Register

Welcome to the RDI-Board Community.

If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed.

Donate Now Goal amount for this month: 100 EUR, Received: 100 EUR (100%)
Donate to support this site...

Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 15 of 29
    Banned Expert
    RDI - Board Banned Avatar

Posts Thanks / Likes

Default Vand/Schimb 2 receptoare HD

VAND :

- Kathrein UFS910 - http://www.areadvd.de/hardware/2007/...10_Si_01.shtml
    Vine impreuna cu Tecomanda si un Stick usb de 4Gb ( mascat frumos pe usb-ul din fata de usita cam-urilor ) pe care sant instalate 2 imaginii Enigma 2 PKT/RSP , avand si conectorii de date/alimentare montati pe placa de baza pt. a conecta un hdd in interior

Pret - 400 lei

- Hauppauge HVR4000 - http://www.hauppauge.com.sg/site/pro...a_hvr4000.html
    Vine impreuna cu CD-ul , Telecomanda compatibila cu Media Center-ul s.o , Antena FM
    Functioneaza atat cu softul propietar cat si cu DVBViewer Rro , ProgDVB , DVBDream

Pret - 400 lei

SCHIMB cele 2 receptoare HD cu un receptor Giga Blue 800 HD SE + diferenta din partea mea in functie de cum se prezinta/functioneaza/accesorii/garantie

Valabil doar in BUCURESTI ( sau cei care au drum/prieteni/colegi/cunostinte in Bucuresti )

Banned Expert

Posts Thanks / Likes

Oferta de Pasti - 750 roni amandoua receptoarele HD

Dupa pasti preturile s-ar putea sa revina inapoi

Banned Expert

Posts Thanks / Likes

Hai cu 2 iepuri dintr-un foc , acum de PASTI

Banned Expert

Posts Thanks / Likes

Hai cu receptoare HD , la preturi mici

Banned Expert

Posts Thanks / Likes

Oferta valabila in continuare

Banned Expert

Posts Thanks / Likes

Inca valabila oferta

Banned Teacher

Posts Thanks / Likes

Lupule, care pana mea e al 2lea receptor HD? Ca eu vad doar o placa PCI pentru satelit. Daca si o amarata de placa pci e receptor de satelit inseamna ca tu vinzi castraveti pe post de carnati.

Banned Expert

Posts Thanks / Likes

Va rog frumos cei care nu santeti interesati , treceti peste acest thread
    Nu de alta , dar iar se umple de fraze/ideii nefondate de la toti asa zisi stiutori

Banned Teacher

Posts Thanks / Likes

Default Tot nu m-ai lamurit care e al 2lea receptor HD

De ce te caci in mijlocul drumului ?

Am impresia ca tu nu ai ce face sau n-ai ce face , care dintre cele 2 solutii este adevarata ?
    Din cauza asta nu poti tu sa citesti pe forumul acesta , atotstiutorule
    Veze-ti de threadurile tale daca ai , daca nu mergi mai departe
    Nu de alta dar e lumea plina de astfel de prosti care se cred destepti de crapa
    Ai avut asa ceva pe mana ca sa poti scrie ca este o placa amarata sau o stii doar din poze ?
    Ia vezi nu am uitat si ceva virgule/puncte pe undeva - doctor onoris gaoaza

Primit pe pm de distinsul lup.
    Succes la vanzare; doua la leu, doua la leu.

Banned Expert

Posts Thanks / Likes

Dupa fapta si rasplata , pot fii si domn insa pot fii si jigodie cand cineva ma calca pe batatura
    Daca nu scriai ce ai scris nu primeai ce ai primit , stiu ca te-a deranjat pm-ul , da ce sa-i faci cand tu te-ai legat de alti asa fara vreun motiv
    Oricum observ ca pe acest forum si DOAR PE ACEST FORUM , in general la ce incerc sa vand trebuie sa scrie vreun bagator de seama niste chestii nefondate doar de dragul de a iesi in evidenta , ca vezi doamne el a gasit nod in papura la threadul respectivului
    TIPIC MIORITIC CU CAPRA VECINULUI , DE CE SA NU MOARA SI CAPRA VECINULUI , NU NUMAI A MEA

