Register

Welcome to the RDI-Board Community.

If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed.

Donate Now Goal amount for this month: 100 EUR, Received: 100 EUR (100%)
Donate to support this site...

Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 15 of 38
    Administrator Expert
    Posts Thanks / Likes

Default DIN NOU BOMBE DE LA DIGI TV!!!

La doar o saptamana de la MEGA BOMBA adresata viitorilor abonati , Digi TV pregateste si doua miscari puternice pentru vechi sai abonati.

Pana la sfarsitul anului va fi introdus programul TV 1000 Baltik.Nu detin acum informatiile referitoare la pret sau din ce pachet va face parte dar va voi anunta foarte curand.
    Din informatiile pe care le am , Digi TV va fi singurul operator DTH din Romania in grila caruia se va regasi acest program tv.

Datorita numarului mare de programe TV care vor fi introduse in viitor de DIGI TV este nevoie de lansarea transponderului 5.Acesta lansare va avea loc foarte curand iar daca ve-ti urmari acest forum o sa aflati data exacta.

Fanta
    RDI Team
    Dupa ce am confiscat domeniul liga1.ro a venit randul ligii a doua : http://www.lpf2.ro

http://www.liga1.ro/ cel mai tare site din lume dedicat fotbalului autohton.
    Vizitati-l si o sa primiti de la mine !

Bagator de seama Expert
    Posts Thanks / Likes

Bine ca i-a trecut lui @Fanta supararea si a renuntat la ideea de a lansa "bombele" doar pe PM-uri

Cu oferta de un an gratuit si daca mai vine si TP 5, e nasoala treaba pt concurenta

Totusi, receptorul ala nou vine odata, ca m-am saturat sa-l astept?

Keep believin` Expert
    Posts Thanks / Likes

Rec. nou, nu mai devreme de februarie.
    1.6 Offset Al, Invacom 0.3dB, VBOX 2 Moteck, DVB: Pinnacle PCTV-Sat, act. 18'' , 75°E <> 30°W , DM500s / Focus KSF100 / 2x DigiTV 1160NA / 1x Humax Digi-plus / 0.3dB Gold+0.8m Offset / BOOM TV

Junior Member Master
    RDI - Board Default Avatar

Posts Thanks / Likes

Lectie de profesionalism oferita de Digi TV.Felicitari.

De acord rpintea si eu sunt surprins de pasivitatea concurentei.Azi am fost la Mirosat si am vazut lista de peste 1000 de receptoare pe lista de asteptare,am fost la casieria centrala a lui Digi si cand am intrebat de receiver m-au programat peste 45 de zile.E incredibil ce se intampla,un provider cu aproape 200.000 de abonati si cerere continua iar Max si Focus din pacate pentru noi si pentru ei nu dau nici un semn de revenire.

E clar insa,daca Focus si Max nu vor fi o concurenta reala bine nu va fi pentru noi cei multi si neiteresati de afaceri in domeniu.Din pacate toata lumea vorbeste de imposibilitatea de redresare a Focusului si de lipsa de reactie a lui Max.Sa de-a bunul Dumnezeu ca macar QTV sa aduca ceva nou.

aleksutz
    Guest

Default Re: DIN NOU BOMBE DE LA DIGI TV!!!

Quote Originally Posted by Fanta
    La doar o saptamana de la MEGA BOMBA adresata viitorilor abonati , Digi TV pregateste si doua miscari puternice pentru vechi sai abonati.

Pana la sfarsitul anului va fi introdus programul TV 1000 Baltik.Nu detin acum informatiile referitoare la pret sau din ce pachet va face parte dar va voi anunta foarte curand.
    Din informatiile pe care le am , Digi TV va fi singurul operator DTH din Romania in grila caruia se va regasi acest program tv.

Datorita numarului mare de programe TV care vor fi introduse in viitor de DIGI TV este nevoie de lansarea transponderului 5.Acesta lansare va avea loc foarte curand iar daca ve-ti urmari acest forum o sa aflati data exacta.

Fanta
    RDI Team
    TV1000 Baltik, asta e ala cu filme noi gen HBO? Daca da, super lovitura pt ceilalti operatori DTH. Si inca o intrebare pt Fanta: Cand o sa fie prezent pachetul MTV la Digi? O sa fie vreodata?

