Register

Welcome to the RDI-Board Community.

If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed.

Donate Now Goal amount for this month: 100 EUR, Received: 100 EUR (100%)
Donate to support this site...

Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 15 of 37
    Wind of change Expert
    Posts Thanks / Likes

Default Otelul sta...capra

Dupa acest meci jenant e greu de mai digerat golaneala numita Liga 1. Panarama asta de echipa din Cluj nu are nici o treaba cu fotbalul ci doar cu adevaratele valize si pusculite.Ramane memorabil faultul intentionat al galatenilor si modul in care au creat o gaura uriasa in zid pentru sutul lui Muresan.De fapt e a doua oara consecutiv cand stau capra in fata clujenilor dupa ce si acestia s-au dat deoparte atunci cand meseriasii otelari au luat titlul si au facut apoi 0 puncte in Europa. Oare nu au nici un pic de rusine acesti ungurasi infractori?
    ...Traieste viata asa cum este, pt ca ti s-a dat fara sa o fi cerut, si ti se va lua fara sa fii intrebat...

Very Iritant Person Expert
    Posts Thanks / Likes

pe ce te bazezi? am vazut si eu meciul si mie mi s-a parut mai degraba pozitia misionarului.
    sa ma chinui sa scriu si in celelalte 3 topicuri scrise de tine la nervi?

PS: e min 40 la steaua si vad un meci mult, muuult mai chinuit decat al cefereului. atata pot sa iti spun ca am vazut jucator cu pretentii de champions league - rusescu, ratand in 6m - a luat efectiv la tinta portarul.

Moderator Expert
    Posts Thanks / Likes

Mai ioany, de ce nu mergi tu in ..... matii?

Mgar de marc Expert
    Posts Thanks / Likes

Quote Originally Posted by nrares View Post
    pentru c nu mai incape
    adevrul este inventia unui mincinos

Banned
    RDI - Board Banned Avatar

Posts Thanks / Likes

Ioncsy : ia cu pit

Member Mentor
    RDI - Board Default Avatar

Posts Thanks / Likes

Quote Originally Posted by ioany View Post
    Dupa acest meci jenant e greu de mai digerat golaneala numita Liga 1. Panarama asta de echipa din Cluj nu are nici o treaba cu fotbalul ci doar cu adevaratele valize si pusculite.Ramane memorabil faultul intentionat al galatenilor si modul in care au creat o gaura uriasa in zid pentru sutul lui Muresan.De fapt e a doua oara consecutiv cand stau capra in fata clujenilor dupa ce si acestia s-au dat deoparte atunci cand meseriasii otelari au luat titlul si au facut apoi 0 puncte in Europa. Oare nu au nici un pic de rusine acesti ungurasi infractori?
    Probabil ca "fosta Campioana invinsa de catre viitoarea Campioana" ar fi fost mai acceptabil. Notiunea de "capra" are conotatii obscene, ai fost cel putin neinspirat.

Banned Teacher

Posts Thanks / Likes

Nooo! Cfr-ul e cea mai pura si curata echipa din Romania. Are cel mai fain joc (de glezne). O echipa cu traditie, cu jucatori romani de valoare si cu un patron roman de mare omenie.

P.S.: punem pariu ca va avea soarta urziceniului? Sau ca sa nu fiu rau - ca a Argesului.
    La brutarie!

Posts Thanks / Likes

nici nu m-am obosit aseara sa (mai) scriu dupa fabulosul meci al stelei.
    a fost un suspans in meciul ala mai ceva ca in titanic.
    numai orchestra aia devotata le mai lipsea sa le mai cante o ultima melodie inainte de a se scufunda.
    io unul cred ca lui becali i s-au gatat valizele. bani are cacalau, stati fara grija, ce-i lipseste sunt valizele in care sa-i puna.
    si prostii care sa mai puna botul la textele lui.

PS: am aflat din surse foarte sigure ca ungurii astia de la cluj au aranjat toate meciurile pana la final de campionat, i-au platit pe toti, unii sa piarda, altii sa castige, meciurile se mai joaca doar ca sa aiba astia ce da la televizor dupa ce au licitat ca prostii un purcoi de euroi pe drepturile de televizare, si ca sa belim si noi ochii la ceva.

Posts Thanks / Likes

post dublu.

Banned Teacher

Posts Thanks / Likes

Ca doar n-oi fi fan FC Vaslui. Normal ca tii cu ardelenii tai. Sa te tii de mana cu pascan cand o sa dea cu subsemnalul la DNA. Numai ca ai lui sunt inca la guvernare. Poate din iarna nu mai intra la ciolan si atunci sa te tii. Singura echipa adevarata din Cluj e Universitatea Cluj.

Good To Be Bad Teacher
    Posts Thanks / Likes

Default batuti in cap

Ce legatura ai tu daca simpatizezi o echipa din zona ta cu patronul ei ? Ce drac de judecata e asta ? Astia cu Steaua sau Dinamo ati merg cu generalii sau ceausestii la puscarie sau .... ?
    All bound for Mu Mu Land

Junior Member Teacher

Posts Thanks / Likes

Eu mi-s ardelean dar imi e rusine de rusinea clujenilor. Trebuie sa fi rau intentionat sau sa nu vrei sa vezi diferenta dintre sport si teatru. Eu prefer un meci slab in detrimentul unei piese de teatru prost jucata.
    Dosarul de la DNA care vizeaza mafia pariurilor era aproape gata. Gratie meciului de aseara inceperea urmaririlor penale v-a fi amanata cu cel putin 3 luni datorita aparitiei unor noi probe. In acest ritm si datorita in primul rand Clujului acest dosar nu va fi inchis curand.
    Spre binele suporterilor echipelor romanesti participante in cupele europene sa ne rugam sa ii tina Clujul in joc de glezne caci la finalizarea dosarului o sa fie retras un titlu si Romania suspendata din cupele europene pentru vreo 3 ani, asa ca exemplu.

Member Mentor

Posts Thanks / Likes

Quote Originally Posted by nrares View Post
    Ba nu mai injura oamenii,cum e CFR asa esti si tu,ce iti trebuie ziua lumanare,a fost foarte clar ca Otelu este dator vandut la CFR.

Good To Be Bad Teacher
    Posts Thanks / Likes

La fel cum a fost si U - Steaua.
    All bound for Mu Mu Land

Banned

Posts Thanks / Likes

E amuzant cum toti sunt frustrati pentru ca CFR e pe primul loc ...

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)