Va rog frumos in continuare cei care santeti intr-adevar interesati puteti sa imi trimiteti pm sau la telefon , decat sa ajungem in astfel de situatii
    Cred ca scriu destul de clar romaneste pt. a putea fii inteles de catre cei care intr-adevar sant domnii pe acest forum si nu totii muppetii care vor sa se bage in seama

Banned Teacher

Posts Thanks / Likes

Revin cu intrebarea: care este al 2lea receptor HD pe care il vinzi? Eu nu am scris nimic jignitor la adresa ta; te-am intrebat care e al 2lea receptor HD! In linkul dat de tine nu am vazut decat o placa PCI de computer care poate fi orice numai receptor HD nu este.
    Ca si cand ai vinde castraveti pe post de carnati!

Banned Expert

Posts Thanks / Likes

Mai omule tu cauti nod in papura neaparat ?
    Ca si cand ai vinde castraveti pe post de carnati! - Dupa tine castraveti si carnatii au aceeasi compozitie ?
    Nu inteleg ce te framanta pana la urma titlul care l-am pus eu ?
    Respectiva pl. de RECEPTIE SATELITARA SI ALTE STANDARDE TV face altceva fata de un receptor HD ?
    Veze-ti de drumul tau si numai cauta intr-una greselile altora , cand tu nu esti in stare sa ti-le vezi/stii pe ale tale
    Am impresia ca nu ai ce face in week-end-ul asta si te legi de diferiti useri din varii motive
    Pt. tine este un model nou de receptor HD , este bine asa ?
    Cine este interesat nu pune atatea intrebari legate de formulare/scris , ci de ce il intereseaza pe el . te intereseaza sa cumperi ceva ?
    Daca Da discutam , DACA NU VEZE-TI DE TREBURILE TALE

Banned Teacher

Posts Thanks / Likes

M-am lamurit, multumesc.

Deci respectivul receptor HD este de fapt o placa de receptie satelit.
    Nu puteai sa spui de la inceput asta? Ai fi scutit rdi-ul sa vada ce fel de om esti.

Succes la vanzari!

P.S.: 2 la leu, 2 la leu!

Banned Expert

Posts Thanks / Likes

Am ajuns la concluzi ca esti cam miop si pt. asta iti recomand un control oftamologic
    A trebuit sa imi scrii o gramada de balarii ca sa constati pana la urma ce este posta chiar in 1-mul anunt ( vezi link producator )
    Asta ma face sa cred ca nu prea ai materie cenusie sau chiar daca ai , nu o pui in valoare
    Halal user nu am ce zice , cred ca la tiganeala te pricepi cel mai bine ( vezi/citeste si ps-urile )
    Nu era mai usor asa cum au facut si alti useri cu un IQ mai ridicat decat al tau sa omiti threadul meu daca nu erai interesat ?
    Tu in schimb precum romii ( scuze insa asa il consider ) trebuie sa te dai in petec si asta fiind nu ai alta preocupare decat sa zgarmani kkt-ul ( iti cam place vad )
    Zi mersi ca totusi am fost un domn cu acel pm , fiindca alti useri ti-ar fii dat la carne si te-ar fii trecut nu stiu cate rauri doar pt. 1-ma postare a ta
    Da ce sa ii faci , gradina lui D-zeu este mare si multi prosti se afla in ea sau daca prostia ar durea unii dintre noi ar trebui sa poarte casti
    Nu stiu ce ai realizat/castigat prin cele scrise aici , in afara de a te da in spectacol sau sa demonstrezi ca ori esti prost sau faci pe prostul , care dintre ele ?

Banned Teacher

Posts Thanks / Likes

Default schimba titlul si nu mai duce lumea in eroare

Titlul threadului este: "Vand/Schimb 2 receptoare HD"

Si eu te-am intrebat care este al 2lea receptor HD.

Fii sigur ca m-am uitat sa vad minunea de receptor HD inainte sa postez. Dar tu o tii pe-a ta ca am ceva cu tine.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)