Register

Welcome to the RDI-Board Community.

If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed.

Donate Now Goal amount for this month: 100 EUR, Received: 100 EUR (100%)
Donate to support this site...

Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 15 of 28
    Junior Member Teacher
    RDI - Board Default Avatar

Posts Thanks / Likes

Default feed digi steaua - dinamo

Digisport HD pe 1W Thor: 12512 V 6659, 8/9, 8PSK , Mpeg2 4:2:0

Junior Member Teacher
    Posts Thanks / Likes

v-a placut meciul? domnul berbecali sarbatoreste acum.. a facut pe matza dupa meci in direct la digi special cretini astia si de la sport.ro si digi de mereu il poopa in fwnd pe berbecali la urma urmei destul de surprinzator rezultatul.... pt mine unde mai pui ca cristi munteanu la sport.ro caracteriza faptul ca dinamo a pierdut pt ca "a avut meciurile prea grele din ultima vreme ". care meciuri o fi alea ? cel castigat acasa 1-0 chinuit cu sibiu. 1-0 la mioveni, 0-0 acasa cu brasov s.a.m.d astea sunt considerate meciuri grele pt o echipa care vrea sa devina campioana si sa joace in UCL

Banned Teacher
    RDI - Board Banned Avatar

Posts Thanks / Likes

Default Alo, Dumneata mai crezi in "Mos Craciun" ?

Mai e cineva pe aici care mai crede ca se joaca "pe bune" ? Alooo, dumneata ai auzit de MAFIA PARIURILOR ? Ca totul se trucheaza ? 80% din pariuri in Europa si mai ales ASIA ,naivii au pariat 1 si 1x nene ! Bun venit in "Lumea Reala"(inclusiv masseurii echipelor isi iau comisionul aferent, OMERTA merge ca unsa)...

Junior Member Teacher
    Posts Thanks / Likes

Default exista !

Quote Originally Posted by Tutuhugoneata View Post
    Mai e cineva pe aici care mai crede ca se joaca "pe bune" ? Alooo, dumneata ai auzit de MAFIA PARIURILOR ? Ca totul se trucheaza ? 80% din pariuri in Europa si mai ales ASIA ,naivii au pariat 1 si 1x nene ! Bun venit in "Lumea Reala"(inclusiv masseurii echipelor isi iau comisionul aferent, OMERTA merge ca unsa)...
    exista mafie . nu am zis NU ! insa aseara steaua a demonstrat ca stie sa joace cu echipele " mari ". Insa nu cred ca la meciul de aseara sa s fi umblat la jucatori....ca sa pariat impotriva echipei la care activezi e cu totul altceva...sunt prea mari orgoliile , plus ca jucatorii de la orice meci - dinamo- steaua sunt motivati sa isi bata rivala de moarte ! parerea mea...cu astea fiind zise ma pregatesc de ninsoare .. toate cele bune

Junior Member Master
    Posts Thanks / Likes

Default oooo

Quote Originally Posted by cristimate View Post
    Digisport HD pe 1W Thor: 12512 V 6659, 8/9, 8PSK , Mpeg2 4:2:0
    la mine pe OPTICUM aveam semnal 0
    ce receiver ,,best deal,, imi recomandati ?

Junior Member Friend
    Posts Thanks / Likes

Quote Originally Posted by Marian** View Post
    exista mafie . nu am zis NU ! insa aseara steaua a demonstrat ca stie sa joace cu echipele " mari ". Insa nu cred ca la meciul de aseara sa s fi umblat la jucatori....ca sa pariat impotriva echipei la care activezi e cu totul altceva...sunt prea mari orgoliile , plus ca jucatorii de la orice meci - dinamo- steaua sunt motivati sa isi bata rivala de moarte ! parerea mea...cu astea fiind zise ma pregatesc de ninsoare .. toate cele bune
    Esti asa naiv..... Si apropo, cand joaca afara echipele noastre ce fac?
    FOCUSSAT,DIGI.....si multe altele

Banned Teacher

Posts Thanks / Likes

Default Respect pe Viata Universitatea Craiova !

