Register

Welcome to the RDI-Board Community.

If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed.

Donate Now Goal amount for this month: 100 EUR, Received: 100 EUR (100%)
Donate to support this site...

Results 1 to 9 of 9
    Junior Member Teacher
    Posts Thanks / Likes

Default ce model de receiver se primeste?

Daca stie cineva ce model de receiver se primeste la un abo la DIGI cablu?
    Eventual daca are cineva foto cu posibilul model.Mersi.
    Respect!

Junior Member Teacher
    Posts Thanks / Likes

sa inteleg ca nimeni dupa forum nu are un abonament la DIGi cablu sa poate sa-mi zica ce model de receiver se primeste?!
    Respect!

Junior Member Teacher
    Posts Thanks / Likes

Quote Originally Posted by calin72 View Post
    Daca stie cineva ce model de receiver se primeste la un abo la DIGI cablu?
    Eventual daca are cineva foto cu posibilul model.Mersi.
    Salut.Modelul de rec. este humax digi+C.

Banned Teacher
    RDI - Board Banned Avatar

Posts Thanks / Likes

Default exista Office Gigi pentru acest lucru

era asa greu sa-ti misti fundul , pana la Plaza, SAU pe B-l Dacia, sa intrebi la GIGI, direct.
    sau sa suni , la ei pe nr afisat pe site...

modelul este HUMAX Gigi+Cablu
    EMPEG2, restul este serialul de receptor.

alte intrebari , ALTETEA VOASTRA...?caci aici este biroul de informatii RDI ... cu nr gratuit...in Reteaua RDS

sa inteleg ca nimeni dupa forum nu are un abonament la DIGi cablu sa poate sa-mi zica ce model de receiver se primeste?!
    Last edited by strike_gabriel; 22nd January 2012 at 17:21.

Moderator Expert
    Posts Thanks / Likes

Draga domnule strike_gabriel

1. Cu expresii de genul "era asa greu sa-ti misti fundul pana la..." nu-i aduci omului nici un serviciu.
    2. Receiverul se numeste corect HUMAX Digi+Cablu si nu Gigi (daca tot binevoiesti sa-i dai o informatie).
    3. La sfarsit il flatezi cu "ALTETEA VOASTRA" dar cred ca nu are sange regesc in vine.
    4. "caci aici este biroul de informatii RDI ... cu nr gratuit.." La ce alt fel de numar v-ati gandit? Cu plata cumva?

Acum vorbesc serios, decat asa raspuns, mai bine lipsa.

Inimos din cale afara Expert
    Posts Thanks / Likes

Lasa Kroky ca domnu strike asta este atotstiutor si nu a intrebat nimic, nicodata pe nimeni... Halal oameni...
    Oamenii se nasc si mor, fara ca macar sa aibe idee unde se afla cu adevarat si care e sensul existentei.

Banned Teacher

Posts Thanks / Likes

Default nu am ce intreba de la voi

cand o sa fie nevoie, te anunt, cu dedicatie pe tine

Quote Originally Posted by skycleaner View Post
    Lasa Kroky ca domnu strike asta este atotstiutor si nu a intrebat nimic, nicodata pe nimeni... Halal oameni...
    Last edited by strike_gabriel; 23rd January 2012 at 01:48.

Junior Member Teacher
    Posts Thanks / Likes

Tin sa va multumesc tuturor ptr. raspunsurile date.

@strike_gabriel-hai sa iti raspund si tie in particular,nefiind ironic.
    In urma cu vreo 10 ani am fost operat la genunchiul drept,un chist de menisc,aparut in urma unui accident datorita sportuluii pe care l-am practicat in copilarie.De atunci am probleme cu tendoanele la acel genunchi si orice miscare mai necontrolata imi provoaca probleme.Asta e motivul ptr. care de cateva zile bune stau cu piciorul imobilizat in atele si nu am putut sa-mi misc,nu fundul ci piciorul la un sediu,oriunde ar fi el.
    Iar legat la Call-Center,tin sa te informez ca am sunat( nu gratis deoarece nu sunt abonat la ei) si domnisoara foarte amabila ce e drept,mi-a raspuns ca eu nu are de unde sa stie ce model de receiver se da si mi-a dat un alt nr de telefon la "tehnic"si un domn,amabil si el ce e drept, mi-a raspuns ca nici el nu poate sa spuna,deoarece el nu are de unde sa stie ce au pe stoc la magazinele respective.La insitentele mele de a-mi spune totusi ce modele au de regula....m-au trimis la magazine.
    Asa ca dupa aproximativ 20-25 minute petrecute pe telefoane,fara un raspuns la intrebarea mea....m-am hotarat sa cer un mic ajutor pe forum.
    Inca odata multumiri tuturor.
    O zi frumoasa la toti.
    Last edited by calin72; 23rd January 2012 at 12:57.
    Respect!

Banned Teacher

Posts Thanks / Likes

sincere pareri de rau, pentru problemele, de sanatate.

stiu, ca sunt probleme, cu sistemul RDS de marketing, si informare
    personal- am avut un razboi cu ei--si am cerut modificarea sistemului de informare--pentru Firme, atat, pentru desfasurator--cat si pentru expirarea facturilor.
    intr-un final-dupa 2 ani de certuri-RDS l-a IMPLEMENTAT, pentru persoane juridice.

daca pot sa te mai ajut cu ceva, iti stau la dispozitie.

cu deosebit Respect

Gabriel

Tin sa va multumesc tuturor ptr. raspunsurile date.

@strike_gabriel-hai sa iti raspund si tie in particular,nefiind ironic.
    In urma cu vreo 10 ani am fost operat la genunchiul drept,un chist de menisc,aparut in urma unui accident datorita sportuluii pe care l-am practicat in copilarie.De atunci am probleme cu tendoanele la acel genunchi si orice miscare mai necontrolata imi provoaca probleme.Asta e motivul ptr. care de cateva zile bune stau cu piciorul imobilizat in atele si nu am putut sa-mi misc,nu fundul ci piciorul la un sediu,oriunde ar fi el.
    Iar legat la Call-Center,tin sa te informez ca am sunat( nu gratis deoarece nu sunt abonat la ei) si domnisoara foarte amabila ce e drept,mi-a raspuns ca eu nu are de unde sa stie ce model de receiver se da si mi-a dat un alt nr de telefon la "tehnic"si un domn,amabil si el ce e drept, mi-a raspuns ca nici el nu poate sa spuna,deoarece el nu are de unde sa stie ce au pe stoc la magazinele respective.La insitentele mele de a-mi spune totusi ce modele au de regula....m-au trimis la magazine.
    Asa ca dupa aproximativ 20-25 minute petrecute pe telefoane,fara un raspuns la intrebarea mea....m-am hotarat sa cer un mic ajutor pe forum.
    Inca odata multumiri tuturor.
    O zi frumoasa la toti.
    Last edited by strike_gabriel; 23rd January 2012 at 15:58.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)