Register

Welcome to the RDI-Board Community.

If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed.

Donate Now Goal amount for this month: 100 EUR, Received: 100 EUR (100%)
Donate to support this site...

Page 1 of 9 123 ... LastLast
Results 1 to 15 of 133

Thread: DigiSport 2 HD

Administrator Expert
    Posts Thanks / Likes

Default DigiSport 2 HD

Dupa lansarea lui DigiSport 3 va urma lansarea lui DigiSport 2 HD.

Voi revenii cu detalii legate de data lansarii.
    Dupa ce am confiscat domeniul liga1.ro a venit randul ligii a doua : http://www.lpf2.ro

http://www.liga1.ro/ cel mai tare site din lume dedicat fotbalului autohton.
    Vizitati-l si o sa primiti de la mine !

Goin' Ape Expert
    Posts Thanks / Likes

Felicitari pt. DigiSport 3

Junior Member Master
    RDI - Board Default Avatar

Posts Thanks / Likes

multumesc pt informatie sper cit de curind sa vedem digi sport hd

Banned Teacher
    RDI - Board Banned Avatar

Posts Thanks / Likes

Default Ce fain ii pa orbita cu Jiji !

Pana pe 28 iulie 2061,cand va avea loc urmatoarea aparitie a cometei Halley,AVETI DEADLINE SA URCATI NAIBII O DATA UN HD PA ORBITA JIJI dupa ce, pe 9 februarie 1986, a avut loc ultimul periheliu..."DORELE ! BAGA ,BA SI MIE O SIRMA-RACHETA SOL-SOL JIJI, sa vad Pacifistii din Chiajna cu Avicola Crevedia, niste "Puicutze" proaspete, d'alea de-a lu' Bote LIVE acum si pururea pe FASHION tv , CA CAlicii astia sunt shucariti ,de cate MARTZURI au luat Hai Dinamo, hai catzelushi din groapa, ca se poate, IL VREM PE ILIE DOBRE LIVE LA JIJI ! OLEEE !

Wind of change Expert
    Posts Thanks / Likes

Daca nu e pe satelit e ca si cum nu ar exista.
    ...Traieste viata asa cum este, pt ca ti s-a dat fara sa o fi cerut, si ti se va lua fara sa fii intrebat...

Platinum member Expert
    Posts Thanks / Likes

Quote Originally Posted by Tutuhugoneata View Post
    Pana pe 28 iulie 2061,cand va avea loc urmatoarea aparitie a cometei Halley,AVETI DEADLINE SA URCATI NAIBII O DATA UN HD PA ORBITA JIJI dupa ce, pe 9 februarie 1986, a avut loc ultimul periheliu..."DORELE ! BAGA ,BA SI MIE O SIRMA-RACHETA SOL-SOL JIJI, sa vad Pacifistii din Chiajna cu Avicola Crevedia, niste "Puicutze" proaspete, d'alea de-a lu' Bote LIVE acum si pururea pe FASHION tv , CA CAlicii astia sunt shucariti ,de cate MARTZURI au luat Hai Dinamo, hai catzelushi din groapa, ca se poate, IL VREM PE ILIE DOBRE LIVE LA JIJI ! OLEEE !
    Moo am incercat cu goagal translate da' n-am reusit......

Orcum astept cu mare placere introducerea sportklub HD ........m-am cam saturat de patinaj artistic in SD

Junior Member Teacher
    Posts Thanks / Likes

Quote Originally Posted by ioany View Post
    Daca nu e pe satelit e ca si cum nu ar exista.
    asa este....cat mai multe canale HD , ca noi "avem parte" de toate

Banned Teacher
    RDI - Board Banned Avatar

Posts Thanks / Likes

Default Nu sunt ruda cu Vanghelie !(e baiat de gashca, daca ma intrebati)

Quote Originally Posted by laur21 View Post
    Moo am incercat cu goagal translate da' n-am reusit......

