Register

Welcome to the RDI-Board Community.

If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed.

Donate Now Goal amount for this month: 100 EUR, Received: 100 EUR (100%)
Donate to support this site...

Results 1 to 5 of 5
    Junior Member Teacher
    Posts Thanks / Likes

Default de ce oare nu a putut steaua sa elimine twente??

Poate pentru ca twente e in cursa pt titlu poate pentru ca au cel mai bun joc din olanda, poate pt ca IN ACEST MOMENT ARE 4-0 LA PSV EINDHOVEN DC SE MIRA LUMEA CA NEAU ELIMINAT OLANDEZII NU STIU..... SA MAI INVETE FOTBAL ROMANASII NOSTRII....

Junior Member Teacher
    Posts Thanks / Likes

Default Un fleac i-au ciuruit !!

Psv - twente scor final 2-6 Ciobanul de becali sa se mai uite la fotbal , sa invete sa ii fie frica chiar si de echipe mai mici " precum twente" ciobanul draq

Senior Member Expert
    RDI - Board Default Avatar

Posts Thanks / Likes

NU stiu ce mare joc facut de twente ai observat tu, eu insa nu am vazut nimic special la aceasta echipa. Cat despre eliminarea stelei, cred ca nu mai e nevoie sa amintesc de tatarusanu.

Junior Member Teacher
    RDI - Board Default Avatar

Posts Thanks / Likes

Default sal

ciobanul e singurul vinovat.nu trebuie sa arunce bani pe degeaba.taiere de salarii si baieti tineri care vor sa munceasca ,nu capete de s--- care au doar greturi....

Junior Member Teacher
    Posts Thanks / Likes

pfuai, v-ati dat seama care e singurul lucru ce ii lipseste stelei sa castige liga campionilor: portar dom'le ... dupa aia continuati cu 4 fundasi, 4 mijlocasi, 2 atacanti, vreo 5 rezerve, apoi antrenor, presedinte, stadion, fani, va schimbati numele in barcelona, si daca tot nu merge ramane intotdeauna arbitrul, sansa, masa bogatilor sau ca adversarii si-au dorit mai mult victoria ...

in stilul consacrat stelist, astept urmatorul thread in care mai are cineva o revelatie: daca tatarusanu in loc sa ii paseze atacantului olandez, ar fi sutat puternic in vinclul portii adverse, ALTUL era rezultatul

Forza MILAN!

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)