, de GUITZATZI rcs- rds ...

Ati vazut transmisiile SENZATIONAAALE de pe "djidji -circ" ? Marti : almeria - murcia, miercuri : villareal- ponferradina, iar joi e caras severin - bucovina suceava DERBY MONDIAL la... snukar Tot inainte, Handralai rcs - rds : http://inapcache.boston.com/universa...090712/bp2.jpg http://inapcache.boston.com/universa...090712/bp4.jpg http://inapcache.boston.com/universa...090712/bp8.jpg http://inapcache.boston.com/universa...90712/bp19.jpg P.S.Ba danila -prepeleac, Dananae (Da -ne-o Nae ?), nimeni nu -ti pune la indoiala virilitatea : http://inapcache.boston.com/universa...90712/bp13.jpg Spor la lins parti dorsale, succesuri !

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)