Register

Welcome to the RDI-Board Community.

If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed.

Donate Now Goal amount for this month: 100 EUR, Received: 100 EUR (100%)
Donate to support this site...

Results 1 to 3 of 3
    Non Member Teacher
    RDI - Board Default Avatar

Posts Thanks / Likes

Default MKV Player iPad2

Cei care aveti iPad2 jailbreakuit, ce player pentru MKV-uri folositi? Care e cel mai bun si merita cumparat? Sa stie si incarcarea de subtitrari cu diacritice.
    Eu am cumparat AV Player dar nu prea sunt multumit de el, la rularea filmelor cam agata imaginea, iar prin HDMI "agatatul asta" pare mult mai pronuntat.

Banned
    RDI - Board Banned Avatar

Posts Thanks / Likes

Sunt multe : OPlayer , Good Player , si inca vreo 3-4 , ti le spun cand ajung acasa.

Non Member Teacher
    RDI - Board Default Avatar

Posts Thanks / Likes

Stiu care sunt playerele de pe piata, dar ma intereseaza unul singur, care e cel mai bun, sa ruleze MKV-urile fluent + srt ro.
    Ipadul meu nu e jailbreakuit si nici nu se poate inca, l-am cumparat cu 4.3.5, acum are 5.0, dar jailbreakul se tot lasa asteptat.
    De aceea nu as vrea sa arunc cu banii pe mai multe playere doar sa le testez.
    Am citit pe net ca XBMC (disponibil doar in Cydia) ar folosi hardware acceleration. L-a testat cineva ? (asta pentru cand apare JB).

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)