Register

Welcome to the RDI-Board Community.

If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed.

Donate Now Goal amount for this month: 100 EUR, Received: 100 EUR (100%)
Donate to support this site...

Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 15 of 22
    Ma gasiti pe ym. Teacher
    Posts Thanks / Likes

Default Vand antena Hirschmann Fesat 120 K Set Alu - 200 lei

Hirschmann Fesat 120 K Set Alu
    Antena este noua. Din lipsa de timp, dar mai ales imposibilitatea de a o monta in peretele exterior scot aceasta antena la vanzare la un pret foarte bun. Nu poate fi vorba de negociere.

Asta e antena: http://www.catec.ro/catv-smatv/anten...120-k-set.html

Valabil pentru cei din Bacau si din jurul localitatii, datorita dimensiunilor ei n-as vrea sa ma complic cu transportul. Sau oricine doreste sa vina s-o ia.

Pret: 200 lei
    Snow

MuSic & So mucH MoRe! Expert
    Posts Thanks / Likes

Thumbs up

Mda, ăsta chiar super preț.
    Poze cu ea ai?
    Thanks!
    DVB-S:
    Offset Emme Esse (Alu.) 1.25
    Offset Emme Esse (Alu.) 1.15
    Prime focus (Alu) 1.50m, 1.90m
    Offset 1.50m Fe, Triax TDS 1.10m, Visiosat BIG-BISAT, TechniSat SATMAN 85cm, Gibertini OP100L, etc
    Offset 35.cm (Camping), Triax BSKYB (72x58 cm), etc
    DM 800 HD V2, DM 500 V2, DM 800 HD, Amiko X-Finder, GigaBlue 800 HD, Sab Sky 4800 Mini Hd,
    Abo: Focussat, Dolce, HD+, TivuSat, Freesat, etc.
    DVB-T:
    TechniSat MultyMedia TS 1, Televes DAT HD, DIGIALITY OUTDOOR ANTENNA, etc

Ma gasiti pe ym. Teacher
    Posts Thanks / Likes

Pot sa fac, desi consider ca cine vine s-o ia, o poate vedea la fata locului. E intacta. Nu a fost strans un surub pe ea. Imi pare rau ca n-am pastrat cutia ca as fi putut s-o trimit oriunde in tara. De asta ramane momentan valabil anuntul doar pentru cei care se deplaseaza s-o ridice.
    Snow

Junior Member Teacher
    RDI - Board Default Avatar

Posts Thanks / Likes

Default Iti dau un sfat.....

Quote Originally Posted by snow View Post
    Pot sa fac, desi consider ca cine vine s-o ia, o poate vedea la fata locului. E intacta. Nu a fost strans un surub pe ea. Imi pare rau ca n-am pastrat cutia ca as fi putut s-o trimit oriunde in tara. De asta ramane momentan valabil anuntul doar pentru cei care se deplaseaza s-o ridice.

Nu spune ca nu ai cutia! Risti sa ti se spuna ca nu e Hirschmann "original"! Eu am patit-o! Pentru multi.....cutia conteaza......nu produsul. Orice om sanatos la cap ar pastra cutia (unii asa considera!). Asta a fost aluzia la adresa mea. Eu, daca am aruncat-o am devenit suspect....de inselaciune. Brusc, daca nu am mai avut cutia....produsul s-a devalorizat instantaneu....incat trebuia sa-l dau si gratis daca se putea. Asta....in mintea unora!
    Nu spune ca o dai doar cu predare personala, la fata locului! Risti sa fi considerat "ciudat". Eu am patit-o!
    Oricum, esti un norocos! Pe tine inca nu te-a intrebat cineva: DE CE O DAI?
    Banuit ca ai un motiv ascuns de o vinzi.....oricum vei fi!

In rest......spor la vanzare!
    Tu ai produsul....TU PUI CONDITIILE!
    Cine o vrea, le accepta! Cine nu.....directia CATEC!
    Last edited by profesionistul; 15th October 2011 at 21:10.

Ma gasiti pe ym. Teacher
    Posts Thanks / Likes

valabil......
    Snow

Ma gasiti pe ym. Teacher
    Posts Thanks / Likes

valabil......
    Snow

Ma gasiti pe ym. Teacher
    Posts Thanks / Likes

..........................valabil................
    Snow

Ma gasiti pe ym. Teacher
    Posts Thanks / Likes

valabil..............
    Snow

Ma gasiti pe ym. Teacher
    Posts Thanks / Likes

Doar antena a mai ramas, pentru o saptamana scad pretul la 190 lei. Sper sa existe cineva din Bacau interesat de o antena buna.
    Stau cu ea in casa si ma incurca tare, sunt curios daca o voi da gratis daca va veni cineva s-o ia.
    Snow

Ma gasiti pe ym. Teacher
    Posts Thanks / Likes

Poate e cineva interesat la 180 lei
    Snow

Ma gasiti pe ym. Teacher
    Posts Thanks / Likes

Schimburi?!?!?!
    Snow

Junior Member Teacher

Posts Thanks / Likes

Default 250 RON.....si mi-o aduci personal.......

