Register

Welcome to the RDI-Board Community.

If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed.

Donate Now Goal amount for this month: 100 EUR, Received: 100 EUR (100%)
Donate to support this site...

Results 1 to 4 of 4
    Silver Member Expert
    Posts Thanks / Likes

Default Co-fondatorul Apple Stephen Wozniak laudă telefoanele Android

"Mi-aş dori ca iPhone-ul meu să facă la fel de multe lucruri ca telefoanele cu sistemul de operare Android", a spus legendarul programator Stephen Wozniak.

Stephen Wozniak a devenit faimos după ce a fondat, n 1976, compania Apple, mpreună cu Steve Jobs şi Ronald Wayne. El deţine un iPhone, despre care spune că este un telefon foarte intuitiv şi uşor de folosit, nsă are totodată şi un smartphone cu sistemul de operare Android, creat de compania Google.

n opinia sa, iPhone-urile sunt destinate persoanelor cărora le plac lucrurile simple şi frumoase, n vreme ce telefoanele cu sistemul de operare Android oferă o gamă mai largă de funcţii, scrie dailytech.com.

"Telefonul meu principal este un iPhone. mi place ct este de frumos. Mi-aş dori nsă să facă toate lucrurile pe care le pot face telefoanele cu Android", a spus Wozniak n cadrul unui eveniment organizat de Android.

Citeste mai mult pe REALITATEA.NET: http://www.realitatea.net/co-fondato...#ixzz1jjnXwqL3
    Eu nu am aifon. Voiam sa-mi cumpar unul ... dar vad ca e pentru amatori...

Banned
    RDI - Board Banned Avatar

Posts Thanks / Likes

Dupa declaratia asta actiunile Apple au crescut la cel mai mare nivel din istorie . He , he , Woz ...

Member Mentor
    RDI - Board Default Avatar

Posts Thanks / Likes

Ifoanele sunt pt oameni cărora la plac lucrurile simple si frumoase...

Asta spune tot!
    MacMini, MacBookAir, Dolce Interactiv, Focus DTH, Digi CATV digital

Member Teacher
    Posts Thanks / Likes

iphone este ceva deosebit.
    dupa ce ai iphone nu mai vrei niciodata altceva (ma refer bineinteles la telefoane )
    in familia mea totzi sintem posesori de iphone acum (4 persoane ). ( sotia mea are si un blackberry dar dupa ce i-am facut cadou de craciun un 4s nu il mai lasa din mina iar pe blackberry s-a cam pus praful )

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)