Junior Member Teacher

Posts Thanks / Likes

TRA LA LA LA ! Asta da lovitura !
    Intrebari civilizate :
    De ce nu lanseaza Pocus si Pax transponderele 3...4...5 pentru a fi la nivelul lui Digi ?
    De ce nu aduc si ei in grila lor TV 1000 ?
    De ce nu vin si ei cu oferte gen Digi Tv pentru noi abonati ?
    De ce au preturile asa mari la abonament,in special Focus ?
    De ce nu aduc si ei macar programele din pachetele lui Digi ?
    De ce nu inventeaza si ei un "Fanta" care sa tina treaza atentia in jurul pachetului ?

De azi 14.12 i-am promis lui Fanta ca nu va mai auzi de la mine nici o jignire la adresa unui user daca acesta nu ma va ataca.
    Nu pot insa sa ma opresc din aprecierile mele acide la adresa unui pachet sau altul.
    Asta e tot ce pot sa va promit.

Moderator Expert
    Posts Thanks / Likes

Quote Originally Posted by AirBoy
    Rec. nou, nu mai devreme de februarie.
    Ar fi fost interesant un raspuns de genul: "Nu mai tirziu de...."
    SHALOM

Junior Member Master

Posts Thanks / Likes

Digi TV pregateste si doua miscari puternice pentru vechi sai abonati.
    Bravos omule Asta asteapta userii de aici.

Administrator Expert
    Posts Thanks / Likes

Quote Originally Posted by aleksutz
    TV1000 Baltik, asta e ala cu filme noi gen HBO? Daca da, super lovitura pt ceilalti operatori DTH. Si inca o intrebare pt Fanta: Cand o sa fie prezent pachetul MTV la Digi? O sa fie vreodata?

Cand o sa apara pachetul MTV o sa cereti...programele indiene de pe HB si asa mai departe.
    Interesul pentru programele de acest gen este redus dar asta nu inseamna ca in viitor nu este posibil sa gasim si aceste programe in grila DIGI TV.
    Dupa ce am confiscat domeniul liga1.ro a venit randul ligii a doua : http://www.lpf2.ro

Administrator Expert
    Posts Thanks / Likes

Quote Originally Posted by bismotti
    De ce nu inventeaza si ei un "Fanta" care sa tina treaza atentia in jurul pachetului ?
    Pe mine nu m-a inventat Digi TV , cu siguranta daca eram un "produs" de-al lor eram mult mai bun.
    Rolul meu nu este sa polarizez atentia voastra catre un pachet DTH anume ci sa va informez.Coincidenta sau nu , noutati avem doar de la Digi TV.

Fanta
    RDI Team

Gold Member Expert
    Posts Thanks / Likes

Quote Originally Posted by boldor
    Digi TV pregateste si doua miscari puternice pentru vechi sai abonati.
    Bravos omule Asta asteapta userii de aici.
    De acord.

Moderator Expert
    Posts Thanks / Likes

Quote Originally Posted by bismotti
    Pe mine nu m-a inventat Digi TV , cu siguranta daca eram un "produs" de-al lor eram mult mai bun.

Adica esti un RAU! Tii oamenii in tensiune si arunci cu bombe mai ceva ca americanii in Irak...
    Spre binele nostru, speram ca macar Focus sa se trezeasca din letargie pana nu o sa fie prea tarziu. Daca UPC nu face nici o miscare intr-o saptamana, doua, sigur au pierdut si anul 2006... Pacat.
    Despre MAX, numai de bine, dar sunt prea mici...
    Salut Prieteni!

Banned
    RDI - Board Banned Avatar

Posts Thanks / Likes

Din unele date , Max e mai bine cotat ca Focus ..... are cateva mii de abunati in plus..

Moderator Expert
    Posts Thanks / Likes

Fanta
    RDI Team
    Hmmm.. Fanta ... nu e chiar asa ... uite ce spune MAX TV .. pe site-ul oficial...
    NOUTATI

Programul TV 1000 se poate urmari pe satelitul Sirius pe frecventa 12637, SR 14465, FEC 3/4, polarizare orizontala, urmand ca dupa o perioada promotionala de 3 saptamani sa fie introdus in pachetul MAX pe frecventa 12149 in locul programului Eurosport.

ceea ce puteti gasi la adresa .. http://www.maxtv.ro/noutati.html
    DECI PRIMA BOMBA E UN FASSSSSSSSSSSSSSSSS MARE
    2.3m Paraclipse Hydro C & Ku,1,5m Gibertini, 1.15m Offset +Inverto KA+KU, Tbs6983, Vu solo 2,Tehnomate TM 5403HD M3

Banned
    RDI - Board Banned Avatar

Posts Thanks / Likes

3 saptamani au trecut . Il vezi tu la Max ?

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)