Register

Welcome to the RDI-Board Community.

If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed.

Donate Now Goal amount for this month: 100 EUR, Received: 100 EUR (100%)
Donate to support this site...

Results 1 to 9 of 9
    Member Mentor
    RDI - Board Default Avatar

Posts Thanks / Likes

Default Meci nebun PETROLUL-CHIAJNA

Un meci nebun,dupa ce Petrolul conducea cu 3-1,si perde cu 3-4.Restul comentati voi.

Banned Teacher
    RDI - Board Banned Avatar

Posts Thanks / Likes

Echipele astea nu joaca in divizia II? Meci de matineu. Bambilici, marca Mitica (la brutarie).

Junior Member Teacher
    caras-severin[Ţuică County] noua regiune a tarii
    Posts Thanks / Likes

cei care pariaza stiu de ce!rusine inca odata fotbalului romanesc
    FORZZA MILAN-FORZZA ARMATA ULTRA-FORZZA LUPII GALBENII.......FUCK THE SYSTEM

Silver Member Expert
    Posts Thanks / Likes

Quote Originally Posted by geo_sat View Post
    Echipele astea nu joaca in divizia II? Meci de matineu. Bambilici, marca Mitica (la brutarie).
    Quote Originally Posted by samuell View Post
    cei care pariaza stiu de ce!rusine inca odata fotbalului romanesc
    Moo! voi ati vazut meciul?
    C.C.

Banned Teacher

Posts Thanks / Likes

Prahovean nu sunt, la Chiajna nu mi-am luat casa, asa ca nu pot sa ma uit la meciuri de divizia a 2a. Si in divizia onoare se intampla rasturnari de scor. Dar nu e un motiv de lauda si nici sa spui ca a fost un meci frumos. Fotbal se joaca in "şampion lig" si nu in liga lu' Mitica (la brutarie).

Silver Member Expert
    Posts Thanks / Likes

Prahovean nu sunt, la Chiajna nu mi-am luat casa, asa ca nu pot sa ma uit la meciuri de divizia a 2a. Si in divizia onoare se intampla rasturnari de scor. Dar nu e un motiv de lauda si nici sa spui ca a fost un meci frumos. Fotbal se joaca in "şampion lig" si nu in liga lu' Mitica (la brutarie).
    Deci comentezi un meci fara sa-l vezi
    C.C.

Banned Teacher

Posts Thanks / Likes

Costele draga, nu pot sa pronunt cuvantul Chiajna fara sa zambesc. Vrei sa ma pedepsesti si sa ma uit la niste neica nimeni? 2 ani le mai dau in divizia 1 si se duc dupa Branesti si Urziceni. Dupa care urmeaza sa promoveze Victoria Bragadiru si Avantul Afumati. Ce derby!
    Aaaa....si mai sunt aia de la groapa de gunoi care se pregatesc sa atace promovarea - FC Glina.

Silver Member Expert
    Posts Thanks / Likes

Costele draga, nu pot sa pronunt cuvantul Chiajna fara sa zambesc. Vrei sa ma pedepsesti si sa ma uit la niste neica nimeni? 2 ani le mai dau in divizia 1 si se duc dupa Branesti si Urziceni. Dupa care urmeaza sa promoveze Victoria Bragadiru si Avantul Afumati. Ce derby!
    Aaaa....si mai sunt aia de la groapa de gunoi care se pregatesc sa atace promovarea - FC Glina.
    Posibil sa nu ramana in liga1 nici anul asta! dar un meci frumos ramane un meci frumos indiferent in ce liga se joaca sau cine joaca, parerea mea

PS Totul este sa-l vezi nu sa comentezi pe "langa"
    Last edited by costelo; 22nd March 2012 at 19:32.
    C.C.

Member Mentor
    RDI - Board Default Avatar

Posts Thanks / Likes

a fost blat!
    in min 50 la 2-1 pe live la pariuri era cota 16 la 2 apoi la 3-1 in min 80 cota a scazut la 9 la 2 ia la 3-2 cota pt 2 era deja 2.4 la 3-3 fiind blocat...
    petrolul a avut 3 jucatori care au facut praf meciul (numarul 14, numarul 24 si portarul) cu toate astea rachita a refuzat cu obstinatie sa-i inlocuiasca... de la mingi piredute aiurea de nr 14 cu largul concurs al capitanului nr 24 au plecat golurile de 3-2 si 3-3... cine a fost in tribuna stie ce vorbesc... lumea din tribuna din spatele bancii de rezerva a petrolului i-a strigat permanent antrenorului sa-i schimbe pe 14 si 24 dar... n-a facut-o...
    pe final de campionat va recomand sa mizati pe victoriile petrolului. poate va rotunjiti veniturile...
    MacMini, MacBookAir, Dolce Interactiv, Focus DTH, Digi CATV digital

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)