Cum o ambalezi (cartoane, polistiren,.....), cum o transporti......te priveste! Destinatia: Turnu Severin.
    Daca esti de acord, ma anunti. Oferta mea ramane valabila pe termen nelimitat. Pana-n primavara nu ma grabesc sa mai iau una.
    Am deja una identica si sunt foarte multumit de ea, dar as mai lua una sa o duc la tara. Se subintelege ca pot lua si de la Catec, de unde am luat-o pe prima. Asa, luand de la tine, iesim amandoi in avantaj: tu scapi de ea, eu o iau la un pret mai convenabil. Ca fapt divers (m-am interesat), nicio firma de curierat nu-si asuma raspunderea transportului daca antena nu e ambalata cum trebuie. De asta voiam sa o aduci tu, sau cineva desemnat de tine. Cu transportul.....nu ma leg la cap nici daca mi-ai da-o gratuit!
    Dupa ce o verific si ma asigur ca nu e deformata iti pun banii in mana.

Iar referitor la: "sunt curios daca o voi da gratis daca va veni cineva s-o ia"......am raspuns deja.......NU MA DEPLASEZ DUPA ANTENA, CHIAR DACA MI-AI DA-O GRATIS!
    Prefer sa dau bani in plus......si sa-mi fie adusa acasa."Deranjul" pana la Bacau, e prea mare pentru mine.
    Last edited by profesionistul; 30th October 2011 at 12:51.

Silver Member Expert
    Posts Thanks / Likes

Mai face omul drumul degeaba caci s-ar putea sa nu-ti placa ceva...poate nu-i cazul tau dar e riscant sa pleci asa drum cu antena si la urma sa fie degeaba.

Junior Member Teacher

Posts Thanks / Likes

Default Scuza-ma, sunt serios! (vezi calificativele de pe Okazii, 100% POZITIVE!)...

Quote Originally Posted by gelu_dh View Post
    Mai face omul drumul degeaba caci s-ar putea sa nu-ti placa ceva...poate nu-i cazul tau dar e riscant sa pleci asa drum cu antena si la urma sa fie degeaba.
    Nu obisnuiesc sa-mi bat joc de cineva si sa-l pun pe drumuri complet aiurea! Nimeni, pana in prezent, nu mi-a reprosat vreodata ca una spun.....si alta fac! La mine, vorba...e vorba!
    A spus ca e INTACTA.....deci se presupune ca nu sunt probleme!
    Daca o loveste pe parcursul drumului....nu e vina mea!
    Eu cu Catec-ul am avut o conventie: i-am avertizat din start ca daca ajunge deformata, voi refuza coletul. Mi-au spus ca nu e nicio problema, in fata curierului sa desfac coletul si daca sunt deformari se consemneaza in fisa de transport si coletul este retrimis la Catec.....iar ei imi trimit alta in loc.
    Jos palaria pentru Catec! Nimic de comentat! Asa se respecta clientii!
    Tu de ce crezi ca eu nu ma leg la cap cu transportul?
    De nebun?
    Stiu ce riscuri implica.......(ca au patit-o altii.....)
    Tu de ce crezi ca eu nu accept sa-mi vand toroidala cu "transport inclus"?
    Nici daca mi-ar da cineva pe ea, DUBLU, nu as accepta sa-mi asum expedierea ei!
    Nu am chef sa am batai de cap! Cine o vrea, vine sa o ia........i-o dau impecabila in mana......cum ajunge la domiciliu, acasa, il priveste! Daca o loveste pe parcurs, nu e treaba mea. Eu i-o dau "OK" din toate punctele de vedere.
    Last edited by profesionistul; 30th October 2011 at 13:40.

Ma gasiti pe ym. Teacher
    Posts Thanks / Likes

Din pacate nu am chef sa ma complic cu transportul. Cred ca am specificat asta. Daca era s-o trimit in tara o dadeam de mult si pe oferte mult mai bune.
    Oferta mea este valabila doar pentru cei din Bacau. O dau la pretul acesta si poate chiar am sa mai las, singura conditie ca cel care o vrea sa vina sa o ridice personal.
    Nu sunt interesat neaparat de bani, poate fi si un schimb. Cui ii convin aceste conditii il astept sa ma contacteze.
    Antena este luata de la Catec, oricand poate fi verificat si certificat lucrul acesta. E o antena de nota 10, dar din pacate eu nu dispun de spatiu de instalare. Locuinta mea este una de servici si nu pot face ceva fara aprobare. Daca aveam aceasta aprobare cu siguranta antena era de mult instalata.
    Cu stima!
    Snow

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)