Register

Welcome to the RDI-Board Community.

If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed.

Donate Now Goal amount for this month: 100 EUR, Received: 100 EUR (100%)
Donate to support this site...

Results 1 to 15 of 15
    Banned Teacher
    RDI - Board Banned Avatar

Posts Thanks / Likes

Default Ultima Bomba Digisport !

Barcelona, Real Madrid, Milan, Juventus, Napoli, Marseille si Tottenham NU sunt pe Digisport HD, astazi 6 Noiembrie 2011 ! Excelenta "Performanta" Digisport... Vorba reclamei : "Keep Going"(don't stop) IN HELL " M......r f......r" ,pentru fiecare canal Digisport !

Junior Member Teacher
    RDI - Board Default Avatar

Posts Thanks / Likes

asa e romanu , dupa ce ca digisport ii da tot ce vrea , tot nu e multumit. si fac pariu ca esti unul din aia care cer meciuri dar care nu vad nici un meci pe wekeend. mai lasane frate/

Banned Teacher

Posts Thanks / Likes

Default Va oua gaina o margica ?

Parca era vorba ca dati drumul la Digisport 2 HD ! Nu zau, la Digi a fost, este, va fi candva vreo strategie ? De comunicare, orice "frate" ... Dupa ce l-ati castrat degeaba pe Radu Moraru- "Nasul", spuneti - baieti- ca nu puteti, vorba aia, "nema putirintza, geaba chichirez galceava", asa si impotentul, el vrea dar n-are cu ce" ; si te asigur ca am vazut toate meciurile, de la superbul meci al lui Real cu Osasuna, pana la chiflele Mascariciului Mutu , la Cesena... Bine ca ati dat drumul macar la comentariul original, in engleza, in meniul audio(pentru HD va recomand Veetle, recte Fox Sports Vivo, din America, au cea mai stabila imagine )

Administrator Expert
    Posts Thanks / Likes

Pe Digisport HD avem CL la handbal si doua meciuri din liga 1, meciurile la care faci referire sunt pe DigiSport 2 si 3.
    Meciul de la Napoli a fost amanat din cauza inundatilor din Italia.

Vrei HD...incearca DolceSport HD , ai super meciuri din campionatul Ucrainei si muuuult Sport Center , alaturi de cele mai tari produse oferite de super programul Teleshoping.
    Dupa ce am confiscat domeniul liga1.ro a venit randul ligii a doua : http://www.lpf2.ro

http://www.liga1.ro/ cel mai tare site din lume dedicat fotbalului autohton.
    Vizitati-l si o sa primiti de la mine !

Inimos din cale afara Expert
    Posts Thanks / Likes

Unii chiar nu se mai satura de critici. Era mai bine cand ne uitam pe Italia Uno. Nu mai faceam atatea figuri...
    Oamenii se nasc si mor, fara ca macar sa aibe idee unde se afla cu adevarat si care e sensul existentei.

Moderator Mentor

Posts Thanks / Likes

toată lumea critica in sus si in jos. daca nu vă place, switch provider. parerea mea.
    yada yada

Wind of change Expert
    Posts Thanks / Likes

Vad ca pe 12513v 6650 nu e semnal.Nu mai e acesta feedul sau nu se transmite Steaua- Chiajna Hd?
    ...Traieste viata asa cum este, pt ca ti s-a dat fara sa o fi cerut, si ti se va lua fara sa fii intrebat...

iphone unlocker Expert
    Posts Thanks / Likes

Quote Originally Posted by ioany View Post
    Vad ca pe 12513v 6650 nu e semnal.Nu mai e acesta feedul sau nu se transmite Steaua- Chiajna Hd?
    Asta e feed-ul si merge.
    If you want unlock your iPhone contact me.

Nobody is Perfect
    I am Nobody

om fain' Expert
    Posts Thanks / Likes

Quote Originally Posted by harry75 View Post
    Asta e feed-ul si merge.
    Nici la mine nu intra frq asta

Junior Member Master

Posts Thanks / Likes

Quote Originally Posted by Fanta View Post
    Pe Digisport HD avem CL la handbal si doua meciuri din liga 1, meciurile la care faci referire sunt pe DigiSport 2 si 3.
    Meciul de la Napoli a fost amanat din cauza inundatilor din Italia.

Vrei HD...incearca DolceSport HD , ai super meciuri din campionatul Ucrainei si muuuult Sport Center , alaturi de cele mai tari produse oferite de super programul Teleshoping.
    Ca bine zici.Cui nu-i convine sa aleaga alt provider frate.Sa se uite la reluari cancanuri si teleshoping.

