Antena 1, amendată cu 80.000 de lei de CNA pentru emisiunea "n puii mei".de mult am luat atitudine impotriva titlului cu subinteles obscen si de continutul oarecum vulgar.
Pentru chestia asta acum chiar simpatizez CNA-ul si in special de CRISTINA TREPCEA ca a avut "sange in instalatie" De mult trebuia amandata asa-zisa emisiune de satira cu scene de nudiate pronografie transmise la o ora destul de nepotrivita.Imi palce umorul de acolo dar imi displace si provoaca sila scenele de nuditate promovate.acolo.Nu stiu daca Antenele mai difuzeaza telenovela aia erotica NARCISA SALBATICA in care actritele romance isi dau toata silinta la scenele pronografice .si sper sa isi ia si ei amenda.Unicul regret care il am ,nu pot sa inteleg de ce marele DAN MIHAESCU, care a facut parte din echipa de realizatori care a facut istoria fabuloasa a revelioanelor TVR , continua colaborarea la o asa emisune.Sunt curios daca CNA o sa amendeze cumva si pe detinatorii de pipometre,ca si ei au marea vina pentru incultura promovata pe toate canalele Tv