Register

Welcome to the RDI-Board Community.

If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed.

Donate Now Goal amount for this month: 100 EUR, Received: 100 EUR (100%)
Donate to support this site...

Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 15 of 29
    Member Mentor
    RDI - Board Default Avatar

Posts Thanks / Likes

Default Ati luat-o razna ?

Este ultimul meu topic in aceasta sectiune plina de oameni dezechilibrati.
    Am citit tot ce ati scris si am ramas masca,uni dintre voi vedeti in Fanta un vinovat ca aceasta bomba nu a rezolvat problemele voastre.Va intreb eu,la mintea mea a unui om de aproape 40 de ani,ce vina are medicul cand te anunta ca ai SIDA ? Ce vina are stiristul cand anunta ca se scumpeste benzina ? cevina are ziarul cand afli ca echipa Romaniei a luat din nou bataie ? Asta e si pe PRO TV se anunta meci de gala din C.L si vedem un meci de trei lulele , impuscam ProTV-eul?
    Sa zice-ti bogda-proste ca va spune cate ceva Fanta si ca RCS-ul mai misca cate ceva,ca de la concurenta nu ati vazut in ultimile luni decat degetul mijlociu.
    In locul lui Fanta nu v-as mai spune absolut nimic sau as face o sectiune in care sa aiba acces doar cei echilibrati nu si acei dintre voi care eu devieri de comportament.
    Sa fi-ti sanatosi sa va vedeti de DTH-ul vostru.

Moderator Expert
    Posts Thanks / Likes

Bravo Pisti. Ai dreptate 100%

Junior Member Teacher

Posts Thanks / Likes

BRAVO PISTI ! AI DREPTATE !
    Nu fa greseala sa ma lasi sa ma lupt eu singur cu mafia.

@PENTRU TOTI CARE M-AU ATACAT IN ULTIMILE TOPICURI

CE VA INTERESEAZA PE VOI DACA STAU SAU NU IN PALERMO ?
    CINE A SPUS CA AM VANDUT EU VREODATA DIGI TV IN ITALIA ?
    IN AFARA DE OVEX AM ATACAT EU PE CINEVA CA SA AVETI DREPTUL SA MA FACETI IN TOATE FELURILE ?
    VA PLACE FOCUS ? ABONATI-VA LA FOCUS SI TACE-TI DIN GURA.
    AAAAAA TOTI AVETI ABONAMENTE LA DIGI SI NIMENI NU E PROST SA SE ABONEZE LA FOCUS DAR TOT IN DIGI SI IN MINE LOVITI ?
    HAI NU MA SUPARATI CA VA FAC O PANARAMA DE NICI DUNAREA NU VA SPALA AGARICI DE DEALERI FOCUS SAU MAX.E CLAR ?

Moderator Expert
    Posts Thanks / Likes

Oricum Pisti, nu renunta. Nu merita sa renunti pentru niste "ramasi in urma" ( sa nu zic ceva jignitor ). Si eu am vrut sa ies de cateva ori, insa Fanta m-a convins ca nu merita. Si avea dreptate intotdeauna.

Junior Member Master

Posts Thanks / Likes

De acord cu Pisti,cativa dintre noi n-ar face rau daca s-ar mai si consulta din cand in cand.

PS. Consultati acest site pentru cea mai apropiata unitate sanitara de specialitate. http://www.ms.ro/a_ms/ms.asp

Junior Member Master

Posts Thanks / Likes

Nu merita sa renunti Pisti dar ai dreptate totala.

Keep believin` Expert
    Posts Thanks / Likes

Ca bomba e putin faaaasss, sunt de acord, dar ca orice provider de servicii asta e normal.
    Vezi Connex-Vodafone sau Orange, e aceeasi chestie. Daca-ti faci abonament nou ai mai multe avantaje decat, daca ramai client "fidel".
    Asta e piata, asta se cere, asta se da.

S-auzim de bine...
    1.6 Offset Al, Invacom 0.3dB, VBOX 2 Moteck, DVB: Pinnacle PCTV-Sat, act. 18'' , 75°E <> 30°W , DM500s / Focus KSF100 / 2x DigiTV 1160NA / 1x Humax Digi-plus / 0.3dB Gold+0.8m Offset / BOOM TV

Moderator Expert
    Posts Thanks / Likes

Quote Originally Posted by bismotti
    BRAVO PISTI ! AI DREPTATE !
    Nu fa greseala sa ma lasi sa ma lupt eu singur cu mafia.

@PENTRU TOTI CARE M-AU ATACAT IN ULTIMILE TOPICURI

CE VA INTERESEAZA PE VOI DACA STAU SAU NU IN PALERMO ?
    CINE A SPUS CA AM VANDUT EU VREODATA DIGI TV IN ITALIA ?
    IN AFARA DE OVEX AM ATACAT EU PE CINEVA CA SA AVETI DREPTUL SA MA FACETI IN TOATE FELURILE ?
    VA PLACE FOCUS ? ABONATI-VA LA FOCUS SI TACE-TI DIN GURA.
    AAAAAA TOTI AVETI ABONAMENTE LA DIGI SI NIMENI NU E PROST SA SE ABONEZE LA FOCUS DAR TOT IN DIGI SI IN MINE LOVITI ?
    HAI NU MA SUPARATI CA VA FAC O PANARAMA DE NICI DUNAREA NU VA SPALA AGARICI DE DEALERI FOCUS SAU MAX.E CLAR ?
    Bai agariciule. Eu ti-am spus sa-ti temperezi limbajul. Ce te roade pe tine de cei care-si cumpara Focus sau Max sau altceva in afara de Digi? Pe mine personal nu ma intereseaza ce vinzi si unde, nu ma intereseaza unde stai, din partea mea poti din acest moment sa te muti de unde ai iesit cand te-ai nascut. Ai inteles bai maimuta cu fata de om? Du-te dreaq si lasa-ne pe noi in amaru nostru ca suntem satui de de-astia care dau verdicte dar habar n-au sa bage doua chei intr-un receiver. Momentan am terminat orice dialog dar spre deosebire de Pisti (cu care chiar nu am nimic, e om echilibrat) promit sa nu ma opresc aici daca mai deschizi gura inca o data.
    E CLAR ?
    Pisti, lasa-i frate in durerea lor cu DTH-urile lui peste. Voi nu vedeti ca de cand au inceput sa emita toate gunoaiele (si aici includ toate DTH-urile romanesti, fara deosebire) am ajuns sa ne injuram intre noi ca la usa cortului si sa ne balacarim de parca in asta sta toata viata noastra.