Junior Member Teacher

Posts Thanks / Likes

online gasesti tot ce vrei. La calitate HD.
    Nu are rost sa ne suparam pt toate nimicurile
    Cu sau fara HD disgisport deocamdata e cel mai tare la partrea de sport

Banned Teacher

Posts Thanks / Likes

Default Cred ca ai dreptate !

Bineinteles ca nu are rost sa ma supar pe "nimicuri", cum le spui tu... ; ii multumesc lui Fanta , pentru raspunsul corect, obiectiv , concis, dar mai ales Rational ! In rest, n-are sens sa raspund corului de "saritori", ca sa ma exprim bland... Mai usor cu ... Aici e vorba doar de Inadecvare, cu I mare : nu cred ca un meci, absolut spectaculos, ca Bilbao- Barcelona 2-2 (felicitari comentatorului Niculescu ,caci a subliniat calitatea exceptionala a transmisiei,cu reluari SLOW-MOTION de cea mai inalta calitate, nu am mai trecut la comentariul original ,in limba spaniola) nu merita transmisie HD... OK, Steaua e Steaua, nu comentez, dar Oltchimul NU avea meci decisiv( transase calificarea mai devreme), era cam clara victoria... Iar meciul lui Real Madrid, la ora 13.30, 7-1 cu Osasuna, nu era peste Sportul- U.Cluj ? Cum am spus, mai usor cu criticile, dupa ce Dai cu Bata in Balta si intri abia din min.10 , la un derby LAZIO-ROMA...

Junior Member Teacher

Posts Thanks / Likes

Nici un serviciu nu este pefect la noi
    Sunt lucruri mai grave in jurul nostru decat sa ne intristam pentru 2-3 transmisiuni nesemnificative
    sfatul meu e sa cauti online meciurile care te intereseaza
    as pune in categoria bomba daca pierdeau drepturile tV de ex.

Banned Teacher

Posts Thanks / Likes

Default Completare necesara !

Foarte nimerit raspunsul tau si ,mai ales, rational ! Ma uit in jurul meu si sesizez cum trecem peste Marile Necazuri ce dau peste oameni ; de pilda, consider ca nici macar ce a patit Galamaz(si tot fotbalul romanesc, prin extensie, uitati-va la Nenorocitii de sandu si piturca azi , cum nu au vrut sa joace meciul amical cu Grecia in Romania, temandu-se-chipurile- ca idiotii de furia suporterilor, cand atmosfera generala este de LEHAMITE generalizata, pentru Leprele ce ne calca in picioare de atatia ani ) nu e atat de Groaznic, ca Imensa Drama ce o traieste fotbalistul Mihaita Nesu in Olanda!... Mai exista Solidaritate in tara asta ,macar cu marile suferinte , daca si Marile Performante sportive(si asa foarte putine) le taram in Noroi si Mocirla, vezi cazul Marelui Campion Mondial Lucian Bute ! In rest, imi pare rau de frustrarea mea, nejustificata poate, notati doar ca inainte de 1989, in centrul tarii, zona Sibiului, Brasovului, Covasna si alte cateva locuri, NU se puteau receptiona televiziunile : sarba, maghiara(cei ce locuiau in vestul tarii), bulgara(cei din sud) sau televiziunea rusa ,cei din zona de est... Asadar au fost unii romani- ca mine- care au vazut in conditii foarte grele Campionatul Mondial din Mexic 1986 sau Campionatul European din 1988, cand Olanda lui Van Basten, Gullit si Rijkard au invins URSS-ul de atunci, intr-o finala memorabila(golul lui Van Basten ramane unul din cele mai frumoase di istorie); de asta sunt Fericit si Multumit ca am Digisport 1,2 si 3 si nici nu imi trece prin cap sa trec la alt provider...

Junior Member Teacher

Posts Thanks / Likes

Quote Originally Posted by edwin1234 View Post
    Nici un serviciu nu este pefect la noi
    Sunt lucruri mai grave in jurul nostru decat sa ne intristam pentru 2-3 transmisiuni nesemnificative
    sfatul meu e sa cauti online meciurile care te intereseaza
    as pune in categoria bomba daca pierdeau drepturile tV de ex.
    Aici e vorba de telespectatori si nu de internauti. Si nici de "descurcareala" asta atat de paguboasa.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)