Buna ziua.Ati vazut probabil emisiunea lui iova Fanatik Show (probabil ce-l mai bun show’din pacate nu si cel mai obiectiv,din romania).Daca va amintiti ,dupa meciul Vaslui-Sibiu,domnul Ivanovici a vorbit de cele doua goluri ,al doilea superb al lui Wesley dara nici la un moment nu a pus la indoiala valabilitatea golului doi ceea ce nu sa mai intimplat niciodata la emisiunea respectiva,adica un fault atit de evident sa fie trecut cu vederea(mai ales vazind consecintele-gol) ?Credeti ca-i doar o scapare(dealtfel foarte regretabila)sau domnul Ivanovici a inceput sa-i cinte in struna domnului Porumboiu sau mai degraba sa-i sufle-n fund ,asa cum o facea dealtfel si cu Iancu de Timisoara ?Este pacat ca daca in timpul scurt dintre sfirsitul meciului de la Vaslui si deputul celui de la Ploiesti,nu ar fi avut mult timp la dispozitie macar dupa meci ar fi putut sa precizeze valabilitatea golului doi.Eu cred ca a facut-o intentionat si este pacat ca se murdareste cu mici privilegii din partea domnului Porumboiu.Sunt convins ca Vaslui cu Porumboiu si Hizo(mai degraba prin comportamentul lor)se va pierde in scurt timp,abia astept sa recunosc ca m-am inselat.In trei etape gresala mare la Vaslui-Dinamo si inca una ieri.Pentru cine sufla fluierele Porumbica?