Register

Welcome to the RDI-Board Community.

If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed.

Donate Now Goal amount for this month: 100 EUR, Received: 100 EUR (100%)
Donate to support this site...

Results 1 to 6 of 6
    JE SUIS GRAS Expert
    Posts Thanks / Likes

Default Angajaţii Apple au pierdut ncă un prototip, iPhone 5, n bar

Incidentul de anul trecut se repetă: un angajat al Apple a pierdut ncă un prototil ntr-un bar. Un exemplar al ncă ne-lansatului iPhone 5 a fost găsit ntr-un bar din San Francisco.
    Prototipul Apple a fost găsit ntr-un bar mexican din San Francisco şi potrivit unor surse anonime, a fost vndut la numai 200 de dolari. ncă nu se cunosc detalii cu privire la design şi sistemul operare, potrivit techland.time.com.
    Lansarea noului iPhone va avea loc, cel mai probabil, la nceputul lunii octombrie. Compania a refuzat să comenteze incidentul.
    Anul trecut, un prototip iPhone 4 a fost cumpărat de un blog despre gadget-uri la preţul de 5.000 de dolari. Cel care este vinovat pentru incidentul de anul trceut este, Robert Gray Powell, un inginer de la Apple, n vrstă de 28 de ani, care a uitat telefonul ntr-o berărie germană din Redwood City, California.

Gold Member Expert
    Posts Thanks / Likes

Sau poate e publicitate?
    Trebuie sa atragi fraierul(clientul) si sa-l faci curios ,asa se v-a duce pe internet sa caute "eventuala" poza cu realizarea celor de la apple.Mai ramane vre-o luna la dispozitie sa comenteze fanii daca poza/filmuletul e reala sau nu ,daca incidentul e real sau nu ,etc.Teatru de doi bani.Important e ca botanisti sa participe.

Senior Member Expert
    RDI - Board Default Avatar

Posts Thanks / Likes

Ontopic?

Nu merita un replacement si Galaxy Tab-ul tau? Ecran Oled HD, dual core la 1.4 GHz, carcasa metalica?

v

JE SUIS GRAS Expert
    Posts Thanks / Likes

Nu mai e de mult a mea tableta, mi-a confiscat-o nevasta cand a descoperit jocul Papaya Fish 3D

I'm the truble man! Expert
    RDI - Board Default Avatar

Posts Thanks / Likes

mie imi place mult fruit ninja . e prea tare )

JE SUIS GRAS Expert
    Posts Thanks / Likes

eu cu pi.zdulicile turbate

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)