Member Mentor
    Posts Thanks / Likes

nimeni din vechii abonati nu ar trebui sa se supere,asta-i oferta,nu uitati ca ati avut un an HBO+cinemax gratuit si pentru cei ce s-au abonat la inceput, ati avut 3 luni abo gratuit. Daca rcs a facut o noua oferta nu trebuie sa se simta nimeni nedreptatit.Asta e!
    Totusi cea mai mare BOMBA pe care ar putea-o lansa @Fanta din punctul meu de vedere este un comportament decent, civilizat ,cinstit si NORMAL al angajatilor rcs din teritoriu. Ca e jale mare!

Junior Member Master

Posts Thanks / Likes

Quote Originally Posted by clasix
    nimeni din vechii abonati nu ar trebui sa se supere,asta-i oferta,nu uitati ca ati avut un an HBO+cinemax gratuit si pentru cei ce s-au abonat la inceput, ati avut 3 luni abo gratuit.!

CEL MAI MARE ADEVAR DIN ULTIMA SAPTAMANA ! Bravo Clasix ! Bravo Pisti !

Moderator Expert
    Posts Thanks / Likes

@Pisti
    Eu consider ca pe acest forum dreptul la libear opinie trebuie sa fie !
    Atata vreme cat apar unii si altii care ishi dau cu parerea despre ce se intampla atat in sensul placut cat si in ce mai putin placut ... nu cred ca e deranjant!
    Daca unii au o opinie ... putin deplasata despre anumite evenimente din DTH - ul romanesc nu trebuie decat sa te amuzi ... si sa-i lasi in pace !

Dreptul la opinie e liber....!
    2.3m Paraclipse Hydro C & Ku,1,5m Gibertini, 1.15m Offset +Inverto KA+KU, Tbs6983, Vu solo 2,Tehnomate TM 5403HD M3

Priceput in multe Teacher
    Posts Thanks / Likes

mo @clasix deacord cu tine cu casieriile rcs din teritoriu
    dar in tot mai desele tale vizite la RCS Suceava ai luat un pic seama ce tzatze si ce buci are aia care are biroul la intrare pe dreapta?
    ca nu are nimic in cap asta e alta socoteala

Decat sarac si bolnav mai bine bogat si sanatos

Junior Member Master

Posts Thanks / Likes

Pisti draga pe un forum despre DTH mare majoritate au asa ceva acasa,iar daca anunti o "mega bomba" pe aceasta sectiune e normal ca ia sa fie asteptata de oameni cu sufletul la gura,cum normal este ca ei sa fie dezamagiti acum vazand ca surpriza nu era pentru ei.Despre RCS ....este laudabil efortul lor si il apreciez.Cu toate ca personal nu ma intereseaza acesta noua oferta a lor (am deja doua abon.)Despre Fanta nu cred ca la acuzat nimeni de nimic.Posesori de abonamente digi au fost doar....dezamagiti,si fiecare si-a exprimat dezamagirea in felul sau.Unii poate au sarit putin calul,dar de aici si pana a spune ca "aceasta sectiune e plina de oameni dezechilibrati".......e cale lunga.

Senior Member Expert

Posts Thanks / Likes

Pisti, lasa-i frate in durerea lor cu DTH-urile lui peste. Voi nu vedeti ca de cand au inceput sa emita toate gunoaiele (si aici includ toate DTH-urile romanesti, fara deosebire) am ajuns sa ne injuram intre noi ca la usa cortului si sa ne balacarim de parca in asta sta toata viata noastra.[/quote]
    ai dreptate @nrares.mai bine sa ne pregatim de sarbatori savurand impreuna un pahar de
    boy2good

_...._ Expert
    Posts Thanks / Likes

Quote Originally Posted by Pisti
    Quote Originally Posted by tylk
    vor incepe sa "umple" TP-ul cu programe.Al doilea TP este deja functional,..urmeaza doar .."umplerea" !
    Cu ce sa-l umple ? Cu TV5 ... daca Focus va avea vreodata HBO eu "Pisti" ma retrag de pe acest forum definitiv si nici nu mai deschid un receiver cat traiesc.
    Lasati-ma cu saraciile astea de la Focus...deja nu au probleme cu salariile,mie imi spuneti de amaratii aia,care au facut DTH in speranta ca se vor umple de bani.Le-a suflat RCS-ul caimacul si acum nu stiu pe unde sa scoata camasa.Hai sa nu mai discutam de Focus ca murdarim prea mult acest forum cu informatii referitoare la ei...
    http://www.********.com/f2/viewtopic....ighlight=focus

Halal echilibrare
    man trebuie sa intelegi ca 99% asteptau megabomba, bomba sau bombita, in legatura cu propriile lor abonamente nu cu cele care le vor face in viitor, de aici dezamagirea lor si replici mai mult sau mai putin ortodoxe.
    The Bible is like a software license, no one actually reads it, they just scroll to the bottom and click I agree!

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)