"Stiinta", Craiova Maxima a fost ,este si va ramane Cea Mai Frumoasa Echipa Romaneasca a tuturor timpurilor ! Sigur ca steaua 1987 sau dinamo 1990 au facut performanta, insa Craiova Marelui Blond Ilie Balaci, Spiritul Olteniei acelor timpuri nu se va mai intoarce prea curand... Mi se face si acum pielea gaina, cand il ascultam la radio pe neuitatul Sebastian Domozina anuntand ECHIPA, pentru intreaga Romanie, nu doar pentru Oltenia : Lung/ Negrila, Tilihoi, Stefanescu, Ungureanu/Balaci, Ticleanu, Irimescu, Beldeanu/Camataru, Geolgau(rezerve Donose, Cartu,etc). Pe Baza acestei echipe a inceput Constructia Echipei Nationale, Marile victorii din anii'80 cu Italia ,Campioana Mondiala de atunci, din 1982...Ideea e ca putem vorbi de Valoare doar cand o echipa romaneasca va mai urca in primavara europeana... Romani de Mare Valoare in Europa ? Loti Boloni la Paok Salonic, victorie istorica la Londra 2-1 cu Tottenham Hotspur, Mircea Lucescu anii trecuti la Donetk si Dan Petrescu in Rusia ! Atat !

Burtos Expert
    Posts Thanks / Likes

"Stiinta", Craiova Maxima a fost ,este si va ramane Cea Mai Frumoasa Echipa Romaneasca a tuturor timpurilor ! Sigur ca steaua 1987 sau dinamo 1990 au facut performanta, insa Craiova Marelui Blond Ilie Balaci, Spiritul Olteniei acelor timpuri nu se va mai intoarce prea curand... Mi se face si acum pielea gaina, cand il ascultam la radio pe neuitatul Sebastian Domozina anuntand ECHIPA, pentru intreaga Romanie, nu doar pentru Oltenia : Lung/ Negrila, Tilihoi, Stefanescu, Ungureanu/Balaci, Ticleanu, Irimescu, Beldeanu/Camataru, Geolgau(rezerve Donose, Cartu,etc). Pe Baza acestei echipe a inceput Constructia Echipei Nationale, Marile victorii din anii'80 cu Italia ,Campioana Mondiala de atunci, din 1982...Ideea e ca putem vorbi de Valoare doar cand o echipa romaneasca va mai urca in primavara europeana... Romani de Mare Valoare in Europa ? Loti Boloni la Paok Salonic, victorie istorica la Londra 2-1 cu Tottenham Hotspur, Mircea Lucescu anii trecuti la Donetk si Dan Petrescu in Rusia ! Atat !
    Parerile pot fi impartite prietene!

HAI RAPID!
    Modified Original Smart Cards N3!Pentru clone,pentru piraterie,orice fara bani

Junior Member Teacher

Posts Thanks / Likes

Ideea e ca putem vorbi de Valoare doar cand o echipa romaneasca va mai urca in primavara europeana.
    Mai ai rabdare pana joia viitoare.

Banned Teacher

Posts Thanks / Likes

Default Bravo Porumboiu ! Bravo "Dulaul" Hizo ! Bravo Wesley !

Daca bat la Zurich, promit ca pap 11 catzei de usturoi pa stomacul gol(fara borvis dup-aia). Oricum si chiar daca ies din Europa, Vasluienii merita Jos Palaria. Te salut Nea Vicule, aveti Echipa Mare, Bine moldoveniii !

Junior Member Teacher
    Posts Thanks / Likes

Default miercuri :EUROPLA LEAGUE 2 FINALE . CARE O CASTIGA?

miercuri seara de la ora 20:00 va juca vaslui iar de la 22:05 steaua din cate am inteles de cativa amici din bucuresti preturile cu aek larnaka vor fi la fel de mici ca preturile biletelor cu cfr ..cu ajutorul a 30-40K poate reusesc sa mearga mai departe in schimb vaslui are meci greu si chiar daca nu se califica jos palaria in fata lor au dar dovada ca au lot bun si ca au meritat sa joace in europa

Member Mentor

Posts Thanks / Likes

Un feed HD pentru Steaua - CFR exista
    merci

f11

iphone unlocker Expert
    Posts Thanks / Likes

Quote Originally Posted by f11 View Post
    Un feed HD pentru Steaua - CFR exista
    merci

f11
    Digisport HD: 12513 V 6650, 7/8, 8PSK
    If you want unlock your iPhone contact me.

Nobody is Perfect
    I am Nobody

timplar Expert
    Posts Thanks / Likes

mie pe frecventa asta descarca 14 programe, cred, sirbesti....
    dm500s Vu+Zero hss1170...şî maxim şasă cai frumoşi

Junior Member Master
    Posts Thanks / Likes

Question ...

Si mie la fel....poate sa ne confirme cineva ca HD-ul merge pe frecventa aceasta?

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)