Orcum astept cu mare placere introducerea sportklub HD ........m-am cam saturat de patinaj artistic in SD
    Corect 100% ! Pai zi si matale ,Moo Nene Laure, la patinaj avem ocazia sa savuram-e drept, cam de departe,recte nu putem pune mana-pe Duuulci valori ale "arhitecturii" feminine...Pe cand la gimnastica,uitati-va la osoasele astea, stressate de Belu,in afara de Dragutza mea, Sandra Izbasha, in rest ,le plangi de mila... Eu zic ca si innotul HD ar fi interesant(ALOOO, VREM EUROSPORT HD,SUS "IN CERURI",se aude ?) pai "Armonie Sculpturala" ca la Camelia Potec, unde mai gasesti Fratioare ? Scuzati, off-topicul, e vara si-nca Soare,"fetitzele sunt...

Junior Member Teacher

Posts Thanks / Likes

Quote Originally Posted by bubu23 View Post
    asa este....cat mai multe canale HD , ca noi "avem parte" de toate
    bine ca sunteti destepti astia cu satelitu, si daca ar baga hd pe satelit cati crezi ca si-ar cumpara conserve HD ?

Drunk Shadow Teacher
    Posts Thanks / Likes

Quote Originally Posted by Betesig View Post
    bine ca sunteti destepti astia cu satelitu, si daca ar baga hd pe satelit cati crezi ca si-ar cumpara conserve HD ?
    Eu de exmplu am renuntat la Digi satelit in detrimentul Dolce exact din acest motiv..HD, cea mai buna miscare pe care o puteam face!

Junior Member Teacher
    Posts Thanks / Likes

50 % + 1 , ce zici de asta

Junior Member Master

Posts Thanks / Likes

Default DigiSport 2 HD

sall.o veste buna ca si rcs va introduce hd cum spune d-l fanta.la cat content au e si pacat sa nu ai si hd pe satelit.de ce sa iti plece abonatii la concurenta romtelecom pt hd.momentan ma multumesc cu digi tv satelit varianta sd.nu migrez eu la dolce sa vad teleshoping si cate un meci din champions league.cine vrea e liber sa o faca.

ˇsoy madridista! Mentor

Posts Thanks / Likes

eu as fi unu dintre ei
    bine ca sunteti destepti voi astia care nu vreti hd pe satelit - dar pe cablu cati si-au bagat hd? (@Betesig nu-mi raspunde ca e intrebare retorica)

Quote Originally Posted by bubu23 View Post
    50 % + 1 , ce zici de asta
    50 % + 2 , ce zici de asta

@Fanta: sefu baga si tu o vorba buna la Digi ca cel putin canalele proprii in hd sa le bage si pe satelit. si asa au vreo 3 frecvente libere nefolosite . cablu nu ajunge din Ro pana la mine ca mi-as baga
    "Lumea este condusa de cu totul alte persoane decat cele pe care le vad neinitiatii" - Benjamin Disraeli

Junior Member Teacher
    UNDEVA PRIN ..STRAINI...pe langa studiorile Rai
    Posts Thanks / Likes

HD doar pe cablu ca "noi astia desteptii " nu avem nevoie Pai cand unul se vede cu sacii in caruta ce mai conteaza ca altul a ramas la roaba? Sper sa fie putini cei care gandesc ca tine. Si asa parerea generala e ca ori satelitul e pentru la tara ( si atunci ce sa faca taranul cu hd?) ori pentru "capsunari" (si atunci " lasa ma ca astia daca vor hd baga sky ceva ca au de unde"). Eu sincer regret ca trebuie sa platesc si abonamentul lui socra-miu la dolce sa am cateva canale romanesti in hd ,dar atata timp cat Digi nu-mi da alternativa.... As da in plus la abonament doar sa nu mai fiu nevoit sa mut antena din cand in cand pentru CL in hd la tvr.

Junior Member Friend

Posts Thanks / Likes

In principiu serviciul Digi Satelit are ca target principal zona rurala. Imi poate spune cineva ce rata de penetrare au televizoarele HD in zona rurala?

Pe de alta parte, nu imi explic de ce RCS pe fondul unei politici asa de agresive asupra concurentei nu cableaza blocurile